DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #803549  autor: PABLOTECH
 25 maja 2015, 23:29
OK, kwestia z mamy taryfą rozwiązana. Teraz muszę się zastanowić nad sensowną taryfą dla siebie .... a sytuacja wygląda następująco: Nie wiem dlaczego ale po zalogowaniu się do plus-online ( za pośrednictwem www ) w zakładce Konto i formalności / dane telefonu mam " Taryfa: PNK Rok Ważnosci Konta, Data ważności: 23.06.2015 " , natomiast jak zaloguje się do plus-online ( za pośrednictwem aplikacji mobilnej ) to mój plan taryfowy zwie się "PNK Więcej przez Rok, Data ważności: 23.06.2015 " ... no ale być może jest to to samo... ??

Ponieważ stan konta to niezła skarbonka zatem priorytetem w nowej taryfie jest przede wszystkim RWK + TANI pakiet internetowy ( np. 5zł za 300MB / 30dni ) . Na dalszym (ale niezbyt odległym) planie są połączenia do Plusa za free...ale niekoniecznie. Widzę, że wśród aktualnych ofert w moje potrzeby najlepiej wpisuje się "Plus na Kartę bez limitu" + wybrane promocje.

Zamierzam po kolei wykonać poniższe czynności :

1) np. jutro wklepuję *121*11*03# i uzyskuję 300 MB / 30 dni za ZERO zł

http://www.plus.pl/documents/16/66105f2 ... 300_MB.pdf

2) 22.06.2015 (dzień przed wygaśnięciem konta) wchodzę w Promocję „Zmień taryfę na Plus na Kartę bez limitu” ( 3 zł ) uzyskując dodatkowe min. 30 dni ważności konta ( pkt 9 lit. g ) oraz dostęp do pakietu 300 MB za 5 zł

http://www.plus.pl/documents/16/5b3b872 ... limitu.pdf

3) 21.07.2015 ( dzień przed wygaśnięciem konta) wklepuję *136*11*18 ( 10 zł ) i doładowuję za min 5 zł uzyskując RWK oraz ( ciągle ) dostęp do pakietu 300 MB

http://www.plus.pl/documents/16/5e58a9f ... 0Konta.pdf

4) I pomyślałem, że na sam koniec wklepie *136*11*20# ( 0 zł ) uzyskując dostęp do Promocji „ Ja + Zawsze bez limitu w sieci ”

http://www.plus.pl/documents/16/144a6e1 ... 0sieci.pdf

I wtedy jeśli będę wiedział, ze czeka mnie okres intensywnych rozmów w Plusie to doładuje za 5 zł uzyskując 5 dni darmowych połączeń ( i SMS-ów ) do tej sieci.

Co o tym myślicie .... czy gdzieś nie za bardzo przekombinowałem :smt017 .... czy to ma sens ... ?? :shock:
 #918190  autor: jag888
 28 mar 2017, 11:06
Plus odświeży swoją główną ofertę prepaid.
Obrazek

Od 29 marca w JA+ Na Kartę będą dostępne trzy pakiety usług do wyboru za 20, 25 i 29 zł, a w każdym z nich rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne.

Klient otrzyma Rok Ważności Konta na usługi wychodzące za 0 zł oraz dostęp do LTE.

W najwyższym pakiecie jest darmowa transmisja danych w ramach Facebooka oraz IPLA w prezencie na 30 dni.

JA+ Na Kartę:

pakiety usług za 20, 25 i 29 zł na 30 dni,
rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne,
rozmowy i SMSy w sieci Plus za darmo w każdym pakiecie,
Facebook za darmo w pakiecie za 29 zł,
IPLA w prezencie w najwyższym pakiecie,
usługa Rok Ważności Konta na usługi wychodzące za 0 zł,
LTE
dla przenoszących numer 50% rabatu przez trzy miesiące na pakiety.


