DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 3 z 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
 #917487  autor: xander21
 23 mar 2017, 19:34
Czy w aplikacji mobilnej jest kolumna z darmowym 20GB widoczna? Mi jeszcze nie uruchomili pakietu, dlatego pytam, czy się pojawi podgląd? :-)
 #917488  autor: roobb990
 23 mar 2017, 19:38
Kompan, rozumiem, że przed aktywacja bonusu 20GB doładowałeś konto ?
Pytanie jest czy ten bonus uda się włączyć bez doładowania konta...
 #917491  autor: Kompan
 23 mar 2017, 19:44
xander21 pisze:Czy w aplikacji mobilnej jest kolumna z darmowym 20GB widoczna? Mi jeszcze nie uruchomili pakietu, dlatego pytam, czy się pojawi podgląd? :-)
Nie,tylko kodem sprawdzisz.
roobb990 pisze:Kompan, rozumiem, że przed aktywacja bonusu 20GB doładowałeś konto ?
Pytanie jest czy ten bonus uda się włączyć bez doładowania konta...
Nie,wszystko przy startowej złotówce.smsa BEST wysłałem po ok.35 min od zarejestrowania karty.
 #917544  autor: jarekt
 24 mar 2017, 02:43
Karta #003 c.d. ("Bez limitu za 1 zł dziennie")

Po osiągnięciu 20GB od razu pobrało 1zł z konta czyli lejka brak.
Pod tym względem lepiej wyszła karta #002 (goła Frii) na której po 20GB transfer spadł do ZERA (lub być może był to jakiś rodzaj lejka 8/16kbit/s) i żadnej kasy z konta nie pobrało (jeszcze to powtórzę na kolejnej karcie aby mieć pewność, że to nie był jakiś jednorazowy wybryk T-Mobile aby mnie podpuścić).

Jutro (to już dzisiaj?) testuję kasowanie znacznika wykorzystania promocji umożliwiające wielokrotne odpalenie 20GB na jednej karcie :) (w takich testach zakładam zawsze niepowodzenie bo lubię być pozytywnie zaskakiwany).

A pojutrze (czyli jutro) wkładam 4 karty do 4 modemów do 4-portowego Huba USB i "połączę" je (znowu magia by jarekt :) ) w jedno duże i szybkie łącze - mam nadzieję uzyskać stabilne 80-120Mbit/s, w porywach może 150-160Mbit/s (na jednym modemie wyciągam 40Mbit/s więc te 160Mbit/s na czterech powinno pójść).
T-Mobile jeszcze nie testowałem w takiej magicznej konfiguracji ale w końcu jest dobra okazja dzięki "uwolnionemu internetowi".
 #917555  autor: _aston_
 24 mar 2017, 07:19
Dla mnie prawdziwym uwolnieniem internetu byłoby aby operator wprowadził jakiś pakiet internetowy np 2GB/5GB/10GB
ale po jego przekroczeniu prędkość nie spadała do 16Kbps (czyli 2KBps) ale do takich prędkości gdzie da się jako tako jeszcze z tego internetu korzystać czyli np 256Kbps (32KBps).

To by była rewolucja, a darmowe, krótkoterminowe pakiety internetu są spoko, ale to nie jest uwolnienie internetu.
 #917581  autor: jarekt
 24 mar 2017, 11:40
Używam prostszego rozwiązania programowego (jest kilka) pod... Windowsa (2000, XP i oczywiście nowsze).
Można łączyć w jedno połączenie wszystkie/różne rodzaje (i różne ilości) połączeń jakie masz pod ręką np. 1xkablówka + 1xneostrada + 2xWiFi + 3xmodem z kartą Play + 5xsmartfon+TMobile z obecną promo (oczywiście wyposażając swojego kompa w odpowiednią ilość złącz, portów USB (HUBy aktywne!) i kart WiFi i odpowiednio wszystko konfigurując, np. w smartfonach musisz włączyć tethering aby udostępnić net po WiFi dla "serwerka" z np. Windowsem XP, który ma np. 5 kart WiFi na USB).

Temat rzeka nadający się na osobny portal/blog bo generalnie metody programowe nigdzie nie są opisane ani teoretycznie ani praktycznie (nie spotkałem w całym necie światowym zbyt wielu artykułów na ten temat a co dopiero konkretne rozwiązania) poza właśnie sprzętowymi rozwiązaniami i modyfikacjami routerów ale generalnie są one mało elastyczne (2-3 połączenia maks), drogie (bo sprzętowe) i tylko dla wybranych (wiedza potrzebna do zrobienia tego u siebie).

