DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 24 z 35
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 35
 #913599  autor: garfield-
 01 mar 2017, 12:00
Dobre wieści:
Każdy kto zarejestruje numer prepaid w Orange na kartę i w nju a jednocześnie poda swój adres zamieszkania i wyrazi zgodę na kontakt telefoniczny otrzyma 100 GB transferu ważne przez 30 dni. Dotyczy to jednak wyłącznie osób, które adres podają po raz pierwszy. Po rejestracji otrzymujecie SMS z informacją, że można odebrać bonus, a także jak to zrobić. Podpowiem – wysyłając bezpłatny SMS o treści START pod 80590. Na odebranie bonusu macie 30 dni od momentu rejestracji numeru. Podobny bonus już funkcjonował, jednak ten, jak wspomniałem, zostaje z nami na stałe.

Wszystkie informacje o bonusie w Orange znajdziecie na stronie http://www.zarejestrujnumer.pl.

A jeżeli jesteście klientami nju mobile Orange przygotował dla Was specjalnie stronę http://www.rejestracjanju.pl

Pamiętajcie jednak, że podanie danych adresowych nie jest konieczne by zarejestrować numer – wystarczy do tego wyłącznie numer telefonu i Wasz numer PESEL. Dodam też, że podanie danych osobowych i wyrażenie zgody marketingowej jest możliwe wyłącznie w naszych salonach.
http://www.telix.pl/artykul/orange-i-nj ... 78471.html

strona: https://www.zarejestrujnumer.pl/ uległa zmianie i regulamin też wcięło, a nowego brak.
 #913604  autor: bart223
 01 mar 2017, 12:31
Tak bez limitu bonusów na PESEL? Pozostaje czekać na regulamin. Może to prowadzić do sporych nadużyć. ;) Mimo to nie zamierzam podawać danych adresowych i nadużywać hojności opa, aktywuję jeszcze zwykły bonus na już aktywowanych starterach w kwietniu i w maju i wystarczy. :D
 #913605  autor: Gregrin
 01 mar 2017, 12:38
bart223 pisze:Tak bez limitu bonusów?
Chyba jakieś są:
garfield- pisze: Dotyczy to jednak wyłącznie osób, które adres podają po raz pierwszy
Chociaż nie rozumiem co znaczy po raz pierwszy. W ogóle? Przy każdym numerze ?
 #913616  autor: garfield-
 01 mar 2017, 13:48
już poprawili, generalnie odnoszę wrażenie po którejś już akcji, że czerpią newsy z naszych postów. o tym dodatkowym bonusie tez była cisza dopóki nie zamieściłem posta, a natknąłem się na to przypadkiem pod koniec listopada jakoś szukając czegoś.

a wracając do wątku, info z FB:
Bonus 100 GB na internet możesz odebrać w ciągu 30 dni od dnia rejestracji. Regulamin pojawi się wkrótce na stronie.
oraz następne info z FB:
pyt: Czy ta sama osoba (ten sam pesel) może kupować kolejne startery, a nastepnie rejestrować z podaniem adresu i będzie mogła otrzymać bonus 100GB ?
Orange: dokładnie tak
Grubo jadą operatorzy ... pomarańczowi 100, zieloni 50, fioletowi 20 ...

czyli RBM z DIL obecnie został wyprzedzony!!!,
... zarówno jeśli chodzi o cenę jak i o ograniczenie tylko do LTE, trudność w dostępności (MNP, zmiana przez fakt).
Aż to wszystko wydaje się niemożliwe ... jestem w lekkim szoku...
 #913624  autor: Gregrin
 01 mar 2017, 14:36
To jak podaje się te dane adresowe żeby dostać bonus ?? Tylko rejestrując w salonach orange ?? a startery kupione w kiosku da się "uratować" podając dane na infolinii ?? Rozumiem ze jest to tylko dla nowych starterów a nie dla przenoszonych numerów ?
garfield- pisze:Aż to wszystko wydaje się niemożliwe ... jestem w lekkim szoku...
Trzeba hamować spadki w słupkach ;) Nie będzie to jednak trwało wiecznie ;) Ale fakt, bonus jest duży.
 #913626  autor: garfield-
 01 mar 2017, 14:52
Gośc z salonu Orange twierdził, że nie da się już drugi raz zarejestrować. Na stronie wyraźnie napisali, że tylko w salonach Orange można tego dokonać. Niestety jak jest naprawdę jeszcze nie wiemy. Trzeba pójść i sprawdzić. Mam jeden taki starter, ale odpalę go chyba dopiero za dwa miesiące.

No nie wiem, wszyscy trzej operatorzy dali praktycznie za free spora ilość danych. Nikt chyba w Europie tego nie ma oprócz Polski... (?)
Obecnie nie boję się o to czy będę miał internet tylko, żeby nie pogubić się w kartach ... a mój RBM-DIL i zakupione w październiku doładowanie 50PLN leży i czeka ... nie mówiąc już o poprzednim RBM-DIL (bezrwk) ze sporą skarbonką ...
 #913630  autor: Gregrin
 01 mar 2017, 15:12
garfield- pisze:Na stronie wyraźnie napisali, że tylko w salonach Orange można tego dokonać.
Niby tak, ale...
adik pisze:ponieważ nie dało się podawać danych adresowych w uproszczonej rejestracji to dzwonisz do BOK i podajesz tam je, wtedy aktywują ci ten bonus dodatkowy.

