DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 406 z 624
  • 1
  • 404
  • 405
  • 406
  • 407
  • 408
  • 624
 #920789  autor: arasel
 14 kwie 2017, 11:05
Mateusznowak pisze:
kokos- pisze:
Mateusznowak pisze:Hej mam pytanie, kończy mi się umowa (dla os. fizycznych) i na moim koncie t-mobile mam propozycję przedłużenia: abonament ten sam czyli 80 zł.
po co wysyłasz ten sam post?
Żebyś fajo mógł coś mądrego napisać!
Zastanów się przez chwilę - czy po takim prostackim tekście nadal oczekujesz, że ktokolwiek zechce udzielić Ci odpowiedzi na jakieś Twoje pytania? Może na osiedlowym trzepaku albo w rynsztoku taki sposób dyskusji nie jest niczym dziwnym, ale na forum publicznym warto byłoby przynajmniej starać się nie zachowywać jak prymityw, bo z takimi "adwersarzami" zwyczajnie nie warto w ogóle rozmawiać. Do tego podpowiem jeszcze, że powielanie własnych postów na tej samej stronie i w dodatku w odstępie kilku postów przyniesie skutek zgoła odmienny od oczekiwanego, ale to tak na przyszłość.

Wszystkie nurtujące Cię kwestie znajdziesz na ostatnich 10 stronach tego tematu, więc zamiast toczyć pianę i prowokować do wojenek, sugeruję byś przeznaczył ten czas i siły właśnie na przejrzenie tych kilku(nastu) stron, szkoda nerwów i czasu nas wszystkich.

Pozdrawiam.
 #920841  autor: mw
 14 kwie 2017, 17:29
chudeusz09 pisze:DUK proponuje mi abonament 69,90 (no limit rozmowy/sms/mms, 10GB) lub 59,90 (no limit rozmowy/sms/mms, 5GB). Ceny telefonu P10 lite odpowiednio 209 i 349zł. Kwota abonamentu dla mnie akceptowalna. Czy da się uzyskać większą zniżkę na telefon?
W abonamencie za 59,90 zł P10 lite dostaniesz za 199 zł natomiast w abonamencie za 69,90 zł telefon dostaniesz za 9 zł. Umowa na 24 miesiące.
 #920847  autor: Piotrw21
 14 kwie 2017, 18:38
A ja mam pytanie trochę z innej beczki zbliża mi się wymiana fona przy przedłużeniu i interesuje mnie czy będzie dostępny Huawei mate 9 lub honor 8 pro...

Wysłane z mojego HUAWEI MT7-L09 przy użyciu Tapatalka
 #920988  autor: Lucky555
 15 kwie 2017, 18:11
Ostatnio pytałem o honora właśnie 8 pro i powiedział konsultant, że póki co chyba nie będzie

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 #921000  autor: Wosiu96
 15 kwie 2017, 19:19
Da się ustawić maksymalny limit wysokości abo w ofercie t3 nolimit? Myślę by przejść do T i zabrać s8.
 #921031  autor: Piotrw21
 15 kwie 2017, 21:39
Lucky555 pisze:Ostatnio pytałem o honora właśnie 8 pro i powiedział konsultant, że póki co chyba nie będzie

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Ale jakaś nadzieja jest na to że może się pojawić w ofercie za jakiś czas .. moja umowa kończy się dopiero w styczniu więc do tego czasu może się udać...

Wysłane z mojego HUAWEI MT7-L09 przy użyciu Tapatalka
 #921326  autor: reboot
 17 kwie 2017, 19:29
Chcę przenieść numer z prepaid Play do abo T-M? Jak to wygląda czasowo?
Załóżmy, że jutro przyjeżdża kurier z umową, to cała machina rusza dopiero jak DHL odwiezie im papiery?
A może potwierdzenie kuriera jest dla nich wystarczające i papiery wracają kurierem do nich, a w międzyczasie T-M składa wniosek do operatora (np. Play) o oddanie numeru nie mając fizycznie w siedzibie podpisanych przeze mnie dokumentów?

WKS
 #921531  autor: jurandw
 18 kwie 2017, 20:10
Przy przenoszeniu w salonie przed godziną 14, numer jest już na drugi dzień u nowego operatora. Praktycznie o szóstej już działał.
 #921536  autor: grzeg255
 18 kwie 2017, 20:20
Witam,
Czy może mi ktoś podpowiedzieć czy to jest dobra oferta na firmę.
-no limit,
-6GB internet
-1GB Internet w Międzynardowej Strefie T-Mobile
-Roaming w Międzynardowej Strefie T-Mobile (minuty, SMS-y i MMS-y)
-NIELIMITOWANE rozmowy międzynarodowe z Polski do UE
-200min roaming

Cena 59,99 netto, umowa na 18msc.
 #921638  autor: mw
 19 kwie 2017, 17:09
Witam
Czy nowy Huawei P10 Lite posiada folię ochronną na przednim panelu?
 #921682  autor: adeek
 19 kwie 2017, 21:46
Witam,

Z gory przepraszam ze w tym temacie ale tu najszybciej dostane odpowiedz.

