DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #906223  autor: m.sta
 20 sty 2017, 09:33
Witam,

Jaka jest aktualnie najtańsza najlepsza oferta No limit komórkowe + stacjonarna + SMSy.

Bez wynalazków tylu lajt, viking etc.

Wypatrzyłem T-mobile za 25 zł , znajdę coś tanszego wartego uwagi ?
 #906244  autor: m.sta
 20 sty 2017, 11:28
Jedyny wynalazek z jakim był mógł eksperymentować to virgin ale oni maja drożej to co ja potrzebuje, to chyba zdecyduje sie na ta oferte t -mobile
 #906251  autor: Remington
 20 sty 2017, 12:12
m.sta pisze:Jedyny wynalazek z jakim był mógł eksperymentować to virgin ale oni maja drożej to co ja potrzebuje, to chyba zdecyduje sie na ta oferte t -mobile
Hmmm a w czym Virgin lepszy od Lajta, który jest na GPW i ma tysiące klientów stacjonaranych? Albo od A2Mobile, które jest marką Aero2 - bogatej przybudówki Polkomtela? Albo Vikingów, którzy mają chyba najbardziej aktywną i świadomą bazę klientów z wszystkich.
 #906284  autor: Rebeliant
 20 sty 2017, 15:30
Gregrin pisze:Jeśli nie zależy ci na numerze to później taka kartę (z 50GB) można sprzedać na allegro (chodzą po ok 50zl
Zarejestrowaną na siebie? Chyba niezbyt dobry pomysł. Druga opcja to korzystanie z karty zarejestrowanej na słupa, ale doładowywanie takiej wysokimi nominałami to spore ryzyko.
 #906339  autor: Gregrin
 20 sty 2017, 23:54
Racja. Pytanie czy zrobią coś z ta kwestia np dają możliwość wyrejestrowania (czyli zawieszenia karty) żeby później można ja było zarejestrować na dowolna osobę i odwiesić.
 #906341  autor: m.sta
 21 sty 2017, 00:41
Nie nie takie zabawy nie wchodza w grę, karta jest dla mamy, mam załadować np za 200 zł i mieć 8 miesięcy spokoju, więc odsprzedawanie, bonusy, skarbonki, pakiety nie wchodzą w grę bo nikt nie będzie miał głowy o tym w przyszłości pamiętać
 #906344  autor: Gregrin
 21 sty 2017, 00:53
Przy dużych doładowaniach orange byłoby najkorzystniejsze. Z ta sprzedażą karty to z takim lekkim przymrożeniem oka ;)
Po przeniesieniu numeru do orange warto odebrać bonus za rejestracje i pokorzystać za darmo przez miesiąc. Następnie włączyć skarbonkę, doładować za 200zl (wpadnie 220zl i możemy przelać jeszcze 10zl ze skarbonki) a będzie 230zl. Włączamy pakiet cykliczny i spokój przez 8 miesięcy.