btw: na infolinii orange pracują osoby które nie wiedzą o tym że nie dawało się podawać pełnych danych adresowych w uproszczonej rejestracji nawet gdy mówiłem wprost że w kiosku Ruch rejestrowałem numer,tak samo było na poczcie, wczoraj konsultant wprowadził mnie w błąd że to ja zawiniłem i nie podałem tych danych i bonus za to już mi się nie należy, dziś jak rozmawiałem z inną osobą nie było problemu podać dane adresowe przez telefon i bonus dostałem bez problemu.
 #913634  autor: garfield-
 01 mar 2017, 15:29
ano widzisz, czyli jednak da radę. ciekawe teraz od kiedy liczy się te 30 dni.
a) od podania danych jakichkolwiek
b) aktywacji startera
c) podania danych adresowych
d) od dnia przeniesienia numeru
e) podania danych do przeniesienia numeru

są jeszcze inne możliwości ?

jeszcze info z FB: Czy 30 dni liczy się od uruchomienia(włożenie do urządzenia) startera czy podania danych w salonie ?
Orange: 30 dni liczy się od daty rejestracji numeru w salonie

Oczywiście podaje specjalnie źródło, żeby nie było niejasności.
 #913638  autor: dejlux
 01 mar 2017, 16:00
witam czy bonus 100 gb w marcu można aktywować? Kupiłem dziś starter za 5 zł bezpieczny starter dla twojego dziecka i z tym starterem pisze że zyskuje superszybki internet bez dodatkowych opłat za 4g lte. Na czym to polega czy wystarczy mieć konto aktywne i za friko net w lte jest?
 #913641  autor: garfield-
 01 mar 2017, 16:30
@dejlux:tak

Piekło zamarzło:

z FB:
Pyt: Do kiedy planowana jest ta promocja ? Czy to stała oferta ?
Orange: Jest to stała oferta :)
to teraz noce bez limitu (00:00-9:00)za 5 zeta w InK (Play) wyglądają blado :twisted:
 #913647  autor: Gregrin
 01 mar 2017, 16:49
garfield- pisze:d) od dnia przeniesienia numeru
e) podania danych do przeniesienia numeru
No właśnie pytanie czy jest to też dla przenoszących ?? Bo wydaje mi się ze tylko nowych starterów...

Tu FAQ i info o tym bonusie https://nasz.orange.pl/t5/Na-kart%C4%99 ... td-p/12622

Dalej wydaje mi się ze ten bonus 100GB w zamyśle powinien być przyznawany tylko raz w rozumieniu ogólnym (w monecie podania danych po raz pierwszy) a nie dla każdego numeru osobno.
Moim zdaniem system na razie to przepuszcza ale gdy zaczną się masowe aukcje na allegro uszczelnią system.
 #913655  autor: peterka90
 01 mar 2017, 17:14
Ale opcja :O Nie ma limitu na daną osobę, czyli 5zł = 100GB. Ja zużywam około 200GB miesięcznie to mam internet za 10zł.

Jak to im się opłaca? Przecież w takim wypadku mało kto będzie kupował abonament gdzie 210GB kosztuje 60zł.
 #913668  autor: Luks
 01 mar 2017, 19:12
Dwie kwestie:
1. Posiadam kilka numerów, na których nie ma już ważności na wychodzące i nie są zarejestrowane.
Da radę wyciągnąć z nich bonus?
2. Zarejestrowałem 2 startery SMSem(1.02.2017), ale w chwili rejestracji nie było nawet ważności na wychodzące. Rozumiem, że są spalone?
 #913672  autor: zoltan666
 01 mar 2017, 19:53
asdaf pisze:Smsa o rejestrację wysyłałem po chwili gdy uznałem, że system już wszystko przemielił.
I udało ci się wczoraj zarejestrować te numery? Ja próbowałem zarejestrować numer smsem wczoraj od godziny 20 do północy. Wysłałem kilka smsów i potwierdzenie rejestracji dostałem dziś około 6 rano (kilka smsów z potwierdzeniem). I co, na bonus już sie nie załapie, nie da sie go aktywować?
Cholera, nie zwróciłem uwagi na ten pkt. regulaminu: "Rejestracja numeru zostanie potwierdzona SMSem w ciągu 48 godzin."
 #913695  autor: reboot
 01 mar 2017, 21:56
garfield- pisze:czyli RBM z DIL obecnie został wyprzedzony!!!,
RBM to taki wróbel w garści, bo działa i jest sprawdzony, a w Orange jednak podawanie tych danych osobowych to jakaś paranoja - pewnie większość z Was będzie miała problem już przy drugim podaniu, a być może nawet przy pierwszym.

WKS
 #913696  autor: asdaf
 01 mar 2017, 22:02
I udało ci się wczoraj zarejestrować te numery?
Tak, chciaż smsy przychodziły ociężale. Najdłużej to czekałem z pół godziny na smsa z pytaniem o zgodę na dorejestrowanie na numerze głównym.
 #913706  autor: garfield-
 01 mar 2017, 23:10
reboot pisze:RBM to taki wróbel w garści, bo działa i jest sprawdzony
w karuzeli zmian, gdzie dziś mamy ból głowy od tego wszystkiego, jeszcze może przyjdzie się przeprosić z RBM, także leży i czeka :)
  • Strona 24 z 35
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 35
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 35