DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #912961  autor: do7stow
 26 lut 2017, 07:21
Cześć, mam 7 stów i szukam telefonu dobrego do zdjęć. Co polecacie? W tej cenie znaleźć można Lumię 1020. Poza zdjęciami/internetem/połączeniami nie będę wykorzystywał tego smartfona, więc nie potrzebuję zbyt wiele.
 #912963  autor: Morvius
 26 lut 2017, 08:29
Z nowych LG x cam. Z używanych Huawei P9 lite lub Lenovo K6 Note.

Klasyczny obserwator wątku.
 #913251  autor: motov3
 27 lut 2017, 21:11
Poszukaj:
LUMIA 950 (znajdziesz uzywke, ale trzeba poszukac)
LUMIA 930 (znajdziesz bez zadnego problemu)

Oba posiadaja matryce 20mpx Carl Zeiss. 950tka robi lepsze zdjecia, chociaz 930tka niewiele jej ustepuje.

Bija na glowe wszystkie wyzej podane propozycje :) (bez urazy :) )

Obrazek
 #913417  autor: greenrs
 28 lut 2017, 18:23
motov3 pisze:Poszukaj:
LUMIA 950 (znajdziesz uzywke, ale trzeba poszukac)
LUMIA 930 (znajdziesz bez zadnego problemu)
Tyle, że o ile pamiętam, L930 borykała się z drobnymi problemami - głównie słaba i mocno grzejąca się bateria.
 #913419  autor: motov3
 28 lut 2017, 18:46
No powiem szczerze pierwsze slysze o mocno grzejacej sie baterii, a jestem uzytkownikiem L930tki od lat juz. Bateria standardowa, ale zeby sie grzala ?? :)

Obrazek
 #913423  autor: greenrs
 28 lut 2017, 18:59
motov3 pisze:No powiem szczerze pierwsze slysze o mocno grzejacej sie baterii, a jestem uzytkownikiem L930tki od lat juz. Bateria standardowa, ale zeby sie grzala ?? :)
Sam jej nigdy nie miałem ale wiele informacji na ten temat znajdziesz w sieci. Np. TU
 #913545  autor: motov3
 01 mar 2017, 00:48
Same pierdoły. Artykul z 2014, kiedy to jeszcze Lumia 930 byla na WP8.1.
Po co mi poza tym szukac, skoro mialem wiekszosc modeli Lumii, i wciaz mam 930tke i 950tke ? :)
Jestem realnym uzytkownikiem, nie internetowym opowiadaczem :)

Obrazek
 #913570  autor: greenrs
 01 mar 2017, 08:13
motov3 pisze:Same pierdoły. Artykul z 2014, kiedy to jeszcze Lumia 930 byla na WP8.1.
Po co mi poza tym szukac, skoro mialem wiekszosc modeli Lumii, i wciaz mam 930tke i 950tke ? :)
Jestem realnym uzytkownikiem, nie internetowym opowiadaczem :)
Wierzę Ci, że nie miałeś takich problemów ale to nie oznacza, że inni też nie mieli. Skoro wiele portali zajmujących się tą tematyką poruszało ten problem, to sądzę, że coś jednak jest na rzeczy.

A tak z ciekawości zapytam - z którego z tych telefonów (930, 950) jesteś bardziej zadowolony?
 #913807  autor: motov3
 02 mar 2017, 15:56
Taki problem nie wystepuje jak grzejaca sie bateria. To jakis wymysł.
Lumia 930 grzeje sie, ale przy korzystaniu z internetu, i to bardziej z LTE niz WiFi, ale to nie grzeje sie bateria przeciez tylko proc.

Z porownania obydwu, czesciej znacznie korzystam z L950. Po przestawieniu sie na 5.2 cala, 5 cali wydaje sie troszke za male. Wiec ogolnie moge powiedziec ze chyba 950tka jest troche lepsza w codziennym uzyciu, mimo ze 930tka wyglada bardziej biznesowo.

Obrazek