DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 2 z 39
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 39
 #907568  autor: jarekt
 27 sty 2017, 14:30
Uważam, że ten wątek powinien być przypięty bez względu na to jak bardzo jest niszowy (a możliwe, że nie jest w ogóle :) ).

Temat przedłużania różnych środków właśnie w Play pojawia się non-stop wszędzie nawet w wątkach dotyczących innych sieci - wiadomo, praktycznie tylko w Play jest to tak fajnie zrobione (albo było zrobione - bo już niedługo całe to przedłużanie może Play całkowicie "wycofać" robiąc wiele różnych subkont i dodatkowych kodów do każdego subkonta co byłoby oczywiście bardzo dużym zmniejszeniem atrakcyjności prepaida w Play/RBM).

Kilkanaście/kilkadziesiąt ciekawych postów czy całych dyskusji z innych wątków też dobrze byłoby tutaj przenieść albo skopiować ale to zadanie na kilka chwil dla moderatora (ja na przeniesienie moich postów czy skopiowanie daje pełną zgodę choć pewnie i tak nie muszę tego robić no bo jestem przecież najniżej w hierarchi i pewnie nawet zgody taki "ktoś" nie może dać :) ).

Przypięcie tego wątku moim zdaniem bardzo by pomogło (ogólnie i konkretnym osobom teraz i w przyszłości) i "oczyściło" niepotrzebne dysksuje na ten temat w innych wątkach. Tak myślę, choć to pewnie potrzeba będzie chwili aby się przestawić i pisać o tym temacie tylko w tym wątku.

@darkangel - trochę w złym miejscu umieściłeś info o PnKSurf.
 #907619  autor: Gregrin
 27 sty 2017, 19:04
jarekt pisze:@darkangel - trochę w złym miejscu umieściłeś info o PnKSurf.
Dlatego jak znajdę troszkę więcej czasu sam się za to zabiorę ;)
jarekt pisze:Przypięcie tego wątku moim zdaniem bardzo by pomogło
To samo. Ogarnę wszystkie informacje w jednym poście (z odnośnikiem do dyskusji w innym miejscu) i można prosić o podwieszenie.
 #908497  autor: mediolan
 31 sty 2017, 15:00
pytanie czy jeśli zmienię taryfę z play na kartę na play na kartę RWK to połaczenia wychodzące zostają z tą samą datą..? czyli waznosc prawie rok - koniec 2017
co przy powrocie.. ? czyli z RWK do play na kartę ?

jak przedłużyć mam te środki najtańszym kosztem -? mam 410 zł ważne do dzisiaj...
pakietem 5 zł za 10 zł ..? czy jest coś tańszego, darmowego..?
http://screenshooter.net/102668262/daevwim
 #908558  autor: mediolan
 31 sty 2017, 20:02
to pozostaje opcja 5 za 10, z konta głównego zabiorą 5 zł.. dojdzie 10 na promocyjnym i przedłuży mi środki..
 #912401  autor: logun
 22 lut 2017, 12:50
Witam

W marcu kończy mi się ważność środków promocyjnych, a mam kilkadziesiąt zł w (ze 100zł za rejestrację numeru).
Czy są teraz jakieś promocje typu nakrętek, które pozwalają na możliwie najtańsze przedłużenie tych środków?

Jeśli nie to jak najkorzystniej przedłużyć konto? Opcja doładowanie 5zł + miesiąc ważności czy jest jakieś lepsze rozwiązanie?

To mój telefon praktycznie tylko do odbierania rozmów (prawie z niego nie dzwonię), ale dodatkowe środki zawsze się przydadzą. Może da się je korzystnie przedłużyć na dłużej niż miesiąc? Chcę jak najmniej w niego inwestować ;)

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
 #912411  autor: jarekt
 22 lut 2017, 13:46
@piokuk, mówisz, że ten temat do likwidacji bo ten temat istnieje i jest odpowiedni :) ?

@logun, krótko: ładujesz 5zł co 60 dni przez FB (lub z pominięciem FB ale przez aplikacje Play do doładowań) np. w parzyste miesiące i kupujesz również co 60 dni ale w nieparzyste miesiące pakiet 10za5.

Każda z tych operacji przedłuży Ci PromoZŁ na 30 dni do przodu i dodatkowo zyskasz 10,75zł na konto promocyjne (lub 11,50zł dla taryfy PnKLubięTo!) co 2 miesiące.

Pamiętaj, że przedłużenie jest o 30 dni, a nie o miesiąc więc w każdym kolejnym miesiącu ważność (i ostateczny termin doładowania/zakupu) będzie wypadała w innym dniu (coraz wcześniej, choć gdy luty ma 28 dni to akurat termin wypadnie 2 dni później w marcu).

