DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 522 z 675
  • 1
  • 520
  • 521
  • 522
  • 523
  • 524
  • 675
 #912367  autor: Masterjam77
 22 lut 2017, 09:35
reggie pisze:@bebolek1


- dostałem po złożeniu wypowiedzenia 29,99zł netto i DUK twierdzi, że to już max, co mogą dać (Pani mówiła coś o 4 poziomie cenowym czy jakoś tak, więc może jest jeszcze ten 5 poziom...)

z góry dziękuję za odpowiedź
4 poziom jest ostatnim
 #912381  autor: proxx
 22 lut 2017, 11:07
Drugie podejście:

abonament wspólny bez telefonu:
79,99 - 20% = 62 zł
komórki, stacj. no limit
sms, mms no limit
roaming
22,5 gb internet + 3 gb

Ktoś ma pomysł jak uzyskać 30% ? Tym razem miły Pan powiedział, że 20% to maks jaki widzi w systemie.
 #912540  autor: raffde
 23 lut 2017, 13:48
Przedłożyłem wreszcie 3 umowy. Na wszystko dodałem 30% . 30 miesiecy.
1. 26zł abonament wspólny na 3 numery ( 400ml roaming, 25 giga net , itd ) plus rata 73 zł za IP7 32 . Zniżka dzięki telefonowi stacj. oraz neostradzie. Umowa na 30 miesiecy - rata ale rożne numery różny termin zakończenia. Po spłaceniu raty 73zł koszt samej usługi abonamentowej około 26zł
2. Jw . Musiałem jednak założyć telefon stacjonarny aby uzyskać zniżkę 60zł . Koszt łączny z telefonem stacjonarnym prawie 130zł
3. Jeden numer ze zniżka 30%. Net 12,5 giga , Roaming 50 minut. telefon LG G 5 . łączny koszt 85zł
 #912549  autor: raffde
 23 lut 2017, 14:45
Grzesiek1991 pisze:@raffde
Abonament wspólny z- 30%30% wychodzi 20,20 zł, natomiast zniżki za OOE masz 67.5 zł, a nie 60 zł.
tak. Mialem opcje za 16 zł lub za 26 zł . Ta opcja droższa ma jakieś dodatki ,która tańsza opcja nie ma. Sumarycznie z telefonem IP7 32 wychodzi mi niecałe 100zł .
 #912917  autor: Vieslav
 25 lut 2017, 17:46
Przedłużyłem dzisiaj umowę z ofertą Orange Love.
Telefon stacjonarny, neostrada i komórka zostały zmigrowane do Orange Love, dojdzie jeszcze telewizja.
Wyszło mi prawie 50zł mniej niż płaciłbym po przedłużeniu samej komórki :shock: .
Trochę było zawirowań, ponieważ telefon stacjonarny nie jest w okresie utrzymania (umowa kończy się w październiku), ale po wielu naradach i konsultacjach dostałem pozwolenie na zmigrowanie.
Dobrałem jeszcze Samsunga Galaxy J5 2016 - wpłata przy kurierze 199zł + 25,01zł rata za telefon dopisywana do rachunku co miesiąc (jest to sztywna kwota z której nie da się zejść).
Za cztery usługi wyszło mi 89zł + rata za telefon. Bez Love płaciłbym w najbardziej optymistycznej wersji (po rabatach za przedłużenie i OOE) 140zł.
 #912919  autor: rafaelek17
 25 lut 2017, 17:50
Czy po podpisaniu umowy, jest jakaś możliwość sprawdzić jaką dokładnie ofertę będę miał od następnego okresu rozliczeniowego? Mam na myśli jakie pakiety, ile transferu itp. W umowie jest to strasznie pokrętnie rozpisane..
 #912954  autor: irzi
 25 lut 2017, 23:18
Vieslav pisze:Przedłużyłem dzisiaj umowę z ofertą Orange Love.
