DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 579 z 692
  • 1
  • 577
  • 578
  • 579
  • 580
  • 581
  • 692
 #921714  autor: iPlus
 20 kwie 2017, 07:35
nasa32 pisze:
iPlus pisze: w jakim sensie lepsze traktowanie osoby dzwoniącej z innej sieci - żeby skorzystała taka osoba z przeniesienia numeru z innej sieci ?
Ten prosty przykład powinien to wyjaśnić: mamy dwóch użytkowników jeden w Play a drugi w sieci Plus. Każdy z nich posiada nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci i płaci identyczną kwotę abonamentu. Uzytkownik sieci Play chcąc skontaktować się ze swojego telefonu ze swoim własnym BOK musi ponieść opłatę, która zostanie mu doliczona do abonamentu. Jeśli jednak będzie miał pod ręką telefon w sieci Plus, to takie połączenie będzie darmowe. W związku z tym osoby spoza Play są lepiej traktowane niż te w Play.
to akurat nie jest przykład gorszego traktowania, jeśli zadzwonisz z Plus na infolinię Plus to też zapłacisz, jeśli zadzwonisz z Play to nie dopłacisz bo naliczy z nielimitowanego pakietu, to już jest od lat, że dzwoniąc z telefonu w sieci na bok to jest za to pobierana opłata, a kiedy z innej sieci to nie
 #921716  autor: bombi1981
 20 kwie 2017, 07:52
Adriano :
W ramach pakietu internetowego pozostało 15bytes do konca okresu rozliczeniowego.
Myślę że wiecej moge napisać jak bede mial 1 dzień nowego okresu rozliczeniowego, na play 24 mam wszędzie no limit ( internet zgodnie z regulaminem po 10gb spada jego prędkość do 1 mb/s )
 #921728  autor: Klkent1989
 20 kwie 2017, 09:00
Potwierdzam że po zgłoszeniu na play24 w ofercie solo z tvII tidal został przywrócony i działa, i niech ktoś mi powie że play nie ma najlepszej oferty.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
 #921734  autor: nasa32
 20 kwie 2017, 09:54
iPlus pisze:to akurat nie jest przykład gorszego traktowania, jeśli zadzwonisz z Plus na infolinię Plus to też zapłacisz, jeśli zadzwonisz z Play to nie dopłacisz bo naliczy z nielimitowanego pakietu, to już jest od lat, że dzwoniąc z telefonu w sieci na bok to jest za to pobierana opłata, a kiedy z innej sieci to nie
To że podobna praktyka jest u innych operatorów, o czym zresztą już wcześniej napisałem "Ta praktyka dotyczy większości krajowych operatorów więc Play nie jest sam w tym towarzystwie" nie powinna usprawiedliwiać niekorzystnych dla nas praktyk stosowanych u macierzystego operatora. Gdyby operator przerzucił opłatę za kontakt z BOK na osobę dzwoniącą z innej sieci, to takie zachowanie trudno byłoby nazwać nieeleganckim. Natomiast aktualnie jest na odwrót.
Klkent1989 pisze:Potwierdzam że po zgłoszeniu na play24 w ofercie solo z tvII tidal został przywrócony i działa, i niech ktoś mi powie że play nie ma najlepszej oferty.
Już o tym pisałem wcześniej, że wg Regulaminu dla usługi Tidal, fakt aneksowania umowy nie stanowi przesłanki do jego wyłączenia.
Zgadzam się z Tobą -póki co żaden inny operator nie ma lepszej oferty.
 #921740  autor: habish
 20 kwie 2017, 10:02
nasa32 pisze:To że podobna praktyka jest u innych operatorów, o czym zresztą już wcześniej napisałem "Ta praktyka dotyczy większości krajowych operatorów więc Play nie jest sam w tym towarzystwie" nie powinna usprawiedliwiać niekorzystnych dla nas praktyk stosowanych u macierzystego operatora. Gdyby operator przerzucił opłatę za kontakt z BOK na osobę dzwoniącą z innej sieci, to takie zachowanie trudno byłoby nazwać nieeleganckim. Natomiast aktualnie jest na odwrót.
Kiedyś rozmowy z BOK były darmowe, ale ludzie zaczęli dzwonić z pierdołami i oczekiwanie na konsultanta trwało bardzo długo, nawet ponad godzinę.
Nie wiem jak w Play ale w Plusie prócz płatnego, krótkiego numeru BOK 2601 istniej także tradycyjny, długi numer 601 10 2601, gdy ktoś ma nielimitowane rozmowy z numerami w Plusie, połączenie z tym numerem jest bezpłatne.
 #921747  autor: Wiola_K
 20 kwie 2017, 10:43
Adriano pisze:
bombi1981 pisze:WITAM.
dziś około 13:30 rozmowa z DUK
Warunki:
REPLAY FORMUŁA SOLO TYLKO SIM + Z TV II
za 25zł (po 12 miesiącach można wyłączyć "opcje dodatkowe" które od 13-go miesiąca będą płatne 2 zł)
umowa na czas nieoznaczony

godz 15:30 warunki weszły w życie

(ofertę dostałem bez problemu po złozeniu wypowiedzenia)
Co się wyświetla u Ciebie po wybraniu *107#?

