DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #911692  autor: biala1991
 18 lut 2017, 06:37
Działa wam sms 80138 na sprawdzenie bonusu GB? Musiałam specjalnie założyć konto żeby sprawdzić wykorzystanie.
Przy okazji gratuluję geniuszowi, który wpadł na pomysł z dodatkowym kodem do sprawdzania historii połączeń, zabezpieczenia jakbym robiła przelew bankowy a nie chciała tylko coś przejrzeć :D
 #917565  autor: asdaf
 24 mar 2017, 08:55
Pytanie: Czy otrzymaliście kiedykolwiek tego smsa o konieczności doładowania lub wysłania smsa aby przedłużyć ważność konta? Według moich wyliczeń powinienem takiego smsa dostać już w zeszłym tygodniu a to tej pory nic nie przyszło.
 #917567  autor: Niezgodna7
 24 mar 2017, 09:12
Może konto ładowałeś, to się odwlekło...
Łatwo go też przeoczyć, bo to to sms który sam się nie zapisuje (?)

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #917569  autor: asdaf
 24 mar 2017, 09:24
Calm7 pisze:Może konto ładowałeś, to się odwlekło...
Nie, bo to numer leżak. Wysłałem tylko sms "odpowiadający" nie czekając na pytanie. Nie wiem czy to może mieć znaczenie?
 #917714  autor: biala1991
 25 mar 2017, 10:04
U mnie jeszcze nie minęło pół roku, karta leży w szufladzie, nie sprawdzałam czy działa :) Jak ją zaloguje przenoszę spowrotem do Orange, bo to bez sensu takie pilnowanie.
 #917721  autor: Niezgodna7
 25 mar 2017, 10:23
Biala, a wtedy Twój numer przestanie być zarejestrowany..? hm.. ciekawe czy dane się kasują przy migracjach..

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #917735  autor: asdaf
 25 mar 2017, 12:31
Dane przechodzą ale finanse są kasowane i ważność konta skraca się do 30 dni.
biala1991 pisze:bo to bez sensu takie pilnowanie.
Żeby chociaż jeszcze Nju stosowało się do terminów ze swoich regulaminów a tak to pilnuj i sprawdzaj czy może już przyszedł sms. Chyba zadzwonię do BOK, zobaczę co powiedzą.
biala1991 pisze:Jak ją zaloguje przenoszę spowrotem do Orange
Też tak bym zrobił ale potrzebuję mieć jeden numer w pełni zarejestrowany w Nju.
Myślałem, że upilnuję terminów a tymczasem Nju gra w ciuciubabkę. :(
 #917797  autor: Konoko
 25 mar 2017, 21:53
Swój numer w Nju ostatnio doładowywałem w połowie czerwca i czekałem na smsa by utrzymać numer od Nju ale nie przyszedł .Używałem tej karty sporadycznie do lutego, i poszła w kąt bo wykorzystywałem bonusy na innych kartach. Dziś chciałem skorzystać z bonusu za zgody(no limit na 7dni) a tu sieć niedostępna i "nie ma takiego numeru". Dało się jeszcze odblokować numer bo podobno smsy od Nju były wysyłane w połowie marca i jeszcze nie upłynęło 30 dni, ale kilka groszy wyzerowało.
biała1991 przed powrotem do Orange skorzystaj z bonusu za zgody
 #917817  autor: biala1991
 26 mar 2017, 08:08
Konoko pisze:biała1991 przed powrotem do Orange skorzystaj z bonusu za zgody
Spam od Orange za nolimit na 7dni to zbyt wysoka cena :) TMobile za zgody daje RWK, do tego darmowe rozmowy w sieci i to zachęciło mnie do ich oferty. W moim odczuciu Orange ze swoim 7dniowym bonusem wypada słabo, może dlatego że w TM mam całą rodzinę więc możliwość nielimitowanych rozmów bez doładowywania przez rok wydaje mi się warta tych zgód :)
 #917835  autor: Konoko
 26 mar 2017, 12:25
biała1991 nie zachęcam Cię do pozostawienia numeru w Njumobile tylko o przesunięcie o tydzień powrotu do Orange i w tym czasie skorzystanie z bonusu, a potem wyłączasz zgody.
 #917897  autor: biala1991
 26 mar 2017, 19:01
Obawiam się, że nr na którym zostały wyrażone zgody nawet po ich wycofaniu jest już naznaczony. Trzeba jeszcze pamiętać, że Orange stosuje spam specyficznego rodzaju czyli samoaktywujące się płatne usługi. Jeśli mam się narażać na takie niedogodności to Pomarańcza musi podbić poprzeczkę, bo tygodniowy bonus to zdecydowanie za mało :D
 #917898  autor: Blank
 26 mar 2017, 19:37
Zgody, które są w ten sposób wyrażone, mogą być bez problemu wycofane :)

Inaczej jest w wypadku bonusu za rejestrację, podanie adresu i zgód. Jedna z tamtejszych zgód jest nieusuwalna.

A co do spamu od Orange - będą to stosowali, bo ludzie nie zgłaszają tego do CIK-u/UKE

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #918013  autor: rudymax
 27 mar 2017, 19:04
Blank pisze:Inaczej jest w wypadku bonusu za rejestrację, podanie adresu i zgód. Jedna z tamtejszych zgód jest nieusuwalna.
Mógłbyś wyjaśnić o jaką zgodę chodzi i jak sprawdzić czy jest włączona? Z góry dziękuję.
 #953450  autor: Konoko
 30 wrz 2017, 02:19
Odkurzyłem swój numer Nju leżący w szufladzie i kontrolnie wykonałem krótkie połączenie, po którym przyszedł sms : "Operator czas rozmowy: 0g0m21s, koszt: konto główne pln 0,07
Zostało: konto główne pln 4,93 do 2036/01/01."
SSzzookk!! Nie ma już "po wieki" czy bezterminowo?
Chciałem sprawdzić kodem *127*1# ale wyświetla się "Nie wykonano".
Korzysta ktoś jeszcze z Nju na kartę i wie jak teraz jest z ważnością konta?