Telekomunikacja jak na dłoni

[lajtmobile] - Strzał w 10tkę.

Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderatorzy: darkangel, Kaczy, thonka, Pawrzes, Moderatorzy

Wiadomość
Autor

Re: [lajtmobile] - Strzał w 10tkę.

Postprzez Phenresin » 16 lut 2017, o 14:30

Dziś Rano przeniesli mi numer, dzwonilem pare minut na stacjonarne i normalnie na stronie internetowej liczy hajs. A mam te opcje za 2zł na stacjonarne. Tez tak macie ?
Phenresin
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez lero » 16 lut 2017, o 15:02

Koledzy a o co chodzi z tym:

DOSTĘP DO INTERNETU - GPRS/MMS
Aktywacja usługi - *101*11*02#
Deaktywacja usługi - *101*00*02#

Bez aktywacji tego MMSy nie działają czy co?
lero
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez macc » 16 lut 2017, o 17:09

Phenresin napisał(a):Dziś Rano przeniesli mi numer, dzwonilem pare minut na stacjonarne i normalnie na stronie internetowej liczy hajs. A mam te opcje za 2zł na stacjonarne. Tez tak macie ?

zanim o coś zapytacie to proszę poczytajcie ten wątek bo wiele problemów było już tu omawianych.
Obrazek

rafmik napisał(a):
Kilka spraw które już zaobserwowałem:

- w tym starym panelu administracyjnym nalicza opłaty za internet. połączenia i SMSy - tym się mam nie przejmować, koszta będą zgodnie z umową. Po prostu tak będzie do momentu włączenia nowego panelu administracyjnego (wtedy też będzie można sobie opcje wy klikać - blokady premium itd), na razie pozostaje telefon do BOK lub USSD.

- pakiet internetu jest odnawiany zgodnie z datą przeniesienia numeru - czyli jak przeniosłem numer 29 grudnia, to każdego 29 dnia miesiąca będę miał nowy pakiet do netu.
Faktury są wystawiane w okresie pierwszy-ostatni dzień miesiąca.

Ostatnio edytowano 3 mar 2017, o 08:14 przez macc, łącznie edytowano 1 raz
macc
Spamer ;)
Spamer ;)

Pochwały: 4
Model telefonu: samsung
Sieć: lajt mobile,a2 mobile

Postprzez passat99 » 16 lut 2017, o 19:59

witam, mam pewna zagwozdkę bo moja zona przeniosła numer 10stycznia i ani sladu faktury za ten miesiac ? u mnie juz była a u niej jeszcze nie, nie to żebym narzekał ale nie chce żeby pózniej jej numer wyłączyli, czy ktoś tutaj miał taką sytuację żeby nie wysłali faktury ??
passat99
Nowicjusz
Nowicjusz

Pochwały: 1
Model telefonu: Moto G
Sieć: Lajt mobile, Virgin mobile

Postprzez macc » 16 lut 2017, o 22:52

zadzwoń do BOK i poproś o ponowną wysyłkę faktury na emaila bo może faktura znalazła się w spamie i ją wykasowaliście.
macc
Spamer ;)
Spamer ;)

Postprzez molibden » 17 lut 2017, o 09:43

Mam jeszcze kilka pytań dotyczących procedury. Konkretnie o rozmowę z BOK po złożeniu wniosku o przenosiny. Co trzeba podawać przy tej rozmowie bo będę musiał ten telefon zostawić starszej osobie i nie wiem czy sobie poradzi. Drugie pytanie to czy przychodzą jakies sms weryfikacyjne w trakcie przenosin i czy trzeba na nie odpowiadać. a trzecie to takie że numer będzie przenoszony z prepaida więc teoretycznie bardzo szybko i zastanawiam się czy nie bedzie przerwy między momentem kiedy otrzymam zgodę na przeniesienie, wyłączeniem numeru a otrzymaniem karty. Numer wyłączają prepaidowy dopiero jak dostaną info że kurier dostarczył kartę?
molibden
Zapalony dyskutant
Zapalony dyskutant

Pochwały: 6

Postprzez macc » 17 lut 2017, o 16:11

molibden napisał(a):Mam jeszcze kilka pytań dotyczących procedury. Konkretnie o rozmowę z BOK po złożeniu wniosku o przenosiny. Co trzeba podawać przy tej rozmowie bo będę musiał ten telefon zostawić starszej osobie i nie wiem czy sobie poradzi.

imię nazwisko, numer pesel, z jakiej sieci numer przenoszony, numer telefonu,kiedy ma zostać przeniesiony i na jaką ofertę w lajt mobile. Takie podstawowe pytania.

