DAJ CYNK
  • Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.

Moderator: Moderatorzy

 #750194  autor: TomekRRR
 20 wrz 2014, 09:09
Cześć, widzieliście już może stronę z drewnianymi etui do Samsungów?? Nazywa się www.bewood.pl. Ich produkty wyglądają naprawdę oryginalnie i elegancko. Interesowałaby mnie wasza opinia na ich temat, może już ktoś posiada. Jak się sprawują te obudowy? Dzięki za pomoc, pozdrawiam.
 #866537  autor: mario121314
 16 maja 2016, 22:33
Temat już pewnie nie aktualny, ale widziałem te etui więc się wypowiem. Wysokiej jakości drewno, napis, który posiadało moje etui wykonany laserowo i całość pomalowana lakierem - wygląda elegancko. Ale do nowego Samsung S6 już mi się znudziło to etui i zakupiłem nowe, które także znalazłem w internecie - zaprojektowałem sobie sam poprzez kreator: http://kreatoretui.pl/galaxy-s6/15-zapr ... xy-s6.html Tutaj także wysokiej jakości etui - do wybory warstwa matowa lub błyszcząca, nadruk nie schodzi i na dodatek jest ekologiczny z tego co wyczytałem.

A zatem jakie nie znajdziesz i jakie drogie ono nie będzie to w mojej opinii będzie ok. Pomijam chińskie etui za 5zł ;)
 #871549  autor: Mika93
 14 cze 2016, 14:20
Ale śliczne te etui, bardzo eleganckie. Mój kolega kupował sobie etui z własnym nadrukiem przez sferis, narazie nadruk nie schodzi ale w sumie on bardzo dba o telefon i uważa więc nie wiem. Muszę mu pokazać te drewniane też wydają sie bardzo ciekawe.. Etui nigdy zawiele :)
 #875298  autor: dariawoj
 05 lip 2016, 08:17
Jak dla mnie etui nie jest ważne aż tak aby wyglądało tylko spełniało swoją funkcję. Wczesniej posiadałam Samsung Note 2 i cały ekran mi poszedł bo nie chroniłam telefonu. Zmieniłam na Note 4 i od razu kupiłam szybkę ochroną i gumowe etui. Telefon ani się nie rysuje ani nie brudzi(jest biały).

http://www.centrala-numerow.trincon.biz/
 #896946  autor: Xy
 24 lis 2016, 10:36
Etui ma chronić, a nie wyglądać. A jak już reklamujecie swoje strony to chociaż to zaznaczcie :P

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71
 #903757  autor: Alek06
 05 sty 2017, 22:37
Znajomy kupił teraz bardzo fajne etui na avans.pl
Wydaje mi się ze własnie tam mają dosyć duży wybór. A on jest dosyc wybredny i dlugo szukał az trafił na takie ciekawe- silikonowe. Dobrze sie trzyma i nie ślizga jak niektóre etui potrafią.
 #918377  autor: Drakhtul
 29 mar 2017, 10:00
Czy ja wiem czy na avans jest maly wybor? Ja przejrzalem co maja i udalo mi sie znalezc cos dla mnie i kupilem, mam juz z 6 miesiecy i jest wszystko ok.