DAJ CYNK
  • Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.

Moderator: Moderatorzy

 #906492  autor: Jozysa
 22 sty 2017, 01:41
Witam serdecznie,

Mam kilka pytań związanych z PayPalem:

1) Czy jest różnica między powiązaniem konta PayPalowego z kontem bankowym a kartą płatniczą?

2) Czy jeśli dana usługa, za którą chcę zapłacić, wymaga ode mnie podania danych karty (kompletnie nie reaguje na to, że saldo na Paypalu jest wystarczające...), to po zweryfikowaniu konta przez konto bankowe będę musiał jeszcze powiązywać kartę płatniczą?
3) Czy po weryfikacji konta obojętnie jaką metodą, mogę bez przeszkód usunąć takie powiązanie?

Pozdrawiam.
 #910265  autor: forakk
 09 lut 2017, 12:46
Zależy od usługi, co do punktu 2. Usunąć powiązanie z kontem można bez problemu
 #910418  autor: neoptb
 10 lut 2017, 10:11
Ad. 1
W kwestii paypala, odradzam wiązanie konta bankowego. Jeśli dojdzie do włamania na twoje konto paypal wyczyszczą Ci je do zera. W przypadku karty, masz ograniczenie kwotowe na transakcje ustawione w koncie bankowym. Chociaż rozsądniejsze jest posiadanie subkonta z wydaną do niego kartą i przelewanie sobie na nią jakiejś tam kwoty,która jest Ci potrzebna na dokonanie transakcji. W sync'u była taka możliwość.
Ad. 2
Jeśli coś wymaga podania danych karty, to nie jest to płatność paypal. Chyba Ci się tu coś pomyliło.
Ad. 3
Zarówno jak i konto można odłączyć od konta w każdej chwili.

żyj i pozwól żyć.
P.S. Pomogłem? To kup mi piwo :)