Nie caly Rok temu przedluzalem umowe i zostala mi aktywowana usluga budzet na nowe urzadzenie. Pomine fakt ze dopiero po jakims czasie wyszlo na jaw ze prog zostal ustawiony duzo wyzej niz mial byc w rzeczywistosci czego skutkiem byly notoryczne doliczanie kosztow do faktury. Obecnie koncza mi sie dwie kolejne umowy ktorych nie bede przedluzac i tu nastaje problem. Czy istnieje jakas mozliwosc wylaczenia tej uslugi czy jej zmniejszenia? Bo wychodzi na to ze nie przedluzajac wspomnianych umow beda musial i tak co miesiac doplacac grubo ponad 120zl do rachunku co jest chore z jednej strony
 #921695  autor: Alkowski
 19 kwie 2017, 22:37
adeek pisze:Witam,

Z gory przepraszam ze w tym temacie ale tu najszybciej dostane odpowiedz.

Nie caly Rok temu przedluzalem umowe i zostala mi aktywowana usluga budzet na nowe urzadzenie. Pomine fakt ze dopiero po jakims czasie wyszlo na jaw ze prog zostal ustawiony duzo wyzej niz mial byc w rzeczywistosci czego skutkiem byly notoryczne doliczanie kosztow do faktury. Obecnie koncza mi sie dwie kolejne umowy ktorych nie bede przedluzac i tu nastaje problem. Czy istnieje jakas mozliwosc wylaczenia tej uslugi czy jej zmniejszenia? Bo wychodzi na to ze nie przedluzajac wspomnianych umow beda musial i tak co miesiac doplacac grubo ponad 120zl do rachunku co jest chore z jednej strony
Opcja o której mówisz nazywa się family plus , bądź profirma plus w zależności od tego czy masz numery tel na firmę czy na osobę prywatną. Podpisując tą umowę obligujesz się , że Twoje wydatki na koncie , gdzie są 2,3 czy też więcej numerów wynoszą tyle i tyle , dajmy na to 200 zł a w zamian za to otrzymujesz budżet na urządzenie , który możesz wykorzystać na tańszy sprzęt np podczas przedłużania umowy , lub zakupu nowej aktywacji.

Jeśli zobligowałeś się , że np Twoje wydatki wynoszą 100 zł miesięcznie , a dwa abonamenty za które płacisz są po 45 zł miesięcznie to systematycznie brakującą kwotą w tym przypadku 10 zł jesteś dociążany na początek każdego następnego rachunku. Tak żeby miesięczne zobowiązanie się zgadzało. Oczywiście brakującą kwotę można także sobie dobić poprzez SMS-y premium albo połączenia międzynarodowe tak aby fv wychodziła na 100 zł wówczas dociążeń nie ma. Umowa family plus / profirma plus jest opcją na 2 lata i nie można z niej zrezygnować od tak , jak zerwiesz to jest kara umowna ok. 3-4 tys. pln

Ps: jakim cudem po czasie mogłeś się dowiedzieć , że próg jest ustawiony na kwotę np 120 zł ?

Skoro na umowie która przyjeżdża kurierem , lub zawierasz ją w salonie jest jak byk napisane ile wynosi Twoje zobowiązanie miesięczne. Sam mam umowę family plus i sobie chwalę , bo oprócz zniżek dostępnych w SUK-u mogę jeszcze bardziej obniżyć cenę sprzętu przy aneksie , oraz dostaje się także pakiet minut roamingowych na wybrany numer przydatny podczas urlopu.
 #921699  autor: kowalp5
 19 kwie 2017, 23:04
maxxoo78 pisze:Witam
Ma ktoś nowy cennik?
w abo 79.95 no limit i internet no limit. jak jest cena A5 2017? P9? lub P10 Lite?
Otrzymałem dziś wydruk cennika w salonie, z datą 14.04.2017 r. Wg konsultanta z którym wcześniej rozmawiałem, to od tych cen (a nie z np. cennika dla WWW) SUK odejmuje swój rabat.

Jeśli chodzi Ci o taryfę T2 20GB za 89,95 (po rabacie 79,95) na 24 miesiące, w cenniku jest tak:
- A5 2017 499 zł
- P9 599 zł
- P 10 Lite 119 zł

W tej taryfie chyba max 250 zł zniżki można uzyskać, więc tyle od powyższych cen należałoby odjąć.
  • Strona 406 z 624
  • 1
  • 404
  • 405
  • 406
  • 407
  • 408
  • 624
  • 1
  • 404
  • 405
  • 406
  • 407
  • 408
  • 624