DAJ CYNK
  • Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.
Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.
 #906971  autor: Kamil1000
 24 sty 2017, 19:48
Od roku mam ochotę wymienić w końcu moją wysłużoną Xperię Z. Niestety producenci skutecznie mi to utrudniają, ponieważ z niewiadomych względów nie wyposażają swoich najnowszych flagowców w radio FM, podczas gdy ich najnowsze modele z niższych półek nadal posiadają radio FM. To bardzo dziwne działanie praktykowane jest obecnie chyba już przez wszystkich producentów.
Samsung już dawno przestał dawać radio FM w serii Galaxy S (bodajże w S3 skończyli), a tymczasem najnowszy Galaxy A7 takową funkcjonalność posiada. Sony długo trzymało radio FM w flagowcach, ale niestety następca Xperii Z5, czyli Xperia X Performance też już został pozbawiony tej funkcji, co jednak nie przeszkodziło pozostawić jej w gorszej Xperii X. Podobnie sprawa ma się u innych producentów. Wie ktoś z czego wynika takie działanie? A może jednak coś przeoczyłem i ktoś zna jakiegoś aktualnego flagowca z radiem FM?
 #906975  autor: cyanoone
 24 sty 2017, 20:11
Chyba Mi5 ma. Trzeba sprawdzić.

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #906976  autor: garfield-
 24 sty 2017, 20:14
też nad tym ubolewam, długo nosiłem s2 przez to, że miał radyjko. a może tylko jest zablokowane/ukryte ? zdarzały się już w przeszłości takie sytuacje ...