DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 82 z 100
  • 1
  • 80
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84
  • 100
 #906816  autor: Durek
 24 sty 2017, 09:53
Mam pytanie, czy da się zamówić jeszcze niemiecki starter Lycamobile do Polski ? Za chiny mi się to nie udaje :( Pomoże ktoś to rozgryźć ?
 #906835  autor: Gregrin
 24 sty 2017, 11:18
garfield- pisze:ten LTE działa przez "wyspy" ?
Na pewno, na tym opiera się ich "taniość" wiec wątpię żeby chcieli zrobić użytkownikom dobrze i przeszli na inny system nie podnosząc cen i nie chwaląc się tym ;)
 #912407  autor: ManiacGSM
 22 lut 2017, 13:28
Durek pisze:Mam pytanie, czy da się zamówić jeszcze niemiecki starter Lycamobile do Polski ? Za chiny mi się to nie udaje :( Pomoże ktoś to rozgryźć ?

Wysłałem Ci wiadomość na priv-a, co by nie było ,że mam w tym jakiś interes lub spamuje forum.
Tak od siebie tylko dodam ,że trzeba szukać na serwisie aukcyjnym , a konto osoby która ma tego sporo nie jest moje więc proszę nie myśleć ,że mam w tym jakiś interes.

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.
 #913290  autor: Maq
 28 lut 2017, 08:13
Mam problem z aktywacją pakietów, aktualnie mam "Do wszystkich XS" ważny do 18 lutego, skończył mi się internet, chciałem dokupic inny pakiet, ale nie idzie, nawet pakiety uzupełniające internetu nie działają. Cały czas dostaje przy próbie aktywacji informację o niemożliwości aktywacji pakietu i sms "Dear subscriber, you are restricted to purchase this bundle. Please call customer for more details." Ktoś się spotkał z taką sytuacją? Dodam że środki na koncie mam, a żadnego pakietu uzupełniającego wcześniej nie wykupowałem.

Plus -> Idea -> Plus -> mBank Mobile -> Lyca Mobile
Siemens C35i -> C60 --> Nokia 6030 --> Siemens S65 -> M75 --> Samsung L760 -> i5700 --> Motorola Defy+ -> Motorola Moto G
iPlus 20GB & Neo VDSL 80Mbits
 #913376  autor: Kompan
 28 lut 2017, 14:07
"...aktualnie mam "Do wszystkich XS" ważny do 18 lutego..."
To masz czy nie,jedno z drugim się wyklucza.Natomias zgodnie z regulaminem "Użytkownik może mieć uruchomiony tylko jeden pakiet na swoim koncie i nie może kupić następnego w czasie 30-dniowego okresu ważności."
 #913397  autor: Maq
 28 lut 2017, 15:59
Przecież napisałem że nie mogę dokupić nawet pakietu uzupełniającego (internetowego)... Z tego co się orientuję ich można mieć 3 na koncie, a nie udało mi się aktywować żadnego. Dzisiaj, ani nigdy wcześniej.
http://www.lycamobile.pl/po/bundle pisze: Internet znów skończył Ci się przed czasem?

Otrzymaj dodatkowy transfer do Twojego pakietu z naszymi nowymi uzupełniającymi pakietami internetowymi!

Wszyscy przez to przechodziliśmy – sprawdzasz stan swojego pakietu internetowego i nagle okazuje się, iż cała ta muzyka, filmiki oraz Facebook-owe aplikacje zebrały swoje żniwa. Twój pakiet internetowy nie odnowi się przez najbliższy tydzień, Ty z kolei nie chcesz płacić standardowych stawek za Internet, więc zostajesz bez transferu danych. Cóż, taka sytuacja nie musi być już więcej problemem!

Od teraz Lycamobile wprowadziła uzupełniające pakiety internetowe, dzięki którym będziesz mógł dokupić dodatkowy transfer w obniżonej cenie. Wykupiony Internet zostanie po prostu dodany do Twojego obecnego pakietu na dany miesiąc. Ta-dam, znówwracasz do gry!

Plus -> Idea -> Plus -> mBank Mobile -> Lyca Mobile
Siemens C35i -> C60 --> Nokia 6030 --> Siemens S65 -> M75 --> Samsung L760 -> i5700 --> Motorola Defy+ -> Motorola Moto G
iPlus 20GB & Neo VDSL 80Mbits
 #913563  autor: Maq
 01 mar 2017, 06:15
Mój błąd, pakiet jest XS jest aktywny do 18-03-2017, czyli czyli miało być marzec, a nie luty. Tym sposobem nie mogę aktywować teraz ani pakietu głównego, ani uzupełniającego, chyba będę próbował szczerze i dzwonił na infolinię.

-edit-
Sprawa wyjasniona, najpierw dostałem sms z Lyca o tym że mój pakiet danych się kończy, a w kolejnej wiadomości przyszło info o pakiecie 3GB za 10zł (wraz z kodem w smsie). Cały czas próbowałem aktywować własnie ten pakiet, który jak się okazuje jest zwykłym pakietem internetowym, a nie uzupełniajacym.

