DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
 #913261  autor: piciu1
 27 lut 2017, 23:00
Witam,

zapytam krótko, potrzebuje Internetu mobilnego sama karta sim 20 max 30 GB miesięcznie. Ostatnio miałem orange kartę z allegro, ale się skończyła i postanowiłem sprawdzić czy jestem w stanie znaleźć ofertę na abonament do 20 zł bo tyle mniej więcje wychodziła mnie karta z allegro miesięcznie. Sieć w sumie obojętnie, chociaż T-Mobile cały czas ogłasza się z 3 miesiącami gratis, tylko nie wiem na ile to prawda. Podpowie ktoś.

Dziękki za pomoc
Pozdr
 #913269  autor: JFK2016
 28 lut 2017, 00:13
piciu1 pisze: czy jestem w stanie znaleźć ofertę na abonament do 20 zł bo tyle mniej więcje wychodziła mnie karta z allegro miesięcznie.
Podejrzewam że za takową kwotę dostaniesz u każdego operatora w abonamencie-ale dla przedłużających umowę. Za łączny koszt kilkunastu zł/miesiąc możesz mieć ofertę RBM na kartę z 100GB gratis/miesiąc (z tym że jest to usługa promocyjna dostępna tylko na sieci Play, ale tak się uwikłali w tą promocję że wg mojej oceny "muszą brnąć dalej", a trwa to już 4 rok :wink: ). Więcej tutaj możesz poczytać http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?f ... &start=885. Przy tak niskim zużyciu danych podobne koszta będą przy użyciu prepaid data Orange z Allegro.
 #913286  autor: lordbyd
 28 lut 2017, 07:55
Za 30 PLN w T-Mobile jest taryfa "comfort" - tylko sim, 30 GB z umową na 18 miesięcy.
Jest też oferta "studencka" 10 GB za 10 PLN z umową na 10 miesięcy.
W Orange jest oferta 5 GB za 19,90 PLN - jednak nie ukrywajmy - lepiej dopłacić "dychę" i mieć 30 GB :)
 #913396  autor: Maciej Pender
 28 lut 2017, 15:59
Internet Elastyczny w Play. 19zł aktywacja i za każde rozpoczęte 10GB opłata 10zł. 0GB-> 0zł, 10GB-> 10zł itd. Ważne umowa na czas nieokreślony. Jak coś się będzie złego działo zawsze można wypowiedzieć umowę lub po prostu rzucić kartę do pieca.
 #913439  autor: Wiksa11
 28 lut 2017, 19:35
Maciej Pender pisze:Internet Elastyczny w Play. 19zł aktywacja i za każde rozpoczęte 10GB opłata 10zł. 0GB-> 0zł, 10GB-> 10zł itd. Ważne umowa na czas nieokreślony. Jak coś się będzie złego działo zawsze można wypowiedzieć umowę lub po prostu rzucić kartę do pieca.
11GB-> 20 zł , 21 GB-> 30 zł

Czyli co najmniej 1 zł za 1 GB, a może nawet prawie 2 zł, przeciętnie bardzo.
 #913491  autor: piciu1
 28 lut 2017, 21:37
JFK2016 pisze:
piciu1 pisze: czy jestem w stanie znaleźć ofertę na abonament do 20 zł bo tyle mniej więcje wychodziła mnie karta z allegro miesięcznie.
Podejrzewam że za takową kwotę dostaniesz u każdego operatora w abonamencie-ale dla przedłużających umowę. Za łączny koszt kilkunastu zł/miesiąc możesz mieć ofertę RBM na kartę z 100GB gratis/miesiąc (z tym że jest to usługa promocyjna dostępna tylko na sieci Play, ale tak się uwikłali w tą promocję że wg mojej oceny "muszą brnąć dalej", a trwa to już 4 rok :wink: ). Więcej tutaj możesz poczytać http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?f ... &start=885. Przy tak niskim zużyciu danych podobne koszta będą przy użyciu prepaid data Orange z Allegro.
Witam,