Generalnie panuje opinia i to wśród osób, które temat troszkę znają i się nim interesują, że się nie da tego zrobić programowo pod WIndowsem :) Może kiedyś coś więcej na ten temat skrobnę.
 #917706  autor: areksz
 25 mar 2017, 08:49
Karta tmobile i Orange w tym samym czasie na tym samym NodB:
t= ping 2600ms
0=78 ms
w tmobile rozłącza co 30 sekund w O normalnie idzie net. Pobrałem 8GB i połączenie tak niestabilne , że się nie da korzystać błąd , rozłączenie . Karta w klopie uwolniła internet!
Szkoda ta ich mityczna jakość ma tyle samego wspólnego z prawdą co istnienie potwora z Loch NESS
 #917737  autor: Konoko
 25 mar 2017, 12:57
jarekt pisze:...Kod *103*22# to nieoficjalna sprawa (nie ma tego w regulaminie bonusu 20GB) więc nie jest wiążący w razie czego.
Ale to ten sam kod, który służy do sprawdzenia bonusu 10GB za rejestrację i za doładowanie minimum 25zł - nie będę rozwijał tematu co to znaczy (i wyjaśnia dlaczego T-Mobile się tym kodem nie pochwaliło w regulaminie bonusu 20GB :) )...
W Heyah mam te bonusy 10GB za rejestrację ale kod *103*22# pokazywał 0 paczek danych. Dziś w nocy aktywowałem smsem BEST ten uwolniony internet 20GB , a rano dostałem smsa potwierdzającego aktywację pakietu. Sprawdziłem i pod kodem *103*22# jest tylko 20531MB, czyli nie skumulowało się z bonusami za rejestrację i nie przedłużyło ich ważności .
Przypuszczalnie są różne subkonta na bonusowy internet
 #917740  autor: jarekt
 25 mar 2017, 13:07
Konoko pisze:W Heyah mam te bonusy 10GB
Nie pamiętam dokładnie ale z regulaminu wychodziło, że ten kod *103*22# dotyczył 10GB ale tylko w T-Mobile (bez Heyah i Biedry). Oczywiście w Heyah też mogła być ta promocja i możliwe że był ten sam kod ale po prostu nie pamiętam.
Bo jeśli tak to trzeba by to przećwiczyć ale w ofercie T-Mobile a nie Heyah i byłaby pewność.
 #917741  autor: Konoko
 25 mar 2017, 13:19
W warunkach oferty promocyjnej "Bonusy za rejestrację" dla Użytkowników Heyah ważnej od 30.09.2016 do 01.02.2017 wymieniony jest tylko kod *140*282*1# do sprawdzenia statusu oferty, który daje tylko "Usługa jest aktywna".
 #917827  autor: ManiacGSM
 26 mar 2017, 11:14
areksz pisze:...Karta w klopie uwolniła internet!
:smt005 Niesamowicie dobry tekst.

A ja jeszcze pozwolę sobie na mały off-top. Z końcem lutego przeniosłem mój jedyny numer z T-Mobile do Orange.
A dwa dni po tym jak numer tymczasowy z pomarańczy przeszedł na właściwy to dostałem jeszcze sms-a od T-Mobile ,że RWK został wyłączony z powodu braku środków na koncie. :smt004

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.
 #917955  autor: xander21
 27 mar 2017, 13:32
A mi dalej nie uruchomili 20GB. Czekam już 5dni od zgłoszenia na party line. :( Najgorsza sieć z jaką miałem do czynienia. Tyle nigdy nie czekałem na naprawe.
 #918346  autor: ign123
 28 mar 2017, 23:46
Mam aktywowane 3 startery T-Mobile Frii (te darmowe, z promocji 250MB w roamingu), na których niedługo chciałem odpalić 20GB z "uwolnionego internetu". Dzisiaj dostałem na wszystkie 3 numery takiego oto smsa:
Za 2 dni kończy się ważność Twojego konta i numer telefonu zostanie zablokowany! Aby nadal być w kontakcie z najbliższymi uzupełnij swoje konto. http://www.t-mobile.pl
Na każdym z numerów mam uruchomioną usługę "Bez limitu za 1zł dziennie", dzięki której (RWK) w miboa widzę ważność konta do 20-03-2018.

Czy ktoś może mnie oświecić o co chodzi? To moja pierwsza styczność z T-Mobile i nie wiem, czego się spodziewać: czy zablokują za 2 dni czy tylko straszą? ;)

EDIT:
Próbowałem zapytać o tę sytuację przez formularz kontaktowy w miboa, ale wyświetliło mi się "Przepraszamy, ale przesłanie zgłoszenia się nie powiodło. Prosimy spróbować później.". No, bardzo fajny ten T-Mobile.

EDIT2:
W T-Mobile do dwóch razy sztuka: "Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia." - dobrze, że przed pierwszą próbą wysłania zrobiłem Ctrl+C :)
  • Strona 3 z 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7