DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 7 z 53
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 53
 #905993  autor: niestela2
 18 sty 2017, 19:23
U mnie ten kod nie działał na 3 różnych telefonach, więc niestety reguły nie ma. Grunt, że wszyscy dali radę!
 #906002  autor: macc
 18 sty 2017, 20:10
Ja już wcześniej uruchomiłem tą funkcję z poziomu telefonu, ale rafmik zaciekawiło mnie skąd wziąłeś ten kod bo na stromie lajta go nie ma, ale już wszystko jasne.

O!,rozkręca się lajt na + ,przed chwilą dostałem info smsem:
witamy. Informujemy, że podpisane przez Państwa dokumenty dotarły do nas i zostały przekazane do realizacji. Pozdrawiamy zespół lajt mobile
podoba mi się,że wiem co się dzieje z przeniesieniem numeru.
 #906028  autor: MarekAG
 18 sty 2017, 23:28
Czy lajt ma jakąś platformę do zarządzania kontem dostępną w sieci?
Coś gdzie można się zalogować i sprawdzić stan konta, manipulować usługami itp.

A jeśli nie, to ma ktoś może informacje czy coś takiego jest w planach?
 #906034  autor: niestela2
 19 sty 2017, 00:49
Mają uruchomić. To co jest w tej chwili to tylko namiastka i służy jedynie usługom na kartę.
 #906043  autor: macc
 19 sty 2017, 07:11
Pracują nad nową stroną www, piszą o tym na facebooku
 #906062  autor: niestela2
 19 sty 2017, 10:38
Trzeba przyznać, że się w Lajcie starają. Pomimo, że mój problem z rozmowami oczekującymi już wczoraj został rozwiązany, to dzisiaj zadzwonił pan z działu technicznego i pytał, czy wszystko jest w porządku. Tak trzymać!
Potwierdzam też wysyłane gratisy przy podpisywaniu umowy:
Otwieracz do kapsli
Torba materiałowa na zakupy
Porządny trójdzielny kalendarz
opaska i breloczek odblaskowy
Oczywiście dają tylko jeden gadżet
A, no i dają starter, który niestety można zarejestrować wyłącznie robiąc przelew ze swojego rachunku bankowego, albo robiąc sobie wycieczkę do Warszawy :mrgreen:
 #906081  autor: piotras
 19 sty 2017, 12:39
Z tego co widzę to oferta tylko na rok, potem stawka 37zł (39zł ze stacjonarnymi) zostaje więc konieczna będzie przesiadka do innego operatora (o ile cennik się nie zmieni).
 #906087  autor: black23
 19 sty 2017, 12:59
W rozmowie z konsultantem usłyszałem że mają stworzyć jakąś ofertę specjalną dla tych ze strzału w 10 na przedłużenie ale oczywiście przekonamy się dopiero koło października jak pierwsze osoby dostaną ofertę
 #906094  autor: macc
 19 sty 2017, 13:25
Będziemy się martwić za rok. Kumaci są tu ludzie to coś pomogą wybrać. A moze lajt zaoferuje dobre warunki to zostaniemy. Przez rok to wiele rzeczy może ulec zmianie.

Może w virgin mobile będzie w końcu zasięg to wróce?
 #906210  autor: macc
 20 sty 2017, 07:03
Kurierzy z poczty to jakieś nie porozumienie. Przychodzi do domu jakiś taki jeden z drugim niezadowolony, że musi pracować wręcza kopertę do ręki i mówi , że on nie wie co dalej z tymi dokumentami się robi bo on nigdy wcześniej tego nie robił " róbta sobie z tymi dokumentami co chceta".. Jak ktoś nigdy wcześniej nie przenosił numeru to ma problem a nie każdy musi być kumaty czy wykształcony administracyjnie. Kurierzy firm kurierskich to inna bajka sami otwierają koperty, czytają wytyczne co zrobić i dopilnowują by podpisać wszystko wyznaczonych miejscach.
 #906213  autor: MarekAG
 20 sty 2017, 08:50
Ale to nie wina samych kurierów. Ktoś ich powinien przeszkolić, pokazać co z tym zrobić. Poczta ima się bardzo wielu usług żeby wyciągnąć kasę ale ma gdzieś szkolenie listonoszy. Mi dokumenty przywiózł znajomy listonosz i też oświadczył z rozbrajającą szczerością, że nie wie co dalej. W koncu jakoś podzieliliśmy wspólnie co jest dla niego a co dla mnie i postanowił, że zawiezie to na pocztę.

