DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 569 z 692
  • 1
  • 567
  • 568
  • 569
  • 570
  • 571
  • 692
 #912029  autor: Rafal80
 20 lut 2017, 13:04
Witam, po wypowiedzeniu pierwszy konsultant po 1 minucie rozmowy daje Solo M (7 giga) za 25 pln , tylko sim, na czas nieokreślony, to daje do myślenia. Widać niedługo będą lepsze oferty, zaczekam.
 #912119  autor: Robertdg
 20 lut 2017, 21:17
Rafal80 pisze:Witam, po wypowiedzeniu pierwszy konsultant po 1 minucie rozmowy daje Solo M (7 giga) za 25 pln , tylko sim, na czas nieokreślony, to daje do myślenia. Widać niedługo będą lepsze oferty, zaczekam.
Nic nie daje do myślenia, po prostu po wypowiedzeniu automatycznie wyskakuje konsultantom ta oferta i tylko od Niego zależy czy dostaniesz ją od razu czy może za 3 razem, to jest ich tzw procedura wpierw wypowiedzenie potem taka oferta, podobno Ci konsultanci którzy dawali taką ofertę bez wypowiedzenia już nie pracują dla Play.
 #912160  autor: DiaBelKrK
 21 lut 2017, 10:29
Wiola_K pisze:Trzeba samemu zadzwonić. Powiedzieć że się złożyło wypowiedzenie.. Wtedy przełączają do Działu Utrzymania i można negocjować.
Jesteś w stanie mi podać taki numer telefonu bo złożyłem rezygnacje z jednego mixa i jednego abonamentu a telefonu nadal od nich nie dostąłem i chciałbym od nich solo M po 25 zł na te dwa numery.
 #912189  autor: WalekK
 21 lut 2017, 12:37
Siema, jestem tutaj nowy. A więc od razu was witam serdecznie!

Przed chwilą dzwonili do mnie z Play.
Kończy mi się umowa w Maju. Mam jakiś abonament nawet nie pamiętam jaki. Płacę co miesiąc coś około 70zila za nielimitowane rozmowy i smsy oraz 2GB internetu.

Koleś który dziś do mnie zadzwonił zaproponował mi no limit na rozmowy i smsy oraz 5GB neta za 55zila. Wg mnie strasznie dużo, jak na kartę ma się takie same warunki za 25zila, to jaki jest sens abonamentu? Mogę coś wycisnąć z nich jeszcze?

Dodam ponadto, że mam jeszcze jeden numer w sieci w MIX'e, który się skończył dwa msc temu.
Chciałbym też neta mobilnego do domy.

Można to jakoś sensownie spiąć w ładny abonament za dobrą kasę i na dobrych warunkach?
 #912204  autor: piotrplay
 21 lut 2017, 13:43
WalekK pisze:Siema, jestem tutaj nowy. A więc od razu was witam serdecznie!

Przed chwilą dzwonili do mnie z Play.
Kończy mi się umowa w Maju. Mam jakiś abonament nawet nie pamiętam jaki. Płacę co miesiąc coś około 70zila za nielimitowane rozmowy i smsy oraz 2GB internetu.

Koleś który dziś do mnie zadzwonił zaproponował mi no limit na rozmowy i smsy oraz 5GB neta za 55zila. Wg mnie strasznie dużo, jak na kartę ma się takie same warunki za 25zila, to jaki jest sens abonamentu? Mogę coś wycisnąć z nich jeszcze?

Dodam ponadto, że mam jeszcze jeden numer w sieci w MIX'e, który się skończył dwa msc temu.
Chciałbym też neta mobilnego do domy.

Można to jakoś sensownie spiąć w ładny abonament za dobrą kasę i na dobrych warunkach?
Cześć.

Coś chyba źle zrozumiałeś - w standardzie ta oferta na abonament kosztuje 45zł, to jest SOLO M. Za 55zł masz wszystko bez limitu (internet do 10gb pełna prędkość, potem 1mbit) i 30 dni roamingu + 500mb w roamingu zagranicznym.

Autoryzowany partner sieci Play. 790-186-115
 #912211  autor: WalekK
 21 lut 2017, 13:59
Nic kompletnie nie było wspomniane o roamingu zagranicznym.
Nie będę się sprzeczał, może źle coś zrozumiałem akurat byłem w pracy jak rozmawiałem z kolesiem przez telefon.