Drugie pytanie to czy przychodzą jakies sms weryfikacyjne w trakcie przenosin i czy trzeba na nie odpowiadać.

nie

a trzecie to takie że numer będzie przenoszony z prepaida więc teoretycznie bardzo szybko i zastanawiam się czy nie bedzie przerwy między momentem kiedy otrzymam zgodę na przeniesienie, wyłączeniem numeru a otrzymaniem karty.

nie ma żadnej przerwy. Tam wyłączają tu włączają

Numer wyłączają prepaidowy dopiero jak dostaną info że kurier dostarczył kartę?

nie ma takiej opcji nic tobie w taki sposób nie wyłączą. Masz konkretnie podaną datę przeniesienia numeru do lajta
macc
Spamer ;)
Spamer ;)

Postprzez taki44 » 17 lut 2017, o 17:26

nie ma takiej opcji nic tobie w taki sposób nie wyłączą. Masz konkretnie podaną datę przeniesienia numeru do lajta[/quote][/quote]
Nie do końca tak jest. U mnie dwa numery dopiero przed południem udało się zalogować do sieci. Ale tragedii nie ma :wink:
taki44
Cichy Czytelnik
Cichy Czytelnik

Model telefonu: Lumia 735
Sieć: Lajt Mobile

Postprzez molibden » 17 lut 2017, o 18:53

Uściślijmy. Chce zrobić tak aby nie wyłączyli mi w dotychczasowej sieci numeru zanim kurier dostarczy mi kartę. Nigdy nie przenosiłem z prepaidu. zawsze z abonamentu i nie jestem pewien czy dobrze rozumiem całą procedurę. Podejrzewam więc, że to pytanie o datę przeniesienia o której wspominasz trzeba sobie ustalic w wyprzedzeniem tak aby primo- skonsumować środki na dotychczasowej karcie prepaid, secundo - aby kurier zdążył dojechać z kartą i sprawdzić dane oraz zabrać ksero dowodu. Jak ustalę datę na jutro po złożeniu wniosku rozmowie z BOK to przecież nie mam karty Lajt. Więc należałoby datę przeniesienia wyznaczyć na kilka dni po konsultacji z BOK tak aby kurier dojechał z kartą. Tak mam zrobić?
molibden
Zapalony dyskutant
Zapalony dyskutant

Pochwały: 6

Postprzez gobo » 17 lut 2017, o 18:58

Kurier przywozi Ci umowę wraz z kartą. Umowę podpisujesz i zabiera ją kurier. Jak wszytko będzie ok po kilku dniach dostajesz SMS o terminie przeniesienia.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
gobo
Nowicjusz
Nowicjusz

Model telefonu: SXS
Sieć: Virgin Mobile

Postprzez taki44 » 17 lut 2017, o 20:05

molibden napisał(a):

Uściślijmy. Chce zrobić tak aby nie wyłączyli mi w dotychczasowej sieci numeru zanim kurier dostarczy mi kartę. Nigdy nie przenosiłem z prepaidu. zawsze z abonamentu i nie jestem pewien czy dobrze rozumiem całą procedurę. Podejrzewam więc, że to pytanie o datę przeniesienia o której wspominasz trzeba sobie ustalic w wyprzedzeniem tak aby primo- skonsumować środki na dotychczasowej karcie prepaid, secundo - aby kurier zdążył dojechać z kartą i sprawdzić dane oraz zabrać ksero dowodu. Jak ustalę datę na jutro po złożeniu wniosku rozmowie z BOK to przecież nie mam karty Lajt. Więc należałoby datę przeniesienia wyznaczyć na kilka dni po konsultacji z BOK tak aby kurier dojechał z kartą. Tak mam zrobić?

