DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #917556  autor: kostykiewicz
 24 mar 2017, 07:31
Witam,
Obecnie mam 3 telefony w rodzinie na kartę w Playu (sieci nie chce zmieniać) płacę hmm 25 zł
- no limit kom
- no limit stacj,
- no limit sms
- 7 GB net.

Czy jest jakiś sposób aby za 75 zł przejść z karty na abonament w playu???

Już troche znudziło mnie pilnowanie doładowań, jeśli zapomne to wyłączą pakiet a potem muszę włączyć pakiet itp.
 #917619  autor: Hods
 24 mar 2017, 15:08
Jest oferta "spod lady" jak zadzwonisz na ich infolinię sprzedażową 730 300 400 - 39 zł no limit i 5GB na czas nieokreślony za jeden numer, aktywacja 50 zł. Po 2 miesiącach możesz złożyć wypowiedzenie i zmienić na tą za 25 (no limit z 7GB na czas nieokreślony), ale nie wiem, czy Ci się to opłaca... 150 zł za samą aktywacje ... ale próbuj dzwonić i pytać o przejście z karty do abo i marudzić na ofertę, to może coś ugrasz ;)
Ewentualnie: redbull, no limit z 8GB za 29 zł/m, aktywacja 49 zł
Albo: Mobile Vikings, na kartę - no limit z 15 GB, +3GB/mc (czyli łącznie 18GB/mc) dostaniesz na każdy nr jak będziesz miał u nich 3 numery (zarejestrowane na jedną osobę) - 29 zł/mc i możesz podpiąć sobie swoją kartę płatniczą do konta i sami będą sobie ściągali opłatę w odpowiednim momencie. Dodatkowo niewykorzystany internet w MV się sumuje :)
 #917822  autor: kostykiewicz
 26 mar 2017, 09:59
Płacić 150 zł za aktywację bez sensowną to dużo.
Chce numer mamy i siostry wrzucić w jeden abo ale nie uśmiecha mi się płacić za jakieś aktywacje które nie mają dla mnie sensu tzn sens ma aby upchac ich kieszenie.
obecnie place 22,50 zł za no limti jak kupie przez allegro nawet 25 zł moge smialo placic w abo ale nie 32 zł bo na 3 numeru to troche za duzo.
W poroananiu z tym co moge uzyskac.

Dodanie karty w mobile vinikns mi sie nie usmiecha. Raczej wole playa. A nie firmy ktore sie teraz tworza na bazach plaay czy plusa. Pełno teraz tego.
No nic poczekam az cos wejdzie w abo.
Gdyby nie ta aktywacja durna to bym tak zrobil @Hods jak mówisz i przeszedł na no limit
 #921557  autor: kostykiewicz
 19 kwie 2017, 07:21
Najbardziej pasuje mi taka oferta jaką daje PLUSH za 25 zł abo.
A playu raczej tego się nie da zrobić.....
Już mnie powoli denerwuje takie pilnowanie doładować.

A za 25 zł za to co daje plush nawet może być brz mmsów bo i tak w tych czasach się z tego tak nie korzysta jak z dobrodziejstwa internetowego whatsap czy viber.
 #921612  autor: iPlus
 19 kwie 2017, 14:50
kostykiewicz, nawet jak wchodzi nowa oferta to opłata aktywacyjna zostaje, tak jest w każdej dotychczasowej dużej sieci salonowej, jeśli Plush jest ok to może to powinieneś wybrać, jest jeszcze a2mobile na kartę za to bardzo fajna cena bo 19,90 zł za wszystko no limit, doładowanie raz na miesiąc, pakiet ważny 31 dni i sam się odnawia co miesiąc, czyli w praktyce tylko doładowanie trzeba zrobić na każdy numer, jak zrobisz ten sam dzień doładowań dla każdego numeru to nie będziesz musiał pilnować terminów dla każdego numeru z osobna tylko w 5 minut doładujesz 3 numery np z konta bankowego, 19,90 x 3 numery = 59,70 zł za wszystko no limit
 #921712  autor: kostykiewicz
 20 kwie 2017, 07:23
Oferta Plusha jest super. i migiem bym się przeniósł tam.
Ale jest jedno ale.... :( :( chodzi o zasięg w playu trzyma mnie tylko na ten moment zasięg że mogę się przełączyć na innych sieci jak:

- play macierzysta
- plus
- t-mobile
- orange (po kontakcie wlaczyli mi zasieg 4 sieci) cięcie kosztów więc nie każdemu to włączają tylko jak się poprosi i uzasadni.

