DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 13 z 173
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 173
 #907050  autor: dwaeuro
 25 sty 2017, 01:44
Napisałbym na Twoim miejscu do BOK a2mobile. Miałem podobny problem z internetem i zdalnie zresetowali moje ustawienia i teraz działa.

Nowa Huta Wolne Miasto!
 #910198  autor: spamusek
 08 lut 2017, 23:20
Czy coś się zmieniło / poprawiło ?

Mam ten sam problem. :(

a2mobile twierdzi, ze u nich wszystko OK.


NightSpectre pisze:Witam,

Od kiedy przeszedłem na a2mobile strasznie spadł mi upload.
Speedtest przeprowadzałem w kilku miejscach we Wrocławiu i otrzymuje wyniki typu
DL 28 Mbit UL 0,2 Mbit (test z dziś: http://www.speedtest.net/my-result/a/2565611346)
Poprzednio miałem Virgin mobile i wysyłanie wynosiło po 15-20 Mbit
Pisałem do supportu, twierdza że u nich działa wszystko OK :/
Czy ktoś spotkał się z takim problemem u tego operatora ?
 #910615  autor: macc
 11 lut 2017, 21:17
supkonri pisze:Witam,
1. czy internet działa tylko w zasięgu LTE?
2. jaki jest koszt 1 MB w unii europejskiej?
Działa na LTE, 3G i 2G
 #914031  autor: Zacksu22
 03 mar 2017, 23:56
Dzisiaj dla zabawy złożyłem przeniesienie numeru z Play do a2.
Niech mi ktoś powie. Bo coś mi się obiło o uszy że tutaj jak w aero2 też jest darmowy dostęp do internetu.
Czy to prawda?
 #914039  autor: sa
 04 mar 2017, 05:01
Zacksu22 pisze:Dzisiaj dla zabawy złożyłem przeniesienie numeru z Play do a2.
Niech mi ktoś powie. Bo coś mi się obiło o uszy że tutaj jak w aero2 też jest darmowy dostęp do internetu.
Czy to prawda?
Wg. cennika 18 gr za 1mb ,chyba że masz pakiety wtedy wychodzi dużo taniej
 #917969  autor: jag888
 27 mar 2017, 15:10
za telix.pl

a2mobile - nowe Niewyczerpalne Pakiety za 19,90zł na 31 dni
a2mobile, marka pod którą Aero2 oferuje usługi komórkowe, odświeża swoje portfolio usług i wprowadza promocję „Niewyczerpalne Pakiety”. promocja kierowana jest do osób szukających atrakcyjnych cenowo, innowacyjnych ofert na kartę i uzupełnia aktualną ofertę Pakietów 3w1 o nowe Niewyczerpalne Pakiety w atrakcyjnych cenach. Użytkownicy a2mobile już teraz mogą dowolnie skomponować ofertę łącząc Niewyczerpalne Pakiety, bądź nabywać je pojedynczo. Za Niewyczerpalne Wszystko, a więc niewyczerpalne minuty do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych, niewyczerpalne SMSy i MMSy oraz niewyczerpalny Internet, w nowej promocji użytkownicy a2mobile zapłacą jedynie 19,90 za pakiet ważny 31 dni.

Bazę nowej oferty stanowią trzy Niewyczerpalne Pakiety:

Niewyczerpalne Rozmowy to nielimitowana liczba minut do wykorzystania na połączenia z krajowymi numerami komórkowymi i stacjonarnymi
Niewyczerpalne Wiadomości zawiera nielimitowaną liczbę SMSów i MMSów do krajowych sieci komórkowych
Niewyczerpalny Internet umożliwia transmisję danych bez limitu ilości transferowanych danych, z lejkami ograniczającymi prędkość transmisji danych, których aktywacja uzależniona jest od osiągniętego w okresie ważności pakietu poziomu zużycia danych.
Brak ograniczenia maksymalnej prędkości transmisji danych dla transferu od 0 do 5GB w ramach aktywowanego pakietu.
Ograniczenie maksymalnej prędkości transmisji danych do 3Mbps dla łącznego transferu od 5 do 10GB w ramach aktywowanego pakietu.
Ograniczenie maksymalnej prędkości transmisji danych do 1Mbps dla łącznego transferu od 10 do 15GB w ramach aktywowanego pakietu.
Ograniczenie maksymalnej prędkości transmisji danych do 512kbps dla łącznego transferu przekraczającego 15GB w ramach aktywowanego pakietu.
W dowolnym momencie użytkownik może odnowić limity transferu danych i związane z nimi ograniczenia prędkości. Taka usługa jest każdorazowo płatna 5zł i aktywowana kodem USSD.

Odnowienie limitów transferu i prędkości nie wydłuża okresu ważności pakietu Niewyczerpalny Internet.

Nowe, promocyjne Niewyczerpalne Pakiety, ważne 31 dni, oferowane są w cenach:

9,90zł za dowolny jeden Niewyczerpalny Pakiet,
15,90zł za połączenie dowolnych dwóch Niewyczerpalnych Pakietów,
19,90zł za połączenie trzech Niewyczerpalnych Pakietów, a więc Rozmów, Wiadomości i Internetu.
W ramach promocji ceny usług podstawowych poza pakietami zostały obniżone do: 10 gr za 1 minutę połączenia do krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych, 10gr za wysłanie 1 SMSa albo MMSa oraz 10zł za przetransferowanie 1GB danych.