Przeczytaj sobie te 3 moje poniższe posty:
http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 82#p895582
http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 69#p907369
http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 68#p906968
i ewentualnie jeszcze ten:
http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 33#p897633
:)

Oczywiście zalecam robić te operacje co 50(25) dni a nie co 60(30) dni aby sobie zachować 5 dni na nieprzewidywane sytuacje no i łatwiej wtedy zaplanować całą operację (tak jak to opisałem w 3 linku).
Koszt jest wtedy trochę większy: 3zł miesięcznie (6zł co 2 miesiące) ale jest MEGA 4G LTE ULTRA Bezpiecznie :) .

---edit---
Oczywiście to wszystko przy założeniu, że masz długo ważne konto główne (na wychodzące) czyli masz np. RWK za Rejestrację albo zdobyte w inny sposób (np. dzięki taryfie PnKRWK).

A jak Ci się będzie kończyć ważność konta to przechodzisz do Formuły (PromoZŁ zostaną), w której doładowanie 5zł wydłuża ważność o 50 dni czyli idealnie pasuje do MEGA Bezpiecznego wariantu przedłużania PromoZŁ co 50(25) dni.
 #912615  autor: GaduAirowiec
 23 lut 2017, 22:09
Tyle że doładowywanie za 5zł na 50dni w Play Formuła na Kartę oznaczać będzie że jedynie środki bonusowe na koncie promocyjnym w PLNach będzie można przedłużać. Jeśli chciałbym przedłużyć ważność konta promocyjnego z rejestracji jak i Gigabajtów nazbieranych z nakrętek i rejestracji, to musze tak czy inaczej co 30 dni zasilać konto przez facebooka za 5zł i za te 5zł w tym samym dniu kupować pakiet 600MB za 5zł tak aby mieć zarówno dodatkowe 0,75zł na konto promocyjne przedłużając jego wartość o kolejne 30 dni jak i możliwość zakupu pakietu 600MB kumulującego i przedłużajacego ilość danych do wykorzystania na kolejne 30 dni.
 #912621  autor: jarekt
 23 lut 2017, 22:53
@GaduAirowiec, oczywiście, że koszt 5zł na 50 czy nawet 60 dni (czyli 2,50zł/3zł miesięcznie) dotyczy tylko przedłużania PromoZŁ czyli jest tylko dla tych co GB nie mają albo mają ale nie chcą ich przedłużyć albo mają GB i chcą je przedłużać ale akurat tę robotę wykonuje dla nich np. darmowy 1GB co miesiąc przez rok z darmowej usługi "Rok Internetu za Darmo".

Wszyscy pozostali muszą więc np. ładować co 25-30 dni za 5zł i za te 5zł kupować ręcznie (albo automatycznie) np. pakiet 600/700MB. I oczywiście muszą pilnować ważności konta w niektórych przypadkach. Jest to wszystko opisane w postach, do których podałem linki.
 #912624  autor: adacomp
 23 lut 2017, 23:05
Od 17.11.2016 nie da się przedłużać ani złotówek ani GB dostępnych za rejestrację pomimo iż pod *101# i *108# pokazuję że się przedłużyło o 30 dni np.pakietem lub doładowaniem fb/doladowania.play.pl
Można przedłużać tylko środki z doładowań ,płatnych pakietów lub nakrętek.
Bonusy za rejestrację są ważne tylko 30 dni i koniec.
 #912631  autor: jarekt
 23 lut 2017, 23:20
PromoZŁ uzyskane jako Bonus za Rejestrację od 17.11 również można SKUTECZNIE przedłużyć (skutecznie, czyli po 30 dniach PromoZŁ z BzR nie przepadają).
Natomiast nie znam aktualnie sposobu (i być może nie poznam/odkryję/opracuję) na przedłużenie GB z tego samego Bonusu za Rejestrację uzyskanego od 17.11 w taryfach głosowych i od 20.10 w taryfach internetowych.
 #912653  autor: Marcel82
 24 lut 2017, 08:17
jarekt pisze:PromoZŁ uzyskane jako Bonus za Rejestrację od 17.11 również można SKUTECZNIE przedłużyć (skutecznie, czyli po 30 dniach PromoZŁ z BzR nie przepadają).
Nie mam czasu się zagłębiać, zajrzałem na chwilę, ale czuję tu słynne jarkowe "wiem, ale nie powiem" :lol: :-D
Nie żeby mi zależało, ja włączyłem bonusy rodzinie we wrześniu :twisted:
  • Strona 2 z 39
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 39
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 39