dziękki za odpowiedź , ta oferta 100 GB W RBM wygląda ciekawie tym bardziej, ale rozumiem, żeby z niej skorzystać to w pierwszej kolejności muszę przenieść jakiś numer do RBM/PLAY , doładować konto i później jakimś kodem uruchomić ten bonus LTE ? Czy to przeniesienie dokonuje w salonie Play i zaznaczam że chce przejść do RBM. ?
 #913496  autor: -Gosc-
 28 lut 2017, 21:50
piciu1 pisze:Witam,

zapytam krótko, potrzebuje Internetu mobilnego sama karta sim 20 max 30 GB miesięcznie. Ostatnio miałem orange kartę z allegro, ale się skończyła i postanowiłem sprawdzić czy jestem w stanie znaleźć ofertę na abonament do 20 zł bo tyle mniej więcje wychodziła mnie karta z allegro miesięcznie. Sieć w sumie obojętnie, chociaż T-Mobile cały czas ogłasza się z 3 miesiącami gratis, tylko nie wiem na ile to prawda. Podpowie ktoś.

Dziękki za pomoc
Pozdr
W Orange na kartę (zawsze możesz wyrzucić) w taryfie OFNK aktywujesz ten ich "elastyczny internet" np. za 30zł/30GB/miesiąc ważności. Dodatkowo za samo doładowanie konta dostajesz pakiet więc sumarycznie wychodzi jeszcze więcej i taniej.
 #913544  autor: JFK2016
 01 mar 2017, 00:29
Maciej Pender pisze:Internet Elastyczny w Play. 19zł aktywacja i za każde rozpoczęte 10GB opłata 10zł. 0GB-> 0zł, 10GB-> 10zł itd. Ważne umowa na czas nieokreślony. Jak coś się będzie złego działo zawsze można wypowiedzieć umowę lub po prostu rzucić kartę do pieca.
Oferta Play poza RBM 100GB/miesiąc free jest porostu cienka (wiele taniej nam wyjdą pakiety ze starterami Orange na Allegro i zapłacimy nie więcej niż zakładane zużycie, pakiety aktywne nawet rok).
piciu1 pisze: dziękki za odpowiedź , ta oferta 100 GB W RBM wygląda ciekawie tym bardziej, ale rozumiem, żeby z niej skorzystać to w pierwszej kolejności muszę przenieść jakiś numer do RBM/PLAY , doładować konto i później jakimś kodem uruchomić ten bonus LTE ? Czy to przeniesienie dokonuje w salonie Play i zaznaczam że chce przejść do RBM. ?
W linku wyżej masz kompletne informacje (także poczytaj sobie :) , zarejestruj się na forum i pytaj...), jak chcesz gotowca-to możesz kupić na Allegro. :D
 #913612  autor: Gregrin
 01 mar 2017, 13:35
piciu1 pisze:dziękki za odpowiedź , ta oferta 100 GB W RBM wygląda ciekawie tym bardziej, ale rozumiem, żeby z niej skorzystać to w pierwszej kolejności muszę przenieść jakiś numer do RBM/PLAY ,
Najlepiej starter z innej sieci do RBM7MNP a później do RBM5. Wszystko opisane tutaj [Play<-->Fakt<-->RBM i Play<-->RBME] Zmiana ofert
piciu1 pisze:doładować konto i później jakimś kodem uruchomić ten bonus LTE ?
Pkt. III.II.
 #914191  autor: robbo2k
 04 mar 2017, 23:15
Pomijajać RBM to jest jeszcze
nju na kartę z pakietem 9GB za 9zł , e ważność konta wieczna, mozna doładowac z rabatem 110 za 100zł. Pakiet wazny 30dni, mozna kupowac wiele pakietów wiec odpada ryzyko jak w RBM ze nei aktywuja odrazu

http://www.robbo2k.pl Testy wideo - Poradniki jak kupić i co kupić