DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 1 z 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
 #916540  autor: Kompan
 18 mar 2017, 11:18
"JESTEŚ W T-MOBILE?
MASZ 20 GB PRZEZ 30 DNI ZA DARMO
Już teraz aktywuj pakiet!
Wyślij bezpłatny SMS o treści BEST pod numer 80120"
Po wysłaniu smsa-wiadomość zwrotna "Już skorzystałeś z promocyjnego pakietu danych w "najlepszej" sieci.Dziękujemy,t-mobile.Zapoznaj się z naszą najnowszą ofertą na http://www.. według regulaminu można też wysłać smsa o treści NET,ale tutaj następna niespodzianka.Aktywuje to pakiet 10MB za 3 zł,następnie 90MB za 6zł.Po wykorzystaniu tego limitu Twój internet zwolni ale nie zapłacisz więcej.Limit ważny 30dni.Tak oto t-mobile uwalnia internet. :smt005 http://www.t-mobile.pl/pl/najlepszasiec
 #916592  autor: zoltan666
 18 mar 2017, 18:39
Te 10 MB za 3 zł. i kolejne 90 MB za 6 zł. to usługa "Bezpieczny internet" i nie jest to skutkiem smsa o treści NET.
 #916621  autor: zoltan666
 18 mar 2017, 21:03
A czy przypadkiem nie było tak, że wysłałeś tego smsa, a potem zacząłeś korzystać z internetu mimo tego, że ten bonus 20 GB nie został ci przyznany?
 #916628  autor: -Gosc-
 18 mar 2017, 22:09
Kompan pisze:Czyli z automatu włączają 'bezpieczny internet'... :shock:
Tak właśnie robią, możesz nawe mieć wyłączoną transmisję danych i nie przesłać 1kB. Sprawdzone osobiście na mnie, tak mi ciśnienie podnieśli że już nie jestem ich klientem.
 #916650  autor: biala1991
 19 mar 2017, 08:07
Transmisja to chyba musi być włączona, chociaż na ułamek sekundy. Możesz nic nie przesłać ale ta sekunda wystarczy żeby skasowali 3zł .
Mistrzostwem świata było kiedy jeszcze w czasach pobierania 4gr, informowali że można darmowo sprawdzić stan konta wchodząc na miboa, z którym połączenie jest bezpłatne. Zamiast 4gr zapłaciłam 3zł, pomimo że miboa miałam ustawione jako stronę startową :D
 #916656  autor: Taki_tam
 19 mar 2017, 09:57
W przypadku połączenia lte nawet jak w telefonie rozlaczysz połączenie internetowe telefon dalej podtrzymuje połączenie. Dlatego mogą skasować 3zł za tzw. bezpieczny internet.
 #916725  autor: -Gosc-
 19 mar 2017, 14:59
Taki_tam pisze:W przypadku połączenia lte nawet jak w telefonie rozlaczysz połączenie internetowe telefon dalej podtrzymuje połączenie. Dlatego mogą skasować 3zł za tzw. bezpieczny internet.
Nie podtrzymuje niczego. I nie mogą skasować 3zł.
 #916726  autor: -Gosc-
 19 mar 2017, 15:02
biala1991 pisze:Transmisja to chyba musi być włączona, chociaż na ułamek sekundy. Możesz nic nie przesłać ale ta sekunda wystarczy żeby skasowali 3zł
Miałem cały czas wyłącząną transmisję danych, specjalnie żeby zbadać to cudowne T-zjawisko pobierania 3zł z konta. Widać jest coś innego wg nich co każe im pobierać, wyłączona transmisja im w tym nie przeszkadza (sprawdzone).
 #916766  autor: Marek_G
 19 mar 2017, 19:13
Ja kupiłem starter T-Mobile Internet na Kartę. Nauczony ostatnim doświadczeniem z darmowym internetem w T-Mobile spodziewałem, że na wstępie z konta zniknie kasa, włączy się jakieś granie na czekanie a tu nic.

