DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 48 z 51
  • 1
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
 #907033  autor: jarekt
 24 sty 2017, 22:43
Akurat to się ładnie przedłuża (i wszystkie inne Bonusy i pakiety).
A na tych starterach PnKSurf zarejestrowanych przed 17 listopada i z Bonusem za Rejestrację aktywowanym również przed 17 listopada wszystko się przedłuża czyli 10GB za rejestrację i 2GB na start przedłuża się i sumuje z darmowym pakietem 1GB co miesiąc przez rok.
 #907042  autor: kruczek68
 25 sty 2017, 00:13
Czyli dobrze myślałem, że można było tak zrobić.
Niestety, za późno odkryłem tą taryfę (za ostatnie kody z nakrętek zamówiłem kilka starterów przed samym sylwestrem).

Swoją drogą ten PnKSurf to całkiem fajna hybryda: taryfa "głosowa", lejek na Internet taki jak w RBM, pakiet cykliczny GB jak w PInK, Internet działa we wszystkich technologiach, a i jeszcze można doładowywać i przedłużać kodami z nakrętek. Czy można chcieć więcej?

Szkoda, że już w żaden sposób nie można pozyskać tej taryfy (promocja kodów z nakrętek się skończyła, starterów w salonach nie ma i nie było, no i nie można zmigrować do PnKSurf z innej taryfy).

Mam tylko nadzieję, że w wakacje znowu wystartuje kolejna edycja kodów w nakrętkach.
 #907047  autor: jarekt
 25 sty 2017, 00:42
PnKSurf to RIzD + klon PnKLubięTo! czyli jest:
- LTE Ultra (LTE Advanced) gdy aktywny jest pakiet "Rok Internetu za Darmo" (RIzD),
- Stan Darmowy,
- Darmowy Internet bo jest zawsze Lejek 32kb/s,
- Rok Internetu za Darmo (RIzD) - 12GB w 12 darmowych kumulujących się pakietach 1GB co miesiąc; RIzD jest od 01.05.2016 niedostępny w innych taryfach poza PnKSurf,
- Bonusy MB/GB po doładowaniach kumulujące się z RIzD,
- Dostępne standardowe pakiety MB/GB zwykłe i cykliczne (600MB, 2GB, 6GB) kumulujące się z RIzD,
- Dostępne chyba wszystkie standardowe usługi/pakiety Playowe,
- 2GB na start kumulujące się z RIzD,
- 10GB za rejestrację kumulujące się z RIzD (aktywacja Bonusu musiała się odbyć przed 17.11.2016) oraz oczywiście 100zł (można je przedłużać jeśli aktywacja Bonusu odbyła się przed 17.11.2016) i RWK (przez rok nie trzeba doładowywać konta),
- oraz BYĆ MOŻE 30% (jak w PnKLT!) Bonusu za doładowanie przez Strefę Doładowań (nie potwierdzone jeszcze przez nikogo) - bo we wszystkich taryfach poza właśnie PnKLT! (w której Bonus jest 30%) Bonus jest 15%.
Ostatnio zmieniony 26 sty 2017, 12:02 przez jarekt, łącznie zmieniany 2 razy.
 #907176  autor: artsky
 25 sty 2017, 17:22
Wszystko się ładnie przedłużyło z tej jednej karty. PLN i GB ważne do 24.02.2017. Trwało to mniej niż pół godziny. @Jarekt wyłączenie tego pakietu GB przed ponownym włączeniem 21.02?
 #907180  autor: speclab
 25 sty 2017, 17:41
Co z tego, że w wakacje wystartuje (o ile wystartuje) kolejna edycja... ta promocja jest słaba... była słaba.
Wszystko się zmieniło gdy zdjęli limity... po raz pierwszy w historii tej promocji. Obstawiam, że był to pierwszy i ostatni raz... no chyba ze okaże się w wakacje, że tych bonusów nie można przedłużać, tak jak bonusu za rejestracje... Wątpię by PLAY drugi raz pozwoliło na takie eldorado.
 #907200  autor: Maniek99
 25 sty 2017, 18:55
Pewnie zrobią po bożemu, dedykowane konto i kod do sprawdzania, tak jak w innych sieciach.
Subkonto już maja zrobione, więc tylko kod muszą dosztukować.
 #907207  autor: jarekt
 25 sty 2017, 19:20
Nie krakać! Tak jak jest jest bardzo dobrze: jedno konto, jeden kod, jeden worek. Nie krakać!
wyłączenie tego pakietu GB przed ponownym włączeniem 21.02?
Wyłączenie też chwilę może trwać (niby regulaminowo do 24h) więc najlepiej 2-3 dni wcześniej albo jak najwcześniej rano 21. lutego czy jaki tam dzień wypada.
 #907211  autor: jarekt
 25 sty 2017, 19:36
Ja się trochę wygłupiam przecież z tym krakaniem :) (nie dałem tam emotki żeby było mega poważnie).

Przecież wiadomo, że i tak zrobią jak będą chcieli ze wszystkim z czym będą chcieli, nawet wbrew regulaminowi jeśli uznają (na górze), że nawet z ewentualną karą od UKE/UOKiK (za takie bezprawne działania) i tak im się to finansowo opłaci. W takich "instytucjach" jak Play liczy się tylko i wyłącznie kasa - w sensie aby jak najwięcej zarobić, aby być na jak największym plusie.

I jak już taka "instytucja" jak Play jest na bardzo dużym plusie to Ci którzy ten zysk wyciągają chcą jeszcze więcej i tak w kółko aż do śmierci nie wiadomo czyjej.