Wracając do tematu. Żeby się dowiedzieć jaki mam stan pakietu net albo czy nabiłem coś ponad abonament muszę dzwonić do konsultanta? Z czymś takim się jeszcze nie spotkałem od początku mojej dziesięcioletniej przygody z telefonią.

Może o czymś nie wiem i jest jakiś sposób na uzyskanie podstawowych informacji o swoim koncie?
 #906235  autor: niestela2
 20 sty 2017, 10:32
Faktycznie kurierzy PP nie mają pojęcia co zrobić. Przy mojej pierwszej umowie po prostu zostawił kopertę i poszedł :mrgreen: . Musiałem dzwonić na pocztę za nim. Ale dzięki temu miałem trochę czasu na ogarnięcie papierów. W umowie domyślnie jest zaznaczona zgoda marketingowa. Można ją przekreślić i zaparafować jak ktoś nie chce. Lajt to uznaje.
 #906250  autor: macc
 20 sty 2017, 12:09
niestela2 pisze:W umowie domyślnie jest zaznaczona zgoda marketingowa. Można ją przekreślić i zaparafować jak ktoś nie chce. Lajt to uznaje.
nie mogłes o tym wczesniej napisac. kurde za gapowe sie placi
 #906255  autor: taki44
 20 sty 2017, 12:29
Dzwoniłem dziś na infolinie lajt bo chciałem przenieść numer córki, a za jakiś czas swój i żony. I tu wystąpił problem. Na jedną osobę można przenieść tylko jeden numer. Jako, że córka ma 11 lat to sama nie może podpisać umowy, a ja nie mogę tego zrobić za nią. Ktoś ma jakiś pomysł na obejście tego. Nie liczę rejestracji na babcię czy kogoś innego ;) Chciałbym mieć kontrolę nad kontem osobiście.
 #906258  autor: niestela2
 20 sty 2017, 12:39
Jeśli chodzi Ci o promocję "strzał w 10" to zgodnie z regulaminem 1 osoba może przenieść tylko jeden nr. Chyba tego nie obejdziesz. Możesz łączyć inne abonamenty. Ja mam "strzał w 10" i "lajtowy no limits" za 14,99zł ale tam nie ma netu i darmowych smsów.
 #906263  autor: niestela2
 20 sty 2017, 12:42
macc pisze:
niestela2 pisze:W umowie domyślnie jest zaznaczona zgoda marketingowa. Można ją przekreślić i zaparafować jak ktoś nie chce. Lajt to uznaje.
nie mogłes o tym wczesniej napisac. kurde za gapowe sie placi

Zawsze możesz odwołać zgodę.
 #906265  autor: taki44
 20 sty 2017, 12:53
niestela2 pisze:Jeśli chodzi Ci o promocję "strzał w 10" to zgodnie z regulaminem 1 osoba może przenieść tylko jeden nr. Chyba tego nie obejdziesz. Możesz łączyć inne abonamenty. Ja mam "strzał w 10" i "lajtowy no limits" za 14,99zł ale tam nie ma netu i darmowych smsów.
No i w tym jest problem, że nie ma smsow :| Bez internetu jeszcze jakoś by przeszło.
 #906266  autor: macc
 20 sty 2017, 12:55
niestela2 pisze:Jeśli chodzi Ci o promocję "strzał w 10" to zgodnie z regulaminem 1 osoba może przenieść tylko jeden nr. Chyba tego nie obejdziesz. Możesz łączyć inne abonamenty. Ja mam "strzał w 10" i "lajtowy no limits" za 14,99zł ale tam nie ma netu i darmowych smsów.

mam podobnie

1 numer - strzal w 10
2 numer lajtowy no limits 14,99zl
3 numer na kartę dla ojca. przed chwila kurier poczty zabral dokumenty
4 numer z lajta dla ojca tylko do internetu 10gb za 10zł
Tylko najgorsze jest to, ze muszę miec różne 4 emaile zeby logowac sie na swoje konta na stronie www
  • Strona 7 z 53
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 53
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 53