DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 529 z 675
  • 1
  • 527
  • 528
  • 529
  • 530
  • 531
  • 675
 #917413  autor: proxx
 23 mar 2017, 09:49
furidopll pisze:Cześć!!

Chciałbym omówić z Wami ofertę złożoną mi przez Orange. Numer w tejże sieci mam już blisko 4 lata, zaś ostatnia umowa podpisana ze mną skończyła się już kilka miesięcy temu. Nie robiłem nic w tej kwestii z powodu braku czasu, jednakże dzisiaj zadzwoniła do mnie pani i zaproponowała mi nielimitowane smsy/połączenia oraz 5GB internetu za 29zł/msc na okres 20 miesięcy. Myślicie, że byłbym w stanie wytargować nieco więcej? Zależy mi na jak największej ilości internetu, reszta jest mniej istotna. Pozdrawiam
Ten 5 GB jest na 3 miesiące, potem miałbyś 3 GB.

Co można dostać na abonament to abo za 39,99 zrabatowany 30% (29zł). Do standardu darmowe stacjonarne + mms + roaming, oraz dodatkowe 2 gb neta do abonamentu (tego netu nie jestem pewien).
Wtedy miałbyś 11,5 GB neta na 3 miesiące, potem 7,5 GB + ewentualne 2 GB

Bez wypowiedzenia nie uzyskasz tej oferty.
 #917588  autor: Orange Ekspert
 24 mar 2017, 12:27
furidopll pisze:Cześć!!

Chciałbym omówić z Wami ofertę złożoną mi przez Orange. Numer w tejże sieci mam już blisko 4 lata, zaś ostatnia umowa podpisana ze mną skończyła się już kilka miesięcy temu. Nie robiłem nic w tej kwestii z powodu braku czasu, jednakże dzisiaj zadzwoniła do mnie pani i zaproponowała mi nielimitowane smsy/połączenia oraz 5GB internetu za 29zł/msc na okres 20 miesięcy. Myślicie, że byłbym w stanie wytargować nieco więcej? Zależy mi na jak największej ilości internetu, reszta jest mniej istotna. Pozdrawiam
Gdy przedłużasz umowę to oferta jest ustalana indywidualnie i jest ważna w momencie jej składania. Zadzwoń pod numer *100 lub 510100100, tam będziesz mógł wynegocjować odpowiednie dla siebie usługi.
 #917616  autor: CalLightman
 24 mar 2017, 14:39
Hej.

Kończy mi się umowa w maju, dzwonili do mnie z DUK.

Chciałbym ofertę z telefonem (iphone 6s/7)

Przy ofercie na 30 msc bez wpłaty własnej otrzymałem oferte 119 zł msc na 6s i 135 zł za 7.

Powiedzcie mi, co można negocjować, a co jest na stałe ? Jest szans czekać, czy z biegiem czasu oferta może się poprawić, czy nie ma to znaczenia ?
 #917766  autor: danio231
 25 mar 2017, 15:35
Hej, kończą mi się 3 umowy, jedna w maju , druga w czerwcu (na tych 2 umowach są obecnie rabaty 30%, płacę 33 i 61 zł), a trzecia już się skończyła i przeszła na czas nieokreślony (tu brak rabatów, płacę 30 zł). Do tej ostatniej umowy potrzebowałbym jakiś nowy telefon, powiedzmy coś w stylu Huawei P9/P10 lite albo Samsung A5, reszta może być bez telefonu lub z telefonem który poszedłby wtedy na sprzedaż. Patrzyłem na ofertę Orange ale nie widzę żadnej opłacalnej, nawet biorąc pod uwagę rabaty 30% od DUK i Orange Open -20 zł, nie mam usług stacjonarnych więc OOE odpada. Zastanawiam się nad przeniesieniem wszystkiego np. do Premium Mobile lub innego operatora wirtualnego i kupnem tego 1 telefonu na wolnym rynku. Nie wiem też na co mniej więcej mogę liczyć przy ofercie bez telefonu po złożeniu wypowiedzenia w Orange.

Jeżeli chodzi o usługi jakich potrzebuję to na wszystkich numerach no limit (ewentualnie no limit do Orange + jakieś minuty do innych sieci) + trochę internetu, powiedzmy 1-2 GB na numer.