Sent from my m2 using Tapatalk
Mi facet mówił o tej samej ofercie, ale powiedział że jest na 24 miesiące. Na numerze z mixem facet mi załączył tę ofertę na 24 miesiące. Ale akurat z tego numeru korzysta teściowa i jej te 24 miesiące nie przeszkadza. Ja mam formułę solo M i facet nie chciał mi włączyć tej umowy na czas nieokreślony. Powiedział że muszę spełnić określone warunki, nie może mi powiedzieć jakie. Ja mu mówię że złożę wypowiedzenie i pewnie się będzie dało. Nie zaprzeczył.
 #921772  autor: Cichy51
 20 kwie 2017, 13:16
Wiola_K pisze: Mi facet mówił o tej samej ofercie, ale powiedział że jest na 24 miesiące. Na numerze z mixem facet mi załączył tę ofertę na 24 miesiące. Ale akurat z tego numeru korzysta teściowa i jej te 24 miesiące nie przeszkadza. Ja mam formułę solo M i facet nie chciał mi włączyć tej umowy na czas nieokreślony. Powiedział że muszę spełnić określone warunki, nie może mi powiedzieć jakie. Ja mu mówię że złożę wypowiedzenie i pewnie się będzie dało. Nie zaprzeczył.
Pierwsza propozycja zawsze jest na 24 miesiące.

Co do spełnienia warunków to przede wszystkim musi być opłacona ostatnia faktura ( pomimo tego , że termin płatności jeszcze nie minął ) oraz uruchomione e-fakturę i zgody marketingowe.
Aha , dla pewności lepiej będzie jak konsultant usłyszy w słuchawce , że trzeba będzie wysłać wypowiedzenie lub przenieść się do konkurencji.
 #921816  autor: posmak77
 20 kwie 2017, 15:36
Od półtorej roku korzystam z oferty :
Taryfa: FORMUŁA UNLIMITED 49,99
Promocja: RePlay FORMUŁA UNLIMITED na zawsze extra

Szczegóły oferty: rozmowy, sms/mms, stacjonarne no-limit, 5 GB internetu.
Cena : 29,99zł
Umowa: na czas nieokreślony

Ofertę tą oczywiście dostałem po wysłaniu wypowiedzenia. Czasami jednak 5GB internetu mi nie wystarcza dlatego moje pytanie czy jest możliwość dostania no-limit wszystkiego w podobnej lub niższej cenie ?
 #921819  autor: Cichy51
 20 kwie 2017, 15:51
Ostatnie 6 stron masz o nowej ofercie dla przedłużających.

Dzwoń do BOK i celuj w Replay SOLO Tylko SIM z TV II za 25 PLN.
Wszystko no limit + TV. Regulamin na stronie 766 tego wątku.
 #921841  autor: posmak77
 20 kwie 2017, 18:13
Dzięki wielkie za odesłanie do regulaminu.

Umowa j/w pisałem, nie wysyłałem wypowiedzenia i przed chwilą dzwoniłem na *500 i przedłużenie umowy.
Na początku dostałem propozycję za 45zł za wszystko no limit. Mówię że dowiedziałem się o ofercie dla przedłużających REPLAY FORMUŁA SOLO TYLKO SIM + Z TV II i tylko ona mnie interesuje. Miły pan poprosił o kilka minut na rozmowę z kierownictwem, po 4min przychodzi i proponuje mi właśnie tą ofertę z pakietem z TV na 12m a później +2zł (można wyłączyć).
Zmiana z 29,99 na 25 zł, plus internet no-limit, plus TV na rok ? :D
Lubie to, jeszcze raz wielkie dzięki.
Pozdrawiam
 #921843  autor: Cichy51
 20 kwie 2017, 18:18
TV masz przez cały czas. Usługi Dodatkowe TV masz gratis na rok a póżniej 2 PLN/miesiąc.

