DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #916464  autor: kamo1312
 17 mar 2017, 19:27
Witam, przeniosłem swój numer z Heyah do Virgin, przyszedł mi sms, że jutro numer będzie aktywny a na koncie mam jeszcze parę złoty. I mam pytanie czy środki przepadną automatycznie, czy od czasu kiedy wykonam pierwsze połączenie?
 #916557  autor: adik
 18 mar 2017, 13:28
przy przechodzeniu do różnych operatorów środki zawsze przepadają, dlatego trzeba te środki jakoś wykorzystać wcześniej.

http://www.speedtest.net/my-result/4142279769
 #917911  autor: Gregrin
 26 mar 2017, 22:30
czugma pisze:Praktycznie każdy operator ma tak samo, że środki z konta przepadają - nie da się ich przenieść do innego numeru.
W orange i plusie jest możliwy przelew środków (z ograniczeniami czasowymi) na inny numer w tej samej sieci.