Jedynym pakietem dodatkowym w ofercie Niewyczerpalne Pakiety jest Pakiet Społecznościowy, który zapewnia dostęp do mobilnych aplikacji Katz (komunikator internetowy), Facebook, Messenger i Frifon. Promocyjny Pakiet Społecznościowy oferowany jest w cenie 5 zł.

Użytkownicy posiadający aktywny Niewyczerpalny Pakiet za 9,90 zł, 15,90 zł lub 19,90 zł otrzymują jednocześnie funkcjonalność Pakietu Społecznościowego nieodpłatnie.

Zakup startera a2mobile odbywa się za pośrednictwem strony internetowej a2mobile.pl a dostarczany jest on przez kuriera, który dokonuje weryfikacji danych użytych przy rejestracji numeru. Cena startera to 10zł, zawiera on 10zł do wykorzystania na usługi. Dostawa kurierem jest bezpłatna.

Z oferty Niewyczerpalne Pakiety mogą skorzystać wszyscy użytkownicy a2mobile.
 #917973  autor: Gregrin
 27 mar 2017, 15:25
Mocno pojechali :D Nolimit kom + stac za 9,90 :D
PS. Maja tez pakiet sms + MMS. To MMS'y już u nich są ??

"CENY PROMOCYJNE POZA PAKIETAMI
10 gr/SMS | 10 gr/MMS | 10 gr/MIN | 10 zł/GB" Martwi tylko powtarzanie na każdym kroku słowa promocja. Ciekawe jakie są stawki w roamingu ?
Ostatnio zmieniony 27 mar 2017, 15:29 przez Gregrin, łącznie zmieniany 1 raz.
 #917974  autor: Ramirez
 27 mar 2017, 15:29
Na stronie pisze że mają MMSy. Ale można było się spodziewać że i tutaj będzie obniżka. Bo jakby to wyglądało jakby Plus w ofercie Plush miał lepszą ofertę niż w drugiej swojej niszowej a2mobile która powinna być bardziej atrakcyjna.
 #917976  autor: kamil4862
 27 mar 2017, 15:38
Zadzwoniłem na infolinie i przywitał mnie lektor "No siema!..." :D Połączenie z konsultantem błyskawiczne. Potwierdzono, że MMSy dostępne są od dziś, ale niestety połączenia oczekujące są nadal niedostępne :( Bez limitu na komórki i stacjonarne za 9,90zł wymiata, ale co z tego ja będę rozmawiał godzinę i nie będę wiedział, że ktoś chce się ze mną skontaktować w ważnej sprawie.

Obrazek
 #917978  autor: Gregrin
 27 mar 2017, 15:47
kamil4862 pisze: Potwierdzono, że MMSy dostępne są od dziś, ale niestety połączenia oczekujące są nadal niedostępne :(
Dziko to wprowadzają. Maja osobny cennik (oczywiście promocyjny :D) dla MMS'ow od dziś do 27.04 gdzie wprowadza nowy ogólny cennik w który wpisali ju MMS. Pewnie związane to z informowaniem z miesięcznym wyprzedzeniem o zmianach w cennikach. Mimo ze "dziwnie" to zrobili to bardziej "elegancko" niż play przy DILu ;)
Gregrin pisze:"CENY PROMOCYJNE POZA PAKIETAMI
10 gr/SMS | 10 gr/MMS | 10 gr/MIN | 10 zł/GB"
Stawki niepromocyjne (czyi np w roamingu) to tez wszędzie 18gr i 180zl/GB.
Ostatnio zmieniony 27 mar 2017, 15:50 przez Gregrin, łącznie zmieniany 1 raz.
 #917984  autor: Gregrin
 27 mar 2017, 15:53
@Patryk7588 nie wiesz czy bonusy z plusa za doładowanie działają w a2? Maja chyba inna platformę wiec pewnie nie, ale jednak są blisko związani z plusem ;)
 #917988  autor: Gregrin
 27 mar 2017, 16:04
Dają tez darmowy pakiet 3GB dla użytkowników aero za uruchomienie lub odnowienie pakietów w a2 (przez 12m-cy)
https://a2mobile.pl/data/Dokumenty/33/plik/Oferta_Promocyjna_ROZDAJEMY-GIGABAJTY.pdf pisze:Bezpłatny „Pakiet AERO 3 GB na 31 dni” przysługuje za każdą aktywację lub odnowienie Pakietu Niewyczerpalne Wszystko w ramach Oferty promocyjnej „Niewyczerpalne Pakiety” lub Pakietu sutego lub Pakietu obfitego przez użytkownika w ramach Oferty promocyjnej „Pakiety 3w1+ dodatkowe” w Usłudze a2mobile,jednak przez okres nie dłuższy niż 12 miesięcy od aktywacji pierwszego „Pakietu AERO 3 GB na 31 dni”.
 #917990  autor: notsure
 27 mar 2017, 16:24
Tam trzeba jakoś przenosić numer z plusa (plusha) jak do innej sieci, dostaje się nowy sim ? Nie da się z migrować jakimś kodem z plusa ?
  • Strona 13 z 173
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 173
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 173