DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 8 z 53
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 53
 #906267  autor: taki44
 20 sty 2017, 13:03
No właśnie rozumiem jeszcze, że ojciec, matka, żona czy pełnoletnie dzieci. Każdy może przenieść numer na swoją rękę. Niepełnoletnie dzieci nie mają takiej możliwości. Rozumiem zamiar operatora, aby ludzie nie brali hurtowo, ale mógł tu jakąś furtkę zostawić.
 #906272  autor: macc
 20 sty 2017, 13:27
niestela2 pisze:
macc pisze:
niestela2 pisze:W umowie domyślnie jest zaznaczona zgoda marketingowa. Można ją przekreślić i zaparafować jak ktoś nie chce. Lajt to uznaje.
nie mogłes o tym wczesniej napisac. kurde za gapowe sie placi

Zawsze możesz odwołać zgodę.
Na razie nie przychodzą a jak zaczną to pomyśle nad tym.
 #906283  autor: niestela2
 20 sty 2017, 15:29
taki44 pisze:No właśnie rozumiem jeszcze, że ojciec, matka, żona czy pełnoletnie dzieci. Każdy może przenieść numer na swoją rękę. Niepełnoletnie dzieci nie mają takiej możliwości. Rozumiem zamiar operatora, aby ludzie nie brali hurtowo, ale mógł tu jakąś furtkę zostawić.
No niestety nie można mieć wszystkiego. Może poradź się na infolinii, żeby dobrali Ci z różnych ofert pod Twoje wymagania. Dość życzliwi tam są. I tak nie można narzekać na oferty telekomunikacyjne.
Kilkanaście lat temu byłem przeszczęśliwy jak płaciłem Tele2 bodaj 99zł za nielimitowane rozmowy na stacjonarne ze stacjonarnego :mrgreen:
Dziś w Lajcie taka opcja kosztuje 2zł.
 #906310  autor: cyanoone
 20 sty 2017, 19:46
W końcu do mnie zadzwonili. Gadżety były w grudniu, teraz został tylko kalendarz, który sobie zamówiłem.

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #906316  autor: macc
 20 sty 2017, 20:26
Przy 3 numerze nic nie dostalem gratis :twisted: :( :lol: :D
 #906373  autor: cyanoone
 21 sty 2017, 12:03
A ten numer na kartę działa od razu po przeniesieniu? Mi gość mówił, że trzeba u nich go zarejestrować czyli tak jakby nie powinien działać. Ma ktoś jakieś doświadczenia?

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #906387  autor: Gregrin
 21 sty 2017, 13:36
cyanoone pisze: Mi gość mówił, że trzeba u nich go zarejestrować czyli tak jakby nie powinien działać. Ma ktoś jakieś doświadczenia?
Skoro dają to jako prezent dla kogoś (bo osoba biorąca abo ma już numer) to może nie rejestrują go domyślnie na dane abonenta żeby można było ten numer swobodnie podarować a jak wiadomo trzeba zarejestrować numer :/
 #906396  autor: niestela2
 21 sty 2017, 14:41
cyanoone pisze:A ten numer na kartę działa od razu po przeniesieniu? Mi gość mówił, że trzeba u nich go zarejestrować czyli tak jakby nie powinien działać. Ma ktoś jakieś doświadczenia?
Nr trzeba zarejestrować. Trzeba z własnego konta bankowego zrobić przelew na konto Lajta. To weryfikuje dane abonenta i równocześnie jest doładowaniem karty. Inną opcją jest wycieczka do siedziby firmy w Warszawie :mrgreen: .
 #906428  autor: cyanoone
 21 sty 2017, 17:52
Gregrin pisze:
cyanoone pisze: Mi gość mówił, że trzeba u nich go zarejestrować czyli tak jakby nie powinien działać. Ma ktoś jakieś doświadczenia?
Skoro dają to jako prezent dla kogoś (bo osoba biorąca abo ma już numer) to może nie rejestrują go domyślnie na dane abonenta żeby można było ten numer swobodnie podarować a jak wiadomo trzeba zarejestrować numer :/
Może w złym temacie napisałem. Przenoszę się z Orange do prepaid Lajtu.

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #906429  autor: macc
 21 sty 2017, 18:01
MarekAG pisze:
macc pisze:można sprawdzić w zakładce biling

http://www.occur.pl/image,dea30b71d8.html

Co to za strona? :shock:

zrobilem zrzut ekranu ze swego konta aby pokazać, że podstawowe dane można sprawdzić logując się na swoje konto
Ostatnio zmieniony 21 sty 2017, 18:06 przez macc, łącznie zmieniany 1 raz.
 #906430  autor: macc
 21 sty 2017, 18:02
cyanoone pisze:
Gregrin pisze:
cyanoone pisze: Mi gość mówił, że trzeba u nich go zarejestrować czyli tak jakby nie powinien działać. Ma ktoś jakieś doświadczenia?
Skoro dają to jako prezent dla kogoś (bo osoba biorąca abo ma już numer) to może nie rejestrują go domyślnie na dane abonenta żeby można było ten numer swobodnie podarować a jak wiadomo trzeba zarejestrować numer :/
Może w złym temacie napisałem. Przenoszę się z Orange do prepaid Lajtu.
dobry wybór kalendarz sobie wybierz dobry człowieczku :D
 #906433  autor: Gregrin
 21 sty 2017, 18:09
MarekAG pisze:Co to za strona? :shock:
Hosting zdjęć i tam właśnie obrazek pokazujący jak wygląda to w lajcie.
cyanoone pisze:A ten numer na kartę działa od razu po przeniesieniu? Mi gość mówił, że trzeba u nich go zarejestrować czyli tak jakby nie powinien działać.
Przenoszony powinien. Może ktoś myślał o nowym starterze ?
macc pisze:dobry wybór kalendarz sobie wybierz dobry człowieczku :D
Już wybrał.
cyanoone pisze:Gadżety były w grudniu, teraz został tylko kalendarz, który sobie zamówiłem.
 #906438  autor: macc
 21 sty 2017, 18:30
cyanoone pisze:A ten numer na kartę działa od razu po przeniesieniu? Mi gość mówił, że trzeba u nich go zarejestrować czyli tak jakby nie powinien działać. Ma ktoś jakieś doświadczenia?
Po otrzymaniu numeru do domu, numer nie działa trzeba go rejestrować przelewem np. 1zł ze swojego konta.
 #906447  autor: kokos-
 21 sty 2017, 19:50
macc pisze:
cyanoone pisze:A ten numer na kartę działa od razu po przeniesieniu? Mi gość mówił, że trzeba u nich go zarejestrować czyli tak jakby nie powinien działać. Ma ktoś jakieś doświadczenia?
Po otrzymaniu numeru do domu, numer nie działa trzeba go rejestrować przelewem np. 1zł ze swojego konta.
A jak ktoś niema swojego konta? :lol:
 #906453  autor: macc
 21 sty 2017, 20:05
:D To może zrobić sobie wycieczkę do W-wy
 #906488  autor: cyanoone
 21 sty 2017, 23:41
Czyli niebezpiecznie jest przenosić tam główny numer na prepaid, bo będzie nawet parę dni nieaktywny ;/

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #906497  autor: Kryniczanin
 22 sty 2017, 07:10
Jeden dzień trwa taka rejestracja. Przelew jutro o 7 pojutrze rano koło 9 sms powitalny.
  • Strona 8 z 53
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 53
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 53