DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 30 z 54
  • 1
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 54
 #913323  autor: macc
 28 lut 2017, 11:07
jakie procedury - jaki krzyk?. zadałem tylko pytanie na forum plusa, po co sami podnosicie krzyk, mi wszystko działa znakomicie w plusie.Jestem bardzo zadowolony z plusa.
Po pierwsze założyłem wątek taki na forum plusa by wszystko o lajt mobile było w 1 miejscu i
druga sprawa zainteresowała mnie sprawa priorytetów w sieci plus bo tyle na forum słyszę od 'płaczków' na forum, że są jakieś priorytety a to lycamobile, a to w lajt mobile, a to w nju mobile itd.. Jestem człowiekiem, który wali z prostego i nigdy za pleców to zapytałem się bezpośrednio w plusie o to i proszę o odpowiedź samego operatora, któremu płacę kasę. Nie interesują mnie jakie umowy ma telestrada z plusem. Skoro sieć plus wydzierżawiła swoje zasoby dla telestrady to ja jako użytkownik zasięgu sieci plus liczę na to, że jestem na równi traktowany z użytkownikami macierzystymi sieci plus I TYLE NA TEN TEMAT
 #913340  autor: macc
 28 lut 2017, 12:05
zamknęli wątek to mamy odpowiedź plusa :smt021 :smt022 :smt026 :lol:

Cytat z regulaminu LajtMobile:
„9. Podczas uzyskiwania przez Abonenta połączeń w sieciach
telekomunikacyjnych innych operatorów jakość świadczonych
usług może być inna niż w sieci głównego Operatora
Infrastrukturalnego, na którego sieci świadczone są usługi”.
 #913356  autor: niestela2
 28 lut 2017, 12:48
No to gruboooo :mrgreen: No, ale cóż paru klientów Plusa mogło przy okazji się dowiedzieć, że istnieje Lajt i za połowę tego co w Plusie mogliby mieć tę samą usługę. Nie ma się co dziwić, że Plus niechętny "gościom" z Lajta :D
 #913358  autor: macc
 28 lut 2017, 12:51
niestela2 wyjąłeś mi to z ust. Co niektórzy plują sobie w twarz po sprawdzeniu oferty lajt mobile a niektórzy pewnie pierwszy raz przeczytają,że jest forum telepolis.pl :wink:
 #913365  autor: taki44
 28 lut 2017, 13:30
Albo coś jest na rzeczy, albo lajt się zabezpiecza po prostu na wszelki wypadek.
 #913368  autor: myslak12
 28 lut 2017, 13:36
'' jakość świadczonych
usług może być inna niż w sieci głównego Operatora
Infrastrukturalnego, na którego sieci świadczone są usługi”

tłumaczenie-jak nie będzie można się dodzwonić -użyj gołębia pocztowego. Grunt byś co miesiąc zapłacił w terminie abonament.
 #913371  autor: BarthezzLodz
 28 lut 2017, 13:48
Cześć!

Wiecie może już jak wygląda sprawa z tą ofertą na czas nieokreślony?

10 zł/m-c + 5 zł opłaty aktywacyjnej?

Uśmiechnij się! ;)