Telefon stacjonarny, neostrada i komórka zostały zmigrowane do Orange Love, dojdzie jeszcze telewizja.
Wyszło mi prawie 50zł mniej niż płaciłbym po przedłużeniu samej komórki :shock: .
Trochę było zawirowań, ponieważ telefon stacjonarny nie jest w okresie utrzymania (umowa kończy się w październiku), ale po wielu naradach i konsultacjach dostałem pozwolenie na zmigrowanie.
Dobrałem jeszcze Samsunga Galaxy J5 2016 - wpłata przy kurierze 199zł + 25,01zł rata za telefon dopisywana do rachunku co miesiąc (jest to sztywna kwota z której nie da się zejść).
Za cztery usługi wyszło mi 89zł + rata za telefon. Bez Love płaciłbym w najbardziej optymistycznej wersji (po rabatach za przedłużenie i OOE) 140zł.
Mimo że ma się tel. stacjonarny to płaci się w Orange Love opłate za utrzymanie łącza ? I stąd te 89zł ?
Jaką masz predkość neta ? Telewizja nie chaczy na tym łączu, da się ją oglądać ?
U ojca mogą być zawirowania z komórką ... Stacjonarny i neostrada kończą się teraz w czwercu. Komórka niestety w przyszłym roku ... Ciekawe czy pozwolą zmigrować do Orange Love .....
 #912956  autor: Vieslav
 25 lut 2017, 23:53
irzi pisze:Mimo że ma się tel. stacjonarny to płaci się w Orange Love opłate za utrzymanie łącza ? I stąd te 89zł ?
Telefon stacjonarny przechodzi na VoIP. Opłata za utrzymanie łącza wliczona jest w cenę pakietu i płaci się tylko 89zł i ani grosza więcej (dla dociekliwych - opłata za utrzymanie linii wynosi 10zł).
irzi pisze:Jaką masz predkość neta ?
ADSL "do 10mb/s", w praktyce między 4 a 6 mb/s.
irzi pisze:Telewizja nie chaczy na tym łączu, da się ją oglądać ?
Telewizje będę miał przez antenę satelitarną. Wydaje mi się, że pakiet taki sam jak ten "z kabla".
irzi pisze:U ojca mogą być zawirowania z komórką ... Stacjonarny i neostrada kończą się teraz w czwercu. Komórka niestety w przyszłym roku ... Ciekawe czy pozwolą zmigrować do Orange Love .....
Podobno komórki można migrować w dowolnym momencie. Zostaje ewentualnie rata za sprzęt. Z usługami stacjonarnymi jest większy problem. Skoro kończą ci się w czerwcu to możesz migrować, ja miałem pozwolenie w drodze wyjątku. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie bez żadnych problemów.
 #912979  autor: Vieslav
 26 lut 2017, 11:44
zielony71 pisze:A ile trzeba dopłacić za antenę i dekoder?
Za antenę trzeba dopłacić 99zł, ja na szczęście mam jeszcze pozostałości z dawnej N.
Dekoder i Livebox 2.0 dostaję w dzierżawę, nic nie dopłacam.
Acha, zapomniałem dodać, że do umowy dostałem jeszcze dysk zewnętrzny 320GB za 1zł.
 #913002  autor: irzi
 26 lut 2017, 15:29
Vieslav pisze:
zielony71 pisze:A ile trzeba dopłacić za antenę i dekoder?
Za antenę trzeba dopłacić 99zł, ja na szczęście mam jeszcze pozostałości z dawnej N.
Dekoder i Livebox 2.0 dostaję w dzierżawę, nic nie dopłacam.
Acha, zapomniałem dodać, że do umowy dostałem jeszcze dysk zewnętrzny 320GB za 1zł.
Czyli do tego nie jest potrzebny intertnet ...
Ja myslalem ze to właśnie po sieci będzie szlo. Bo tak chyba jest w przypadku światlowodu -żeby miećtelewizje 4k trzeba miećszybki łącze...
