DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Androidem
Wszystko, co związane z Androidem
 #912520  autor: worldwar85
 23 lut 2017, 08:56
Witam

Mam problem ze służbowym telefonem Huawei p8 lite.
Zamontowano mi na nim skrzynkę email na androidowej aplikacji email.
Po kilku dniach praktycznie cała pamięć telefonu została zapełniona i nie mogę już odbierać wiadomości. Pomyślałem, by archiwum wiadomości przenieść na kartę SD jednak w tym telefonie nie ma programowo takiej możliwości (przenieś na kartę SD jest nieaktywne). Próbowałem za pomocą apki (mgr sd) do przenoszenia danych na kartę SD i również się nie dało. Zainstalowałem Blue Maila z nadzieją, że przy konfiguracji konta będzie możliwość ustalenia lokalizacji archiwum maili - niestety również się nie dało. Telefon ma domyślnie zaznaczone by instalował na karcie SD, mimo to i tak wszystko ląduje na pamięci telefonu.

Macie jakiś pomysł ? Póki co usunąłem konto, zamontowałem ponownie z opcją by nie pobierał załączników, oraz trzymał maile 14 dni, ale to tylko doraźne rozwiązanie.
 #912535  autor: Morvius
 23 lut 2017, 12:39
Firma nie przewiduje korzysytania z inych skrzynek? Ew. w Gmail dodaj konto na domene skrzynki firmowej, trzymane wtedy będzie to w chmurze. Na tą chwilę w swoim Gmail mam 2x konto gmail + konto z wp oraz konto z o2. Nie zapycha mi się pamięć w telefonie przy takim rozwiązaniu.

Klasyczny obserwator wątku.