Podpowiecie jak to najkorzystniej rozegrać?
 #917918  autor: rekin01
 27 mar 2017, 07:29
Proszę o informację czy można otrzymać w tej chwili 30% na przedłużenie umowy bez telefonu z wypowiedzeniem? Mogę potwierdzić, że z telefonem można, przy pierwszej rozmowie otrzymałem 17,69 zł no limit oprócz MMS i 3GB.
 #917939  autor: proxx
 27 mar 2017, 11:40
rekin01 pisze:Proszę o informację czy można otrzymać w tej chwili 30% na przedłużenie umowy bez telefonu z wypowiedzeniem? Mogę potwierdzić, że z telefonem można, przy pierwszej rozmowie otrzymałem 17,69 zł no limit oprócz MMS i 3GB.
W marcu uzyskałem rabat 30% na plan wspólny bez telefonów.
Płacę 52,6 zł za 3 numery + pełen no limit, roaming, 22,5 gb neta + pakiet 2 gb ekstra.

Niestety musiałem zrobić 3 podejścia i dopiero jak odrzuciłem ofertę na 20%, otrzymałem lepszą.
 #918189  autor: nieproszony-gosc
 28 mar 2017, 10:57
Pojawił się nowy cennik telefonów. Wykręcam numer *220 i pytam się o ceny telefonów na przedłużenie umowy( A5 2017 107,98 i pierwsza wpłata 27zł, huawei P9 127,98 (19zł pierwszej wpłaty) gość wszedł na moje konto gdzie kończy mi się umowa za 12 dni i mówi że nie ma dla mnie oferty ze stronki tylko podaje kosmiczną cenę 550zł pierwszej wpłaty w abo za 59 plus kosmiczna rata. Widać że francuziki mają nas za idiotów codziennie wysokie ceny. Skąd ta firma bierze te ceny?
Segregują nas pani jest gruba to płaci pani więcej a pan ma krzywy zgryz to 100 mniej. Powinni sobie zrobić nową reklamę -codziennie wysokie ceny to tylko orange albo orange tylko dla idiotów.
 #918417  autor: tom5690
 29 mar 2017, 16:35
Ja wiem czy to nowy cennik? Raczej cennik dla zalogowanych z końcem aktualnej umowy za mniej niż 4 miesiące. Będąc wylogowanym lub logując się na kontach rodziny z umową więcej niż 4 miesiące do końca widzę ceny na start w dwóch najwyższych abonamentach za 209 i 339 zł. Sprawdzone nawet przed momentem.
 #918504  autor: traftt
 30 mar 2017, 12:53
Witam , mam takie 2 pytania:
1 Pytanie:
za okolo 2 miesiace konczy mi sie umowa w orange i zastanawiam sie jak zrobic zeby dostac jaka najlepsza oferte , miedzy innymi interesowal by mnie abonament z telefonem. I tu moje pytanie , czy mialbym szanse dostac telefon jak np , htc 10, samsung 7, samsung 8,huawei 9,10, albo jakis dobry LG, nie placac na start np 800 zl tylko 100-200 zl ? i czy w ofercie byla by mozliwosc na nielimitowane rozmowy , sms , mms , 200 min w Roaming i dosc sporym pakietem internetowym( bo pracuje na nim) , czyli podsumowywujac wszystko ,chcialbym zamknac sie w abonamencie jakis 100 zl miesiecznie(wliczajac w to rate za telefon) z promocjami, umowa moze byc na okres 30,36 miesiecy.

2 pytanie:
Moja matula posiada abonament w playu i konczy jej sie za jakies 1,5 miesiaca.I tu mam problem czy lepiej jej przedluzyc umowe w playu , czy przeniesc do orange i liczyc na jakies dodatkowe korzysc przedluzajac 2 abonamenty jednoczesnie ? na wstepie powiem ze bardziej ja interesuja korzysci typu mniejsze koszta abonamentu ,oczywiscie chcialbym wziac jej jakis tani a dobry telefon(prosil bym o sugestie jakie) , zeby potem go od razu sprzedac i dac matuli pieniadze z niego.