A rolą takiego np. rzecznika jest z kolei zaklinanie rzeczywistości i ciągła próba wmówienia wszystkim klientom, że dobro klienta, bezpieczeństwo danych osobowych i bezpieczeństwo naszych pieniędzy i GB jest najważniejsze w ich "instytucji".
 #907220  autor: _Stefan_
 25 sty 2017, 20:03
Play działa w taki sposób i dzięki temu ma sporo klientów. Sam przeniosłem 4 numery aby skorzystać z tych bonusów. Na coca-cole wydałem sporo i myślę, że oby dwie strony są z tego zadowolone. Oni maja kasę a ja tańszy internet i rozmowy.
Szkoda tylko, że nie chcą poprawić obsługi klienta, gdyż o ofertę solo m prosiłem się 5 konsultantów.
 #907280  autor: reboot
 26 sty 2017, 09:16
jarekt pisze:włączasz RĘCZNIE (kodem, SMSem lub w Play24) niecykliczny pakiet "600MB za 5zł"
jarekt pisze:Uwaga! Aby taki sam Pakiet 600MB włączyć ponownie po 25 dniach trzeba go najpierw wyłączyć w Play 24, kodem *111*531*2# lub SMSem "STOP.531" na numer 111. Oczywiście środki i ważność pozostają niezmienione po wyłączeniu pakietu.
Moim zdaniem nie trzeba wyłączać.
http://promocje.play.pl/uslugi-i-pakiet ... 122016.pdf
8. Użytkownik w ramach usługi może mieć aktywną dowolną ilość Pakietów danego rozmiaru w tym samym czasie. Możliwe jest również jednoczesne posiadanie kilku Pakietów o różnych rozmiarach. Środki przyznawane w ramach poszczególnych Pakietów sumują się.

Czyli można uruchamiać pakiet 600 MB ręcznie co 25 dni bez potrzeby wyłączania go kodem (kod jest zarezerwowany dla pakietów cyklicznych).

PS. "Ilość"... pfff.

WKS
 #907294  autor: jarekt
 26 sty 2017, 11:36
@reboot, @artsky, gdy edytowałem "końcowo" tamtego posta nadgorliwie spojrzałem jeszcze do regulaminu bo nie pamiętałem czy można ten pakiet MB tak uruchamiać co 25 dni - początkowo tej informacji o potrzebie wyłączenia pakietu nie napisałem w ogóle. A tam taki zapis był:

"12. Użytkownik może mieć aktywny wyłącznie jeden Pakiet danego rozmiaru w tym samym czasie. Możliwe jest jednoczesne posiadanie kilku Pakietów o różnych rozmiarach. Środki przyznawane w ramach poszczególnych Pakietów sumują się."

Więc dopisałem stosowne info... tyle, że zerknąłem do regulaminu tych pakietów ale dla MiniMaxa!. Mój błąd. Przepraszam za zamieszanie (miałem otwartych chyba z 30 regulaminów bo kilka rzeczy "robiłem" no i się machnąłem - wiem winni się tłumaczą no ale ja jestem przecież winny!).

Oczywiście NIE TRZEBA tego pakietu WYŁĄCZAĆ zgodnie z punktem 8. regulaminu tych pakietów.

Zaraz poprawię tamtego posta.

---edit---
Post poprawiony.
Ostatnio zmieniony 26 sty 2017, 17:23 przez jarekt, łącznie zmieniany 1 raz.
 #907373  autor: reboot
 26 sty 2017, 17:09
jarekt, fajnie że chce Ci się tyle pisać.
W sumie ja sobie od dawna radzę z przedłużaniem zł/MB w rodzinie, ale dałeś mi dobry pomysł jak to zgrać w powtarzające się terminy. W sumie takie przedłużanie na 1-2 dni przed trochę mnie męczyły, więc dziś dokonam doładowań wg rozpiski i będę potem co 25 dni doładowywał/uruchamiał pakiety MB.

WKS
 #907377  autor: jarekt
 26 sty 2017, 17:26
artsky pisze:a najlepsze jest to, że po doładowaniu pękło magiczne 7/1
Tak jak pisałem wcześniej zapis o takim limicie nie jest egzekwowany w konkretnych przypadkach albo okresowo w ogóle nie jest egzekwowany (jest nawet zapis o tym mówiący) i np. zakup pakietu kasuje ten limit. Ale nie zawsze tak może być.
 #907522  autor: dan7
 27 sty 2017, 11:04
Dzięki Panowie za instrukcję jak to przedłużyć :smt038 :smt038 . Szczególnie za ten wątek doładowania bez facebooka (nie mam i nie mam zamiaru używać). Wszystko zostało przedłużone w godzinę. Na Was zawsze można liczyć :smt006
Pozdrowionka !

Sok przecierowy z Orange, Play, Virgin i T-Mobile
 #907633  autor: Benobi
 27 sty 2017, 20:05
Dzień dobry,
Bardzo proszę o radę.
Z promocji kapslowej (taryfa PLAY NA KARTĘ - ROK WAŻNOŚCI KONTA) mam jakieś 22GB internetu (karta używana wyłącznie do internetu).
Problem w tym, że zostały mi jedynie 4 dni.
Kartę dwa dni temu zarejestrowałem, nie odpalałem żadnych bonusów.
W jaki sposób najtaniej wydłużyć ważność tych 22GB? (na karcie nie ma żadnych środków, jest jeszcze ważna przez 210 dni)
Bardzo Was proszę o pomoc.
Dzięki i pozdrawiam :)
  • Strona 48 z 51
  • 1
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 1
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51