Nokia 3310 -> Sony Ericsson T630 -> LG KU800 Chocolate -> Nokia N76 - > Samsung S8500 Wave -> LG L9 -> Samsung Galaxy S5 -> Samsung Galaxy S6 EDGE 64GB
 #913374  autor: macc
 28 lut 2017, 13:54
Strzał w dziesiątkę jest na 12 m-cy i oplata aktywacyjna obecnie 29zł,
pozostale oferty -czas nieokreślny, 12 miesięcy, 24 miesiące, opłata aktywacyjna 5zł
 #913403  autor: OneByOne
 28 lut 2017, 16:38
Na dzisiaj miałem termin przeniesienia numeru. Rano zmieniłem kartę sim T-Mobile na lajtmobile bo była nieaktywna. Jednak ta od lajt również jest nieaktywna. Nie mogę wykonywać połączeń, pisać SMS ani korzystać z internetu. Nic nie działa a jest już 16. Napisałem do nich maila to odpisali żeby wyłączyć i włączyć telefon bo u nich mój numer jest aktywny. Robiłem już to wielokrotnie nawet przywróciłam telefon do ustawień fabrycznych, nic to nie dało. Jakieś rady? :(
 #913617  autor: antekwars
 01 mar 2017, 13:50
Pierwsza niemiła niespodzianka w sobotę zadzwoniłem, że chcę przenieść drugi numer na siebie także na abonament bo jeden już mam. W poniedziałek miał być wysłany kurier. Wieczorem w poniedziałek zadzwoniłem dla pewności pani potwierdziła, że dziś wyślą. We wtorek wieczorem dzwonię, że nie było kuriera Pani sprawdziła potwierdzili, że wysłali. Dziś w środę przed chwilą zadzwoniłem ponownie nie było kuriera Pani mówi mi, że nie widzi żadnego mojego zamówienia miała za chwilę zadzwonić ale się nie doczekałem teraz trzeba będzie samemu chyba zadzwonić i coś duży rabat za zgubę zamówienia targować.
 #913622  autor: antekwars
 01 mar 2017, 14:32
Oddzwonili zapomnieli przekazać do realizacji poprosiłem o zniesienie 5 zl za aktywację ale kierownik odmówił udzielenia rabatu brak podstaw. Zobaczymy czy wyślą umowę ale na pewno jak 5 zł nie chcieli mi dac za zgubienie zamówienia to w razie problemów większych może być chyba niemiło teraz nie wiem czy wchodzić w ta siec z drugim numerem trochę nie miło mnie potraktowali. w innych sieciach dali by większy rabat niż 5 zl bez problemu za taką sytuację.
 #913632  autor: niestela2
 01 mar 2017, 15:23
Mnie z kolei zgubili wysłany druk polecenia zapłaty. Poszedł z innymi dokumentami, które doszły więc bałagan mają i tyle. W jednej umowie totalnie pomylili dane. Nr telefonu, pesel. Także nie jesteś jedyny. A lajt nie jest jedyną nieomylną siecią. Najgorzej wspominam jednak burdel w Play.
 #913643  autor: macc
 01 mar 2017, 16:39
Przez takie rzeczy tracą klientów
Obrazek
Ostatnio zmieniony 02 mar 2017, 13:10 przez macc, łącznie zmieniany 3 razy.
 #913699  autor: MarekAG
 01 mar 2017, 22:11
antekwars pisze:Oddzwonili zapomnieli przekazać do realizacji poprosiłem o zniesienie 5 zl za aktywację ale kierownik odmówił udzielenia rabatu brak podstaw. Zobaczymy czy wyślą umowę ale na pewno jak 5 zł nie chcieli mi dac za zgubienie zamówienia to w razie problemów większych może być chyba niemiło teraz nie wiem czy wchodzić w ta siec z drugim numerem trochę nie miło mnie potraktowali. w innych sieciach dali by większy rabat niż 5 zl bez problemu za taką sytuację.
Serio to 5 zł robi Ci różnice? Jakby dali 5 zł to już by było ok rozumiem. Przecież to nie starczy nawet na piwo w średniej klasy pubie. Nie przesadzajmy.
 #913721  autor: antekwars
 02 mar 2017, 06:53
Tu nie chodzi o 5 zł a o zasadę moja wina to przepraszam w innych sieciach od razu może i symboliczny rabat ale by dali a tu nie. w t-mobile dali mi 20 proc rabatu do abonamentu za internet na całą umowę 2 lata jak pomylili i nie ta umowę dostałem co powinienem i inny jeszcze regulamin i płacę jak za kablówkę internet LTE do domu bez limitu za 50 zł anie 70 zł.
 #913770  autor: Wulo
 02 mar 2017, 11:52
Bałagan mają, przyznam rację, sam kilka razy upominałem się telefonicznie o swoje dokumenty, dopiero za którymś razem konsultantka po prostu poszła po papiery i sama w jakimś stosie zaczęła szukać, aż się do szukała moich papierów, które leżały 3 dni. Ale szczerze przeprosiła za zamieszanie i sama przyznała, że oferta "strzał w 10" przerosła ich oczekiwania i nie spodziewała się takiego zainteresowania. Teraz mają lekkie obsunięcie, ale trochę cierpliwości wystarczy i można się cieszyć z dość dobrej oferty.
 #913780  autor: kurczak80
 02 mar 2017, 12:27
Dzisiaj pisałem na chacie że chcę przenieść dwie karty z prepaida play do lajtmobile strzał w 10.
Odpowiedź była taka że mogę przenieść tylko jeden zarejestrowany numer na siebie.
Mam pytanie pakiet w lajt 10gb jest tylko w lte czy także 3g?
  • Strona 30 z 54
  • 1
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 54
  • 1
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 54