z gory dziekuje za pomoc :-)
 #918508  autor: zielony71
 30 mar 2017, 13:05
1. Bez problemu, o ile masz (możesz mieć) usługi stacjonarne, ale musisz złożyć wypowiedzenie.
2. W Orange będzie miała abonament za darmo.
 #918548  autor: traftt
 30 mar 2017, 18:34
zielony71 pisze:1. Bez problemu, o ile masz (możesz mieć) usługi stacjonarne, ale musisz złożyć wypowiedzenie.
2. W Orange będzie miała abonament za darmo.
1. Posiadam Funpaka ze swiatlowodami,ktore zalozylem okolo pol roku temu. Czyli najlepsza opcja bedzie zlozenie wypowiedzenia na komorke i czekanie jak zadzownia do mnie DUK'a?
2. Tu musial bym polaczyc wszystko w jedna usluge czy na jakiejs innej zasadzie to by dzialalo ?
 #918688  autor: Arturro_
 31 mar 2017, 22:45
Dziś do mnie zadzwonili i zaproponowali ofertę prosto ze swojej strony.
Gdy powiedziałem im, że biorę ofertę lajt mobile to gość twierdził że nie wie co to za oferta. No i po rozmowie ;)
 #918699  autor: bebolek1
 31 mar 2017, 23:20
Arturro_ pisze:Dziś do mnie zadzwonili i zaproponowali ofertę prosto ze swojej strony.
Gdy powiedziałem im, że biorę ofertę lajt mobile to gość twierdził że nie wie co to za oferta. No i po rozmowie ;)
oferta Orange jest tak wielka i rozbudowana że jak by każdy konsultant miał jeszcze znać ofertę konkurencji to by tam nikt nie pracował :)
 #918711  autor: satelo
 01 kwie 2017, 08:08
Witam,
na wstępie oficjalne podziękowania dla zielony71 za pomoc w doborze już 3 oferty za jego pośrednictwem.
Meritum sprawy to rozważania wzięcia wspólnego - połączenia lte domowy + 1 komórkowy z telefonem S8 lub S8+ przy założeniu jak najmniejszych poniesionych kosztów. Obecnie mam 2 komórki (61,49) + LTE domowy ale nie chcę łączyć wszystkiego w wspólny ponieważ później jest tylko jeden telefon do wzięcia, chyba że jest inaczej. Proszę o potwierdzenie czy dobrze kombinuję ?
 #918728  autor: LoGaN9927
 01 kwie 2017, 12:47
Witam !
Dostałem ofertę od orange na przedłużenie umowy:
SGS 8 rata 130zł + 90 zł za (telefon kom, internet ,tv, telefon stacjonarny). Obecnie płacę 70 zł abo za komórkę oraz 90 za usługi mobilne. W poprzedniej umowie miałem 30% rabatu na abonament komórkowy - teraz nie dają mi żadnego rabatu. Jak oceniacie tę propozycję ?
 #918733  autor: Arturro_
 01 kwie 2017, 13:29
[quote][/quote]

Tak, wiem o tym.
Źle sprecyzowałem. Chodziło o to, że nie wiedział co to za sieć ;)
Mniejsza o to. Nie ma już tematu ;)
 #918734  autor: mateuszj14
 01 kwie 2017, 13:32
Dzisiaj napisałem do Orange poprzez Orange.pl (zgłoś sprawę). Zadzwonili w ciągu dwóch godzin.
Otrzymałem 10% rabatu na internet mobilny. Wybrałem pakiet 30GB za 27zł - 10zł(open) = 17zł miesięcznie. Miałem do wyboru 12msc lub 24msc(ta sama cena i GB), ale wybrałem 2 lata spokoju.
Pytałem tez o dodatkową kartę, ale to w salonie za 5zł i można w każdej chwili.
 #918805  autor: zielony71
 02 kwie 2017, 07:40
satelo pisze:Witam,
na wstępie oficjalne podziękowania dla zielony71 za pomoc w doborze już 3 oferty za jego pośrednictwem.
Meritum sprawy to rozważania wzięcia wspólnego - połączenia lte domowy + 1 komórkowy z telefonem S8 lub S8+ przy założeniu jak najmniejszych poniesionych kosztów. Obecnie mam 2 komórki (61,49) + LTE domowy ale nie chcę łączyć wszystkiego w wspólny ponieważ później jest tylko jeden telefon do wzięcia, chyba że jest inaczej. Proszę o potwierdzenie czy dobrze kombinuję ?
Pomógłbym Ci po raz kolejny, ale zupełnie nie rozumiem na czym polega problem.
W każdym razie o najlepszych ofertach z S8 pisałem ostatnio na blogu.
  • Strona 529 z 675
  • 1
  • 527
  • 528
  • 529
  • 530
  • 531
  • 675
  • 1
  • 527
  • 528
  • 529
  • 530
  • 531
  • 675