DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #912590  autor: JUSHJUSH
 23 lut 2017, 19:21
Cześć!
Poszukuję nowego telefonu do 400zł.
Jedyne na czym mi zależy to w miarę płynne przeglądanie internetu przy jednoczesnym korzystaniu z facebooka.
Jakie telefony polecacie w tej cenie?
Z góry dzięki za odpowiedź.
 #912593  autor: Eragon
 23 lut 2017, 19:32
Tylko Lumia :D

:smt006
 #912595  autor: JUSHJUSH
 23 lut 2017, 19:50
Poprosiłbym coś bardziej szczegółowo(model) :) Jestem zielony w tym temacie.
Jak się sprawuje Windows? Szczerze to nigdy nie miałem styczności z innym systemem niż android.

@EDIT
Co myślicie o Cubot Note S?
 #912793  autor: zolvio
 24 lut 2017, 22:12
Kup sobie jakiś niski model dobrego producenta. 512 MB RAM wystarczy. W domu mamy Huaweie Y360 i Y560, są w miarę OK. Warto kupić szkło hartowane na ekran - max 20 zł i zupełnie inny telefonik mamy:)
Lumia to już historia. Jedyne co mi się w nich podoba to dobry fotoaparat w średnich modelach - a Tobie na tym nie zależy. Jest zresztą dyskusja o Lumiach i Windowsach na forum w wątku http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?f=9&t=88639

Chodzi o to, żeby te plusy nie przysłoniły wam minusów
 #912807  autor: Braymer
 24 lut 2017, 23:06
512 MB RAM? chyba tylko do sprawdzania godziny na telefonie. W sumie to dzwonić powinno się dać, ale myślę że smsy to już będą się zawieszać :)
Za 400 zł masz na olx nowy Lg K8 z 1,5 GB ramu - pownien być okej.
 #912849  autor: Maniiiek
 25 lut 2017, 08:47
Eragon pisze:Tylko Lumia :D
Do FB? Ni hu hu.... Sam ten błąd kiedyś popełniłem.

Dużo lepszym wyborem tu będzie LG K3 albo K4. Minimum do prawidłowego działania spełniają.

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.
 #912861  autor: JUSHJUSH
 25 lut 2017, 11:16
Dzięki za odpowiedzi, lumia raczej odpada :)
Wypowie się ktoś jeszcze na temat Cubot Note S? Z tego co czytałam, to telefon jest bardzo dobry jak na swoją cenę. Jedyny mankament to aparat na którym mi bardzo nie zależy.
 #912862  autor: Eragon
 25 lut 2017, 11:24
I brak LTE. I MediaTek. Ale ma Andka 6.0. Na moje oko, bierz chłopie. 2GB + słaba rozdzielczość = Powinien śmigać.

:smt006