Jak tak to spoko .... Antene i konwerter tez mam po N-ce
 #913018  autor: Vieslav
 26 lut 2017, 17:28
irzi pisze:Ja myslalem ze to właśnie po sieci będzie szlo. Bo tak chyba jest w przypadku światlowodu -żeby miećtelewizje 4k trzeba miećszybki łącze...
Generalnie zależy to od technologii jaka jest dostępna. Kiedyś do TV wystarczył ADSL2+. Teraz dużo się zmieniło. W każdym razie w przypadku światłowodu na pewno tv jest po kablu, w pozostałych przypadkach niech ktoś bardziej techniczny się wypowie, lecz jeśli nie masz rewelacyjnej linii to raczej po kablu ci nie wcisną (rewelacyjna = 80mb/s na VDSLu).
Dodam jeszcze, że w tym telefonie stacjonarnym z Orange Love istnieje możliwość dokupienia 3000 minut na komórki za 20zł. Tak właśnie zrekompensowałem sobie brak nielimitowanych rozmów na komórki ze stacjonarnego.
 #913174  autor: sqbass
 27 lut 2017, 14:00
Mam do Was pytanie. W jaki sposób w umowie są naliczane te rabaty na abonament?
Rozmawiałem przed chwilą z DUK i dostałem propozycję przedłużenia umowy na 30 miesięcy w abonamencie z 7,5 GB netu i 50 minut roamingu w cenie 105,78zł z tel. Samsung Galaxy S7.
Konsultant powiedział mi, że cena będzie standardowa (49,99zł) na umowie ale zgody na przedstawianie ofert i fakturę online sprawią, że cena zostanie obniżona.
Czy tak to normalnie jest robione ? Nie chciałbym się naciąć.
Cena za ten sam pakiet na stronie to 117,98zł (49,99 abo i 67,99 tel) z wliczonymi rabatami za powyższe zgody.
Wstępnie się zgodziłem ale dopóki nie przyjedzie kurier to mogę się jeszcze rozmyślić.
Także prośba do Was o podpowiedź i informację czy przedstawiona mi oferta jest dobra.
Wiem, że nie jest to 30% ale to najlepsza oferta jaką udało mi się uzyskać, a ładnych parę rozmów zaliczyłem ;)
 #913188  autor: sqbass
 27 lut 2017, 15:32
Dzięki wielkie. Dla zainteresowanych dodam tylko, że faktycznie te rozmowy są strasznie losowe.
Co ciekawe w jednej rozmowie nie chcieli mi udzielić żadnego rabatu na galaxy S7, a już na LG G5 prawie 30%. Także to chyba też zależy od tego co bardziej im się opłaca wypchnąć. Od jednej z konsultantek usłyszałem też, że teraz mi rabatu dać nie może ale na 2 tygodnie przed końcem umowy nie będzie problemu. Także pod warunkiem, że to prawda może być to informacja dla tych, którym nie udaje się uzyskać rabatu.
 #913192  autor: zielony71
 27 lut 2017, 15:51
Ciekawe o co chodzi z tym G5. Nie ma czegoś takiego jak prawie 30%. Poza tym akurat niedawno usunęli G5 z cennika, więc może mają inną cenę niż w sklepie.
 #913211  autor: sqbass
 27 lut 2017, 17:58
W tym samym abonamencie dostałem ofertę za 90 zł na 30 miesięcy. Od abonamentu 49,99 rabat ok. 26%, bo rata za tel to 53 zł. No chyba, że to jakoś inaczej jest wyliczane albo cennik jest inny niż ceny podane na stronie. Jednocześnie w tej samej rozmowie za S7 było 117,98 zł czyli dokładnie tyle ile na stronie.
  • Strona 522 z 675
  • 1
  • 520
  • 521
  • 522
  • 523
  • 524
  • 675
  • 1
  • 520
  • 521
  • 522
  • 523
  • 524
  • 675