Nie zmienia akurat to faktu, że dla mnie to jest niezbyt interesująca oferta zwłaszcza, że nie korzystam z niczego w roamingu.

Nie rozumiem ich oferty. Proponują no limit na wszystko i do 10gb tak jak piszesz plus ten roaming za 55zł gdzie za 25zł na kartę mamy "prawie" to samo. Mniej internetu i brak roamingu (którego i tak nie używam).

Co mogę wywalczyć jako klient przedłużający umowę?
Pisać wypowiedzenie?
 #912215  autor: Mr.Pelisa
 21 lut 2017, 14:27
WalekK pisze:Co mogę wywalczyć jako klient przedłużający umowę?
Pisać wypowiedzenie?
Na ostatnich kilku stronach znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie...
Po wysłaniu wypowiedzenia możesz dostać za 25 zł no limit rozmowy, sms, mms oraz 7GB internetu, umowa na czas nieokreślony - oferta bez telefonu.
 #912221  autor: Mr.Pelisa
 21 lut 2017, 15:17
WalekK pisze:
Mr.Pelisa pisze:umowa na czas nieokreślony
Nie ma problemu z wypowiedzeniem takiej umowy?
Po 3 miesiącach można dopiero wypowiadać od dnia podpisania, a tak to okres wypowiedzenia, to miesiąc
 #912232  autor: WalekK
 21 lut 2017, 16:38
Mr.Pelisa pisze:
WalekK pisze:
Mr.Pelisa pisze:umowa na czas nieokreślony
Nie ma problemu z wypowiedzeniem takiej umowy?
Po 3 miesiącach można dopiero wypowiadać od dnia podpisania, a tak to okres wypowiedzenia, to miesiąc
Dziękuję!
Piona!
 #912241  autor: jacqal
 21 lut 2017, 17:09
Czy ktoś się orientuje na jakie warunki można liczyć przy przedłużaniu Formuły Rodzinnej przy abonamencie ca. 90 zł ? Na razie oferują to, co jest na stronie Play :)
 #912295  autor: Pablo-1986
 21 lut 2017, 21:56
W rodzinnej niestety to co na stronie. Od jutra moja umowa będzie na czas nieokreślony.

Dobry humor podstawą dnia.
 #912303  autor: Rafal80
 21 lut 2017, 22:49
@Walekk
pisz wypowiedzenie i spokojnie dostaniesz solo M (no limit +7giga) za 25 pln, albo przejrzyj oferty konkurencji bo są lepsze tylko zależy czego oczekujesz

np. lajt mobile =15 pln (no limit rozmowy a płatne sms/mms i net)
mobile vikings =29 pln ( full no limit +16 giga netu)
i inne...

na playu świat się nie kończy,pozdro
 #912337  autor: WalekK
 22 lut 2017, 05:55
@Rafal80, wypowiedzenie już przygotowane. Dziś leci na ok@pomocplay.pl.

Koledzy jeszcze jedna sprawa. Mam drugi numer w Play, jest to mix a raczej był, bo umowa skończyła się jakoś na początku lutego. Teraz działa dalej w tej samej formule, co miesiąc jest doładowywany za 30zł i można korzystać. Jest jakaś realna szansa wrzucić go również na abonament na ww. warunkach?
 #912388  autor: Mr.Pelisa
 22 lut 2017, 11:47
baranek pisze:a z telefonem co można dostać atrakcyjnego?
np z p9 lite
Ostatnio na forum nic ciekawego nie było. Musisz złożyć wypowiedzenie i walczyć o coś lepszego niż na stronie i ew. porównywać to z ofertami konkurencji bo przy przenoszeniu numeru dają zazwyczaj 6 m-cy za free i może być taniej. Policz sobie także abo za 25zł w Play bez tel x 24m-ce + cena tel na wolnym rynku i porównaj sobie z ofertą z abo.
 #912389  autor: Mr.Pelisa
 22 lut 2017, 11:55
jacqal pisze:Czy ktoś się orientuje na jakie warunki można liczyć przy przedłużaniu Formuły Rodzinnej przy abonamencie ca. 90 zł ? Na razie oferują to, co jest na stronie Play :)
Złóż wypowiedzenie i wtedy negocjuj ofertę...
  • Strona 569 z 692
  • 1
  • 567
  • 568
  • 569
  • 570
  • 571
  • 692
  • 1
  • 567
  • 568
  • 569
  • 570
  • 571
  • 692