Pakiety:

Pakiet za 29 zł na 30 dni - rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne, SMS-y i MMSy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych, darmowy transfer danych w ramach Facebooka, pakiet internetowy 6 GB, pakiet IPLA w prezencie.
Pakiet za 25 zł na 30 dni - rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne, rozmowy i SMSy w sieci Plus za darmo oraz pakiet internetowy 2 GB.
Pakiet za 20 zł na 30 dni - rozmowy bez limitu na komórki i w numery stacjonarne oraz rozmowy i SMSy w sieci Plus za darmo.
Przenoszący numer do JA+ Na Kartę otrzymają rabat 50% na wybrany pakiet przez pierwsze trzy miesiące korzystania z oferty, czyli za jedyne 14,50 zł można mieć bez limitu rozmowy, SMS-y i MMS-y, darmowy transfer danych w ramach Facebooka i pakiet internetowy 6 GB.
Ostatnio zmieniony 28 mar 2017, 11:07 przez jag888, łącznie zmieniany 1 raz.
 #918203  autor: bart223
 28 mar 2017, 11:47
Jest jakiś regulamin? Szczególnie interesuje mnie ta Ipla, czy jest przy każdej aktywacji pakietu za 29zł czy tylko za pierwszym razem? Jeśli byłaby zawsze to dla mnie jakaś najgorsza by ta oferta nie była, bo i tak pakiet sportowy kupuję. ;)
 #918257  autor: Graffik87
 28 mar 2017, 15:09
Witam. Dziś znalazłem starą kartę sim z Plusa. Wymieniłem ją 2 lata temu na USIM. Jednak po włożeniu do telefonu nie ma zasięgu. Czy jest możliwość że po zarejestrowaniu tego numeru zacznie ona znowu działać? Zaznaczam że ta karta USIM uległa zniszczeniu gdyż używam aktualnie Orange :D

Wysyłane z mojego LG-H440n za pomocą Tapatalk 2
 #918815  autor: Gregrin
 02 kwie 2017, 08:51
abberline pisze:Czy w Ja+ Na Kartę są poniższe usługi?
1. HD Voice.
2. przekierowywanie/oczekiwanie/zawieszanie połączeń.
2. Jeśli ci na tym zależy to najbliżej plusa jest to w abo plusha.

PS. Podsumowując to: HD Voice jest w plusie i plushu niezależnie od tego czy abo czy karta a 2. jest tylko w abo niezależnie czy plush czy plus ? Chce potwierdzić i dodam to info do zestawienia bo ostatnio dużo pytań o to :)
PS2. a w lajce co działa z plusa ? 2. jest chyba w abo i na karcie ? 1. tez chyba jest ?
 #918834  autor: habish
 02 kwie 2017, 11:29
Tak. W abonamencie masz HD Voice oraz wszystko z punktu 2.
W prepaid tylko HD Voice.
Lajt abonament działa w jakiś pokrętny sposób na platformie Plusa na kartę i wszystko działa. ;-)
Jak to funkcjonuje może opisać @Kryniczanin.
 #919253  autor: habish
 05 kwie 2017, 09:29
500 zł i 50 GB na 30 dni w prepaid Plusa - aktywacja tylko w salonach.

Od 6 kwietnia w salonach sieci Plus dostępna będzie nowa promocja dla klientów korzystających z oferty na kartę.

W ramach promocji każdy użytkownik oferty JA + NA KARTĘ, który odwiedzi salon sieci Plus otrzyma darmowy pakiet 500 zł i 50 GB do wykorzystania przez 30 dni.

Bonus 500 zł i 50 GB na 30 dni:
- bonus dostępny dla klientów pre-paid korzystający z taryf głosowych;
- klient musi mieć aktywne konto;
- jeden numer może skorzystać z bonusu tylko raz;
- bonus nie jest dostępny dla klientów, którzy skorzystali z bonusów za rejestrację
- bonus jest aktywowany na koncie klienta przez sprzedawcę w punkcie sprzedaży

Promocja trwa do 30 kwietnia.

Źródło: gsmonline.pl