DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #911320  autor: termin10000
 16 lut 2017, 08:42
Jak każdy który miał okazję aktywowałem rok internetu w play. Dzięki czemu mogłem wyłączyć co miesięczny pakiet internetu za 5 zł i jeszcze bardzie przycebulić :-).

Co miesiąc otrzymuje info że niedługo zostanie przyznany bonus, miej środki na koncie czy jakoś tak.
Koniec ważności pokazuj mi 26 lutego przy czym wydaje mi się ta data się odnawia z automatu po przyznaniu pakietu 1 GB.

Troszkę tych GB się uzbierało i boje się, że z końcem promocji po prostu zniknie mi to z konta.
Jak sprawdzić do kiedy tak naprawdę trwa promo na moim koncie ? Tak żeby na czas aktywować jakiś pakiet przedłużający ?
 #911326  autor: GaduAirowiec
 16 lut 2017, 09:29
Promocja trwa 12 miesięcy od momentu zarejestrowania się w promocji dla zarejestrowanych numerów. Zobacz do kiedy masz ważność rozmów wychodzących, bo wraz z przystąpieniem do tej promocji otrzymałeś 12-miesięczną ważność konta na rozmowy wychodzące. *101# wklepujesz , zielona słuchawka i widzisz.
Zainstaluj sobie aplikację Play24 i też zobaczysz:))
 #911327  autor: termin10000
 16 lut 2017, 09:34
Nie o to pytam...... Nie chodzi o bonusy z rejestracji tylko o rok internetu który był początkiem 2016 roku ;-) Po aktywacji co miesiąc wpada 1GB co miesiąc przez.... rok. I nie wiem kiedy będę musiał interweniować co by mi nie przepadło uzbierane.
 #911328  autor: GaduAirowiec
 16 lut 2017, 09:38
Tak, wpada i wpadać będzie do końca ważności rozmów wychodzących. Po zarejestrowaniu dostałeś rok internetu (1GB co miesiąc) i rok ważności konta na rozmowy wychodzące. Sprawdz do kiedy masz rozmowy wychodzące. Dzień wczesniej lepiej kup kolejny pakiet internetu , to Ci sie zsumuje na kolejny okres;)
 #911331  autor: bolek2004
 16 lut 2017, 09:48
Niestety. Trzeba było zapisać sobie datę aktywacji. Jak aktywowaliśmy w lutym to ostatni pakiet powinien być przyznany w styczniu.
Przerabiałem temat i w systemie nie mają tego do kiedy kto ma ważną tą promocję. Jedyne co można wyciągnąć z systemu to data aktywacji tej promocji, po prostu w historii aktywowanych pakietów to będzie u nich w systemie tylko jest problem bo jak pytałem o to w tamtym roku pod koniec to kobieta podała mi datę aktywacji natomiast jak byłem w tym roku to konsultantka stwierdziła że może się cofnąć maksymalnie do kwietnia 2016r. więc nie ma 100 procent pewności czy na przykład ta promocja nie była aktywowana w marcu lub w lutym.
To jedyny sposób, w sumie jak ktoś nie jest pewny to lepiej niech już sobie aktywuje dla pewności 600mb za 5zł, ja tak robię na kilku numerach bo nie wiadomo kiedy aktywowałem.
Druga opcja to przychodzący sms 2 dni wcześniej o włączeniu kolejnego pakietu, ale z tym różnie może być, sms przyjdzie, a pakietu może nie być.
 #911336  autor: Konoko
 16 lut 2017, 10:48
W Play jest kilka działających ofert promocyjnych "Rok internetu za darmo". Różne dla różnych taryf, o różnym czasie rozpoczęcia promocji dla różnych taryf.
Np. dla taryfy Surf obowiązuje od 28 kwietnia 2016 do odwołania , na jednym z numerów aktywowałem ją 8 września 2016 i co miesiąc otrzymuję smsa , że za dwa dni wpadnie dodatkowe 1GB jeśli konto będzie aktywne. Do sierpnia na tym numerze mam spokój.
termin10000 przede wszystkim sprawdź regulamin oferty promocyjnej " RIzD" dla swojej taryfy. Może zachował Ci się sms potwierdzający włączenie Promocji (ja taki dostałem).
Ostatnio zmieniony 16 lut 2017, 10:54 przez Konoko, łącznie zmieniany 1 raz.
 #911338  autor: bart223
 16 lut 2017, 10:53
Chodzą słuchy na choćby Pepperze że promocję dla tych co aktywowali ją rok temu można przedłużyć na następny rok. ;) Podobno też przypominają na chwilę przed zakończeniem dotychczasowego "roku promocji" o tej możliwości.
 #911391  autor: jarekt
 16 lut 2017, 14:03
Nie słuchaj @GaduAirowca - jemu się pomylił RWK za Rejestrację z zupełnie czymś innym czyli usługą RIzD (Rok Internetu za Darmo).