A w plushie tylko jest plus nie???
echhh.
im więcej tego tym człowiek marudny się robi....
 #921715  autor: iPlus
 20 kwie 2017, 07:49
Plus to zasięg wszystkich firm jednego Właściciela, czyli też Aero2, Sferia i jest to zasięg najlepszy w Polsce bo jest nawet tam gdzie T i O brakuje zasięgu, co do samego zasięgu orange w Play to jeśli Play ma dostęp do zasięgu T-Mobile to nie ma co się upierać przy orange bo zasięg NetWorks jest bardzo podobny, a do tego zasięg Plusa
 #921847  autor: f0ku5
 20 kwie 2017, 18:29
iPlus pisze:Plus to zasięg wszystkich firm jednego Właściciela, czyli też Aero2, Sferia i jest to zasięg najlepszy w Polsce bo jest nawet tam gdzie T i O brakuje zasięgu
Chłopie, przestań z tym marketingowym bełkotem :D
Chyba, że Ci dużo płacą, wtedy to rozumiem ;-)
 #921859  autor: kostykiewicz
 20 kwie 2017, 19:46
Narazie zostaje z playem mam nadzieje ze wprowadzi cos jak plush licze na to :) i pewnie sie nie przelicze bo kazdy chce konkurowac :) kwestia czasu :) wole miec ta pewnosc wszystkich sieci.
Niż liczyć na to że w danym miejscu jest tylko zasieg orange a w takie miejsca jeżdzę czasem i wole miec pewnosc i swobode :)
 #921883  autor: iPlus
 20 kwie 2017, 22:20
Play ma Red Bull Mobile tak jak Plus Plush, więc może w tej marce mogą być jakieś zmiany,

po co pisałeś pierwszy post,że szukasz oferty na przejście z Play skoro na końcu napisałeś,że zostajesz w Play?

skoro zostajesz to po co szukasz innej oferty?
 #921917  autor: kostykiewicz
 21 kwie 2017, 07:20
Szukałem bo chciałem się dowiedzieć czy jest jakiś sposób na w miarę szybką zmianę z karty na abo w playu bez czekania 12 mc czy 24 i pozniej starania sie z działem utrzymania klienta o dobra ofertę.

Natomiast jeśli chodzi o plusha to nic do niego nie mam wolalbym przejsc do niego niz do virgin czy redbulla.

Zawasze lub prawie zawsze musi byc lepsza oferta na karte niz na abo, od tak sobie na abo nie dostaniesz dobrej oferty nawet jak podpiszesz na 24 mc co dla mnie to lata świetlne. Mam na myśli bez wypowiadania i kombinowania z DUKIEM
 #934707  autor: Dorotea
 27 cze 2017, 13:29
kostykiewicz pisze:Narazie zostaje z playem mam nadzieje ze wprowadzi cos jak plush licze na to :) i pewnie sie nie przelicze bo kazdy chce konkurowac :) kwestia czasu :) wole miec ta pewnosc wszystkich sieci.
kostykiewicz pisze:chodzi o zasięg w playu trzyma mnie tylko na ten moment zasięg że mogę się przełączyć na innych sieci jak:

- play macierzysta
- plus
- t-mobile
- orange (po kontakcie wlaczyli mi zasieg 4 sieci) cięcie kosztów więc nie każdemu to włączają tylko jak się poprosi i uzasadni.
Nie trzeba uzasadniać. Poza tym zasady się zmieniły i mogą zostawić tylko jednego partnera roamingowego (najczęściej jest to Plus). T-Mobile i Orange blokują. Trzeba prosić o odblokowanie, a po pewnym czasie znowu blokują. I tak w kółko. Ostatnio drugi raz pisałam zgłoszenia o odblokowanie roamingu na tych samych numerach, a trzeciej szansy im już nie dam.

W ogóle pakowanie się w abonament w Play to dla mnie samobójstwo. Miałam trochę do czynienia z ich BOK i jest tragiczny (wyjątki od reguły są nieliczne).

Ale jeśli tak bardzo lubisz tę sieć to jest przecież RBM, FAKT Mobile - sieci na Play, nawet obsługa jest przez ten sam Play24 i ma te same ograniczenia w roamingu krajowym. Przejść do RBM i FAKT można kodem, wrócić też.

kostykiewicz pisze:STAn nielimitowany aby przejść z karty na abo?
A gdzie tam widzisz odpowiednik cenowy tego co masz teraz? Moim zdaniem polecany wcześniej Plush to chyba najsensowniejsza opcja.