Nikt ci nie wyłączy numeru jeśli nie wie, że ma to zrobić. Kurier przywozi kartę, ale też wniosek o przeniesienie numeru. Jak dokumenty wróca do lajta to ten dopiero na podstawie twojego wniosku o przeniesienie występuje do dotychczasowego operaqtora o zwolnienie numeru. Jak lajt dostanie potwierdzenie, że numer może być zwolniony wysyła ci smsa z datą włączenia twojego numeru do ich sieci.
taki44
Cichy Czytelnik
Cichy Czytelnik

Postprzez macc » 18 lut 2017, o 00:07

Przy przeniesieniu numeru z karty na kartę nie przekazujesz kurierowi ksera dowodu tylko przez stronę lajta składasz wniosek rejestracyjny i robisz przelew w konta bankowego osoby na którą jest zarejestrowany numer telefonu u starego operatora w celu potwierdzenia danych osobowych.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

dokumenty:

Abonament

kurier, lub mozna wyslac skan dowodu na adres: dokumenty@lajtmobile.pl W temacie wpisujac numer umowy

Karta

przejazdzka do W-wy do siedziby lajt mobile, lub przelew ze swojego banku w celu weryfikacji danych osobowych
macc
Spamer ;)
Spamer ;)

Postprzez myslak12 » 18 lut 2017, o 00:34

Rejestracja numeru na kartę w Lajt Mobile

Rejestracja numeru w Lajt Mobile polega na wypełnieniu formularza online i dokonaniu przelewu (pieniądze zasilą Twoje konto). Ważne jest, aby dane wpisane w formularzu oraz dane konta, z jakiego zostanie nadany przelew były tożsame (imię i nazwisko oraz adres).

Formularz online
Wypełnij formularz dostępny na tej stronie, podając numer swojego telefonu oraz numer karty SIM Możesz dodać kilka numerów. Kliknij Dalej.

Następnie podaj swoje dane: imię i nazwisko, typ i numer dokumentu tożsamości, PESEL, adres. Opcjonalnie możesz dodać e-mail.

Zaznacz obowiązkowe oświadczenia. Są oznaczone gwiazdką. Pozostałe nie są konieczne do rejestracji. Kliknij Zapisz.

Potwierdzenie danych za pomocą przelewu
Aby zweryfikować podane przez Ciebie dane, należy dokonać przelewu na kwotę 1-500 zł na konto: 70 1240 6247 1111 0000 4978 5148, Telestrada S.A., ul. Murmańska 25, 04-203 Warszawa. W tytule przelewu należy podać numer lub numery telefonów, która mają zostać zarejestrowane.

Środki z Twojego przelewu zostaną dodane do Twojego konta i podwojone w ramach bonusu za rejestrację. W przypadku rejestracji kilku numerów kwota doładowania zostanie proporcjonalnie podzielona na ich ilość, podwoimy tę wartość i doładujemy nią każdy z numerów.

Rejestracja osobiście w siedzibie firmy
Jest to rozwiązanie dla osób, które nie posiadają konta. Z pobranym z tej strony formularzem oraz dowodem osobistym i kartą SIM należy zgłosić się w siedzibie operatora: Telestrada S.A., ul. Murmańska 25, 04-203 Warszawa.
myslak12
Zapalony dyskutant
Zapalony dyskutant

Pochwały: 8
Model telefonu: s3650
Sieć: lajt mobile

Postprzez taki44 » 18 lut 2017, o 07:39

Wy tu panowie o rejestracji, a koledze @molibden chodzi o przeniesienie numeru i tu kurier raczej musi przyjechać. z tego co pamiętam są 4 dokumenty do podpisania w tym wniosek o przeniesienie numeru. A jak już się kurier pojawi to ksero dowodu też zabierze.
taki44
Cichy Czytelnik
Cichy Czytelnik

Postprzez macc » 18 lut 2017, o 08:05

W przypadku karty tylko 2 kartki podwójnie drukowane. Jedna dla nich, jedna dla nas. :lol:
https://lajtmobile.pl/upload/upload/OS% ... owalny.pdf
macc
Spamer ;)
Spamer ;)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oferta abonamentowa