---edit---
Oczywiście aby maksymalnie skorzystać z obu promocji (albo z każdej z osobna) najlepiej je obydwie uruchomić aby np. w taryfie PnKLubięTo! był i RWK i RIzD - w taryfie tej jako jedynej jest Bonus 30% za doładowanie przez Strefę Doładowań, lejek - nigdy nie znika kasa z konta, LTE Ultra, no i Bonusy GB za doładowania jak w RBM i wszystkie inne usługi i promocje Play np. 10za5, nakrętki itp. (klonem tej taryfy jest PnKSurf ale nie ma w niej obecnie 10za5 i Bonusu za doładowanie przez Strefę Doładowań).
 #913021  autor: rudymax
 26 lut 2017, 17:55
bart223 pisze:Chodzą słuchy na choćby Pepperze że promocję dla tych co aktywowali ją rok temu można przedłużyć na następny rok. ;) Podobno też przypominają na chwilę przed zakończeniem dotychczasowego "roku promocji" o tej możliwości.
Promocja kończy mi się jutro 27 lutego 23:59:59. Nie otrzymałem już smsa informującego o przyznaniu kolejnego pakietu 1GB, ani żadnego innego dotyczącego zakończenia, czy też możliwości przedłużenia promocji. Dzisiaj zniknęła również pozycja rok internetu za darmo z Play24.
 #913059  autor: zoltan666
 26 lut 2017, 21:01
Jeśli na 2 dni przed aktualną ważnością pakietu nie dostaniesz smsa, że za 2 dni zostanie przyznany kolejny 1 GB w promocji to prawdopodobnie GB nie będzie i pakiet nie zostanie przedłużony.
 #913072  autor: sa
 26 lut 2017, 22:56
rudymax pisze: Promocja kończy mi się jutro 27 lutego 23:59:59. Nie otrzymałem już smsa informującego o przyznaniu kolejnego pakietu 1GB, ani żadnego innego dotyczącego zakończenia, czy też możliwości przedłużenia promocji. Dzisiaj zniknęła również pozycja rok internetu za darmo z Play24.
Jak masz jeszcze te Gb to zostaje już tylko włączenie cyklicznego pakietu neta za 5zł co m-c.No chyba że zużyjesz całość wcześniej
 #913075  autor: rudymax
 26 lut 2017, 23:29
Gregrin pisze:
rudymax pisze:Promocja kończy mi się jutro 27 lutego 23:59:59.
Można to jakoś sprawdzić ??
Tak jak napisał @zoltan666 nie przyszedł sms o przyznaniu za dwa dni kolejnego pkietu. Teraz też wiem, że dzień przed wygaśnięciem promocji pakiet znika z Play24.
 #913229  autor: Jestem_Janek
 27 lut 2017, 19:33
RIzD aktywowałem 1-ego marca 2016 roku.
Dzisiaj otrzymałem wiadomość, że za 2 dni dostanę kolejny pakiet internetu czyli 13-ty raz.
Na Play24 usługa aktywna. Dziwna sprawa.
Teraz nie wiem, włączyć jutro pakiet za "piątkę" czy zaufać systemowi informatycznemu Play?
 #913850  autor: zoltan666
 02 mar 2017, 20:46
Dziś na jednym z numerów otrzymałem smsa, że za 2 dni zostanie przyznany darmowy pakiet 1 GB, choć według moich wyliczeń ostatni pakiet z 12 w ramach usługi Rok internetu za darmo kończy sie jutro.