Starter włożyłem do telefonu w piątek wieczorem aby T-Mobile go przez swoje systemy przemielił. W sobotę kolo południa zrobiłem pierwsze połączenie które trwało 1 sekundę. z 5,01 zł zrobiło się 4,99 zł.
W Mój T-Mobile mój starter https://media2.pl/g/750/49805.jpg pokazywał taryfę Frii.
Włączyłem opcję no-limit za 1 zł dziennie żeby mieć RWK. Po aktywacji przyszedł SMS o wyłączeniu jakiegoś pakietu STRONG LTE czy coś, trochę to dziwne bo przed wyłączeniem aplikacja stan pakietu pokazywała jako 0 MB.
Później aktywowałem promocyjne 20 GB. Kartę włożyłem do rutera, zużyłem jakieś 800 MB na speedtestach.
Dzisiaj patrzę na stan konta i jest tak samo 4,99 zł. Czyli pakiet no-limit na 1 dzień działa idealnie (nieużywany nie zjada złotówki) - RWK jest ale kasy z konta nie pobiera dopóki pakiet 20 GB się nie skończy.
Jednak znalazło się i parę minusów:
- Po aktywacji no-limitu wyłącza się możliwość aktywacji bonusu za rejestrację
- Próba aktywacji paczki darmowych kanałów "pakiet start" na Player.pl kończy się niepowodzeniem
- Chcą mi wcisnąć po pierwszym doładowaniu nielimitowane rozmowy i SMSy w TM (pewnie nie za darmo)
- Cholera wie jak sprawdzić ilość pozostałych danych (no poza zaglądaniem w wykaz połączeń w Mój T-Mobile)
 #916768  autor: -Gosc-
 19 mar 2017, 19:19
Marek_G pisze:- Chcą mi wcisnąć po pierwszym doładowaniu nielimitowane rozmowy i SMSy w TM (pewnie nie za darmo)
Jak zmienisz z "dniówki za 1zł" na to co ci proponują "nolimit+10GB/25zł" to między wyłączeniem jednej opcji a właćzeniem drugiej rąbną ci 3zł na dzień dobry za jakiś ich "bezpieczny internet" (oczywiście niczego nie musisz u nich zamawiać ani korzystać). Miej to na uwadze. Ogólnie to tam jest burdel i nie wiadomo o co chodzi, mam wrażenie że oni też nie wiedzą.
 #916774  autor: lordbyd
 19 mar 2017, 19:27
Miałem cały czas wyłącząną transmisję danych, specjalnie żeby zbadać to cudowne T-zjawisko pobierania 3zł z konta. Widać jest coś innego wg nich co każe im pobierać, wyłączona transmisja im w tym nie przeszkadza (sprawdzone)
Też tak miałem i to na Nokii 6700 classic :)
Pamiętam, że grzebałem coś w ustawieniach MMS, gdy po chwili przyszedł SMS i 3 PLN poszło się opalać.
Jako ciekawostkę dodam że na numerze z ofertą internetową T-Mobile włączył mi sam płatną usługę "LTE bez limitu" za 30 PLN :)
 #916901  autor: Kompan
 20 mar 2017, 13:33
Kiedyś to aktywowali na dzień dobry granie na czekanie i jakieś inne bzdety.Co miesiąc znikało chyba 6 zł czy więcej.Po telefonie do BOA,zwracali środki ale ilu było takich...Odnośnie tematu,złożyłem reklamację.Poinformowali,że średnio odpowiadają w ciągu :arrow: 5 dniu.
 #916961  autor: biala1991
 20 mar 2017, 19:07
Ja kupiłem starter T-Mobile Internet na Kartę. Nauczony ostatnim doświadczeniem z darmowym internetem w T-Mobile spodziewałem, że na wstępie z konta zniknie kasa, włączy się jakieś granie na czekanie a tu nic.


Jeszcze nic straconego, pakiet Strong który dezaktywowałeś może zostać ponownie uruchomiony :D Poczytaj wątek "Niewyłączalny pakiet Strong LTE..", dotyczy identycznego startera. U mnie po doładowaniu konta wyłączony Strong się odnowił kasując 5zł i usługi które sama aktywowałam, bo ten pakiet wyklucza wszystkie inne opcje taryfy Frii
 #916972  autor: xander21
 20 mar 2017, 20:25
Hej. Wysłałem smsa aktywującego darmowe 20GB dnia 17marca i 18 ponownie. Nie aktywowano mi do dziś. Czy komuś z was też nie uruchomiono jeszcze pakietu? :( Mam najnowszą taryfe Frii z promocją 1zł dziennie. I pobiera mi złotówke, więc net nie aktywny.
 #916973  autor: mediolan
 20 mar 2017, 20:32
piszcie reklamacje o te 3 zł za bezpieczny internet to nadaje się tylko na skargę do UKE i karę dla t- Mobile
ps. zwracali mi kilkakrotnie , lepsze kiedyś się to włączyło w telefonie który nie ma internetu :) ale może T- mobile potrafiłby się takim telefonem połączyć....takie cuda tylko w T-mobile
jest to dla mnie najgorsza sieć - ich oferty czasem są wręcz i opłaty niezgodne z tym co podpisujemy a potem pisz człowieku reklamacje
 #916984  autor: tiger93
 20 mar 2017, 21:12
Nokia 1616, telefony dla seniorów i inne proste modele ...

http://www.speedtest.net/result/2572992339.png
  • Strona 1 z 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7