Plus -> Idea -> Plus -> mBank Mobile -> Lyca Mobile
Siemens C35i -> C60 --> Nokia 6030 --> Siemens S65 -> M75 --> Samsung L760 -> i5700 --> Motorola Defy+ -> Motorola Moto G
iPlus 20GB & Neo VDSL 80Mbits
 #917202  autor: grzesio0401
 21 mar 2017, 22:32
Witam, krótkie pytania:
1. Czy pakiet 130 minut za 10 zł jest samoodnawialny?
2. Czy powyższy pakiet obejmuje też numery stacjonarne?
3. Jaka jest ważność konta przy zasileniu za 50zł
4. Z jakich nadajników korzysta Lyca?
 #917208  autor: Kompan
 21 mar 2017, 23:00
1/Gdy upłynie okres ważności pakietu, jest on automatycznie odnawiany,kod *190# dezaktywuje odnawianie 2/Tak 3/Zgodnie z 'regulaminem',którego nie przestrzegają "Karta SIM zostanie automatycznie dezaktywowana, jeżeli użytkownik nie wykonuje połączeń lub nie wysyła wiadomości przez ponad 90 dni." Czyli w praktyce tak długo jak korzystasz z karty 4/Polkomtel(Plus)
 #917227  autor: grzesio0401
 22 mar 2017, 07:29
Kompan dzięki za odpowiedzi, jeszcze jedno, numer ma być dla starszej osoby(tylko rozmowy) i zależy mi żeby był bezobsługowy. Jak wygląda sprawa zasileń, czy można zasilać kartą plusa albo w sklepach przez terminale?
 #917240  autor: Kompan
 22 mar 2017, 09:21
Z tego co wiem tylko doładowania Lycamobile,powszechnie dostępne w POS,także online przez serwisy bankowe.Przy większych kwotach najkorzystniej przez stronę Lycamobile+10%.
 #917585  autor: Gregrin
 24 mar 2017, 11:55
grzesio0401 pisze:dla starszej osoby(tylko rozmowy) i zależy mi żeby był bezobsługowy. Jak wygląda sprawa zasileń, czy można zasilać kartą plusa albo w sklepach przez terminale?
To może nolimit rozmów w plushu za 20zl ?? Można doładować z abo plusa no i jest tez promocja 5-te doładowanie gratis co pozwoli zejść do ~14zl [Zestawienie] Oferty No Limit i 3w1 w ofercie na karte
Albo wziąć na siebie bezterminowe abo w lajce za 15zl z nielimitowanymi rozmowami https://lajtmobile.pl/oferta/telefon-na-abonament/1
 #917640  autor: grzesio0401
 24 mar 2017, 16:53
Dzięki, na podstawie historii połączeń potrzeba tylko około 40min/mc a są miesiące, że nawet nie potrzeba 20min więc no limit nie jest potrzebny, najważniejsza jest prostota i bezobsługowość i chyba jednak przeniosę do fakt mobile, tam jest regularnie 15gr/min i rok ważności konta po każdym doładowaniu. Nie ma chyba nigdzie pakietów samoodnawialnych 60min za 5 zł?
 #917644  autor: Gregrin
 24 mar 2017, 17:20
grzesio0401 pisze:Dzięki, na podstawie historii połączeń potrzeba tylko około 40min/mc a są miesiące, że nawet nie potrzeba 20min
To fakt dobry ale nie wiem czy nie lepiej freemium 30min gratis a później 29gr/min. Włączenie freemium (da się go włączać przez stronę) daje RWK.
 #917651  autor: grzesio0401
 24 mar 2017, 18:04
No właśnie fakt albo freemium, ale freemium nie jest już tak bezobsługowe bo trzeba włączać pakiety co miesiąc i co pół roku odpowiedzieć na sms żeby nie zablokowali konta no i jeszcze nie wiem jak tam ze zgodami marketingowymi czy nie będzie jakiegoś spamu w przyszłości a to byłoby najgorsze(sieć ma być dla starszej osoby do sporadycznego korzystania poza domem)
 #917687  autor: Gregrin
 24 mar 2017, 23:12
grzesio0401 pisze: ale freemium nie jest już tak bezobsługowe bo trzeba włączać pakiety co miesiąc i co pół roku odpowiedzieć na sms żeby nie zablokowali konta
Freemium włączasz raz na pol roku i przy każdym włączeniu konto przedłuża ci o rok wiec nie jest to kłopotliwe.
grzesio0401 pisze: jeszcze nie wiem jak tam ze zgodami marketingowymi czy nie będzie jakiegoś spamu w przyszłości
Głównie to wysyłają spam ze możesz dokupić pakiety, nic czym można by się przejmować :)
Osobiście mam wrażenie ze przechodząc do faktu numer zaczął dostawać spam z "popularnych numerów" (mimo ze nie ma o tym mowy w regulaminach).
 #920261  autor: bolek2004
 11 kwie 2017, 16:03
Zarejestrowałem dziś swoją kartę Lycamobile i po rejestracji dostałem smsa z nazwą użytkownika i hasłem. Do czego to służy? Chciałem się zalogować do swojego konta na www lyca, podaje nr telefonu i hasło i pokazuje błąd.
Czy muszę się i tak rejestrować przez email albo sms żeby się zalogować na swoje konto czy coś źle robię?
W takim razie po co wysyłają smsem login i hasło?
  • Strona 82 z 100
  • 1
  • 80
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84
  • 100
  • 1
  • 80
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84
  • 100