DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #917370  autor: CalusS
 22 mar 2017, 23:28
Witajcie. Zmieniam mojego 3-letniego Sony Xperia Z1 na coś nowszego. Ten model mam już trzy lata i w końcu czas przesiąść się na nowy sprzęt. Do wydania mam 1700 złotych, jednak ostatnio mam mało wspólnego z telefonami, tym samym proszę o poradę.

Wymagania odnośnie telefonu:
Telefonu najczęściej używam do Facebook'a, Messenger'a, Snapchat'a oraz korzystania z przeglądarki. Opcjonalnie zwróciłbym uwagę na aparat (z obu stron)

Preferencje odnośnie marki:
Myślałem o Huawei (P9, jednak nie wiem czy mnie stać), Samsungu, jednak nie mam pewności, może jest coś lepszego? Ważne żeby bateria była solidna.

Miejsce zakupu: nowy telefon, z aukcji internetowej myślę będzie najtaniej lub ewentualnie z jakiegoś sklepu naziemnego

Kwota przeznaczona na zakup: tak jak pisałem, max 1700 złotych.


Bardzo proszę o pomoc, ponieważ telefony kupuję rzadko i lubię mieć porządny sprzęt. Mimo wielu uwag na temat Sony Z1, ten mój sprawował się świetnie, aż do dziś, gdzie pękła przednia szybka. Za każdą pomoc bardzo szczerze dziękuję :)
 #917377  autor: Eragon
 22 mar 2017, 23:47
P9 na wolnym rynku, będzie dobrym wyborem.
Zamiennie, możesz rozważyć Honora 8.

:smt006
 #917379  autor: darase
 22 mar 2017, 23:51
Może ten co mam One Plus 3T solidny sprzęt i dostał aktualizację do 7.1.1 andka.

eCoal i nie ma problemu :-)