DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 574 z 692
  • 1
  • 572
  • 573
  • 574
  • 575
  • 576
  • 692
 #919708  autor: Wiola_K
 08 kwie 2017, 09:33
Niestety teściowa ma lg leon bez lte. Ale zobaczyłam na rbm i tam za 30 zł. jest pakiet z 3 giga a za doładowanie za 50 zł. dają 16 giga. Czyli ładując za 50 zł.na 100 dni ma się 16 giga a za te 50 zł.wykupuje się pakiet na 30 dni?
 #919724  autor: Wiola_K
 08 kwie 2017, 12:35
Wiem, że inne sieci mają więcej ale cała rodzina jest w Play więc tak nas wychodzi taniej. RBM wygląda ciekawie bo w Play nie ma takich pakietów.. Z. Mixa chyba nie da się przejść do RBM bezpośrednio tylko trzeba zmienić sieć? A żeby mieć z doładowania 16 giga trzeba kupić ten pakiet za 30 zł? Nie. Można po prostu doładować za 50 zł. Mieć 16 giga a kasę wydać na co się chce?
Ps. Ok. Przeczytałam w temacie że pakiet za 3 dychy trzeba odpalić.
Ps. Ewentualnie z mixa można przejść na abo formułę M tą za 25 zł.z 7 giga neta bezterminowo?
 #919791  autor: Cz_
 08 kwie 2017, 20:43
witam,
interesuje mnie oferta o której piszecie:

25zl no limit do wszystkich +sms MMS +7 GB na czas nie określony

czy żeby ją uzyskac trzeba składac wypowiedzenie?
mam abo do czerwca 69,99
 #919802  autor: Wiola_K
 08 kwie 2017, 21:50
Trzeba składać wypowiedzenie. Teraz już możesz spokojnie składać wypowiedzenie. Zależy od pracownika. Ja w wypowiedzeniu zaznaczyłam co chcę dostać. I nie było problemu od ręki dostałam tę ofertę.
 #919806  autor: Grzesiek9663
 08 kwie 2017, 22:52
Cz_, też miałem umowę do czerwca, jak dzwoniła konsultantka dwa miesiące temu to od razu powiedziałem, żeby zadzwoniła dopiero jak ta oferta będzie dostępna, no i od tego tygodnia mam tą ofertę. Chociaż średnio mnie ona przekonuje bo dla mnie te 7GB internetu to mało, z tego co widze w ofercie na karte miałbym lepiej no ale cóż... plus umowy bezterminowej, że moge sobie to jeszcze spokojnie przemyśleć bo nic mnie nie trzyma :)
 #920091  autor: Gregrin
 10 kwie 2017, 15:46
Wiola_K pisze:Można po prostu doładować za 50 zł. Mieć 16 giga a kasę wydać na co się chce?
Ps. Ok. Przeczytałam w temacie że pakiet za 3 dychy trzeba odpalić.
Można. Bonus jest niezależny. Doładowujesz, dostajesz bonus a kasę z doładowania wydajesz na co chcesz. W zestawieniu do którego link podawałem wcześniej (i chyba się odnosisz) podawałem tylko informacje o kolejności schodzenia GB w przypadku kupienia pakietu.
Wiola_K pisze: Z. Mixa chyba nie da się przejść do RBM bezpośrednio tylko trzeba zmienić sieć?
Jeśli po zakończeniu mixa zostaje się w play na kartę (a pewnie tak jest) to wystarczy tyko zmienić taryfę kodem na RBME.
Wiola_K pisze:Ps. Ewentualnie z mixa można przejść na abo formułę M tą za 25 zł.z 7 giga neta bezterminowo?
Chyba tylko z abonamentów. Pamiętaj ze w play jest pakiet za 25zl z 6GB który tez się kumuluje.
 #920126  autor: Wiola_K
 10 kwie 2017, 20:25
To super że nie trzeba kupować pakietów za 30 zł.i kodem się przechodzi do tej taryfy RBM. Dzięki za wszystkie informacje.
 #920494  autor: krzaku91
 13 kwie 2017, 10:19
właśnie otrzymałem telefon z Play odnośnie przedłużenia umowy. Przedstawiam co mi zaoferowano: wszystko nielimitowane sms, MMS, rozmowy komórkowe + stacjonarne. I co najlepsze nielimitowany internet. + telewizja Play. A to wszystko za 25 zł i umowa na czas nieokreślony. Dodam tylko ze to pierwszy telefon z sieci Play po złożeniu przezemnie wypowiedzenia. Pani konsultantka powiedziała ze juz nie jest aktualna ta oferta z 7GB internetu i ze proponuje mi nielimitowany internet :-)
 #920495  autor: pakierhakierxd2
 13 kwie 2017, 10:25
naprawdę :) ,super info :D ,jak bedzie sie konczyc umowa u mnie,u mamy,siostry to raczej na to przejdziemy,umowy z telefonem przestaly sie oplacac.

Pozdrawiam :)
 #920812  autor: patrix-83
 14 kwie 2017, 13:51
Klkent1989 pisze:regulamin tej oferty ktoś ma? pewnie jak przejdę z solo m+ tylko sim na czas nieokreślony to pewnie stracę Tidala.
Właśnie przed chwilą przedłużyłem umowę na tą nową ofertę utrzymaniową bez telefonu. Oferta nazywa się: REPLAY FORMUŁA SOLO TYLKO SIM + Z TV II

Regulamin: http://www.play.pl/dokumenty/2017/94551 ... -04-07.pdf

Cena: 25zł ze zgodami marketingowymi i e-fakturą, full no limit do wszystkich sieci w tym sms/mms i no limit internet (po 10GB prędkość spada do 1mb/s) na wszystkich zasięgach. TV PAKIET PODSTAWOWY GRATIS.

Jest też wersja tej oferty bez telewizji ale kosztuje tyle samo czyli 25zł więc uczulam wszystkich aby prosili konsultantów o wersję z TV bo skoro jest gratis to czemu nie brać.

O niniejszej ofercie dowiedziałem się od forumowiczów z wczorajszych wpisów z niniejszego wątku i od razu dziś zadziałałem - w nagrodę wyżej podrzucam regulamin :D :D :D
 #920816  autor: patrix-83
 14 kwie 2017, 14:10
Klkent1989 pisze:Dziękuje bardzo za regulamin. Szkoda ze już nie ma tidala, ale w zmaina mamy tv:D
Składałeś wypowiedzenie czy dało rade bez?
Nie ma sprawy :)

Miałem złożony wniosek o przeniesienie numeru do innego operatora co jest równoznaczne z wypowiedzeniem umowy ale zostało to anulowane przez konsultantkę podczas tej rozmowy i przedłużania i dostałem już nawet e-maila od tego operatora do którego miał być nr przenoszony że proces został anulowany na moją prośbę gdyż: "Abonent zrezygnował z usługi przeniesienia Numeru Katalogowego".

Spokojnie, próbuj bez wypowiedzenia i działaj i się upieraj przy tej ofercie.
 #920863  autor: gepard
 14 kwie 2017, 20:23
A ma ktoś wiedzę jak wygląda sprawa z Tidalem? Po zmianie wyłączą i koniec?
Przechodząc z na zawsze extra za 29.90 na Solo M+ Tidal wyłączyli, jednak włączyli ponownie. Fakt faktem wtedy była cały czas promocja Tidalowa, a teraz brak.
Jakby ktoś coś... :)
  • Strona 574 z 692
  • 1
  • 572
  • 573
  • 574
  • 575
  • 576
  • 692
  • 1
  • 572
  • 573
  • 574
  • 575
  • 576
  • 692