Póki co to jedna z najlepszych ofert.
 #921845  autor: Wiola_K
 20 kwie 2017, 18:24
Ja mówiłam że "kolega" ma tę umowę.. Dokładnie spytał ile dostał netu, ja mu mówiłam, że spada prędkość do ilu. Ale facet się uparł, że na razie nie może dać. Więc wysłałam wypowiedzenie.. Napisałam dokładnie co chcę dostać. Ta umowa na 2.lata ma na końcu numer I a na czas nieokreślony w nazwie jest II. Więc czekam na wersję II od nich :)
 #921892  autor: kahRmageddon
 20 kwie 2017, 22:56
Czy ktoś otrzymał analogiczną ofertę dla firm?
Gdy spytałem konsultantkę o tę konkretną ofertę z linka odpowiedziała, że ta jest tylko dla klientów indywidualnych i z uporem wciskała mi boxa dla firm.
 #921921  autor: sql
 21 kwie 2017, 07:46
KahRmageddon mam do Ciebie prośbę. Bardzo proszę abyś zapytał co można dostać oraz umieścił o na forum gdyż ja jestem zainteresowany ofertą dla firm ale jeszcze za wcześnie u mnie
Wysyłasz wypowiedzenie http://www.blogplay.eu/wp-content/uploa ... yjnych.pdf
Możesz wysłać listownie albo przez adres e-mail (z podaniem nazwy firmy i hasła abonenckiego w wiadomości e-mail). Po wysłaniu wypowiedzenia możesz już zadzwonić do Play i mówisz iż zarejestrowano zgłoszenie wypowiedzenia umowy, być może jest jeszcze nie rozpatrzone i wisi w systemie (wcześniej otrzymasz SMSa iż mają zarejestrowane zgłoszenie). Ważne tylko aby zauważyli wypowiedzenie w systemie. Prosisz aby konsultant to sprawdził. Jak potwierdzą Ci że mają takie zgłoszenie rozpatrzone bądź nie to mówisz iż dawniej w ofercie dla klientów indywidualnych była umowa na czas nieokreślony 25 zł nielimitowane wszystko krajowe oraz 7 GB Internetu. Teraz internet jest nielimitowany tzn. z lejkiem 1 Mbit/s po przekroczeniu 10 GB. W ofercie dla firm było co ja mam obecnie nielimitowane wszystko krajowe, 7 GB internetu (w tym nielimitowany przez pół roku), 6* 0zł oraz 12*19,99 zł netto. Tej starej oferty mam regulamin. Pytasz czy w związku ze zmianami dla klientów indywidualnych jest jakaś podobna oferta z nielimitowanym netem w ofercie dla klientów biznesowych. Może podam tą starą ofertę dla firm.
Proszę odwdzięcz się za ten długi opis i umieść regulamin oferty którą dostałeś.

Ja przy poprzednim przedłużeniu dostałem to tylko bez opłaty aktywacyjnej:
https://www.dropbox.com/s/bzuhn2qtcm6rl ... 9.pdf?dl=0
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2017, 20:35 przez sql, łącznie zmieniany 1 raz.
 #921969  autor: madhunt3r
 21 kwie 2017, 12:15
Koledzy, umowa kończy mi się 30.11.2017. Ile wcześniej mogę celować w ta ofertę REPLAY FORMUŁA SOLO TYLKO SIM + Z TV II za 25zł? Mogę już próbować dzwonić, czy jeszcze za wcześnie? I rozumiem to jest na czas nieokreślony z miesięcznym wypowiedzeniem?

Moja obecna oferta to: Super FORMUŁA SMARTFON UNLIMITED PRO (50) 24 RATY
 #921985  autor: Wiola_K
 21 kwie 2017, 13:45
Za wcześnie. Poprzednia oferta za 25 zł.była tak na prawdę dostępna miesiąc maks 2 przed końcem umowy.
 #922032  autor: sql
 21 kwie 2017, 20:33
kahRmageddon możesz próbować pod *500 (podejrzewam że większość osób tak robi, teoretycznie to jest numer dla klientów indywidualnych). *600 jest niby dla klientów biznesowych.
Dodam iż w Play te oferty specjalne mogą pojawić się w systemie na miesiąc-dwa przed końcem.
Mogą także robić takie podchody "nie widzę oferty ale zapytam kierownika" i niby nagle się znajduje oferta.
Dodam iż może być taka sytuacja iż preferowana oferta może być na czas nieokreślony i konsultant nie będzie mógł jej zaproponować gdyż czas do zakończenia umowy to dwa miesiące z hakiem. W sensie nie można skrócić sobie czasu umowy. Trzeba próbować w późniejszym okresie. Najlepiej na 30 dni przed końcem umowy
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2017, 20:44 przez sql, łącznie zmieniany 1 raz.
 #922034  autor: gepard
 21 kwie 2017, 20:42
Możesz *500 lub 790 500 500, a dalej 5 i 1.
Bez wypowiedzenia w max 10 minut wyszarpałem to na kilku numerach.
Pani pytałam skąd wiem o ofercie. Od zająca :)

Oferty z + raczej 1-1,5 miesiąca przed końcem.
  • Strona 579 z 692
  • 1
  • 577
  • 578
  • 579
  • 580
  • 581
  • 692
  • 1
  • 577
  • 578
  • 579
  • 580
  • 581
  • 692