DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 383 z 624
  • 1
  • 381
  • 382
  • 383
  • 384
  • 385
  • 624
 #905800  autor: Testus
 17 sty 2017, 19:33
Testus napisał(a):
Dostałem ofertę z SUK na firmę. Przedłużenie
JumpFirmaM - bez limitu rozmowy, sms,mms +8 GB net - 67 brutto
Samsung S6 za 299brutto (podobno 300 złotych zniżki)
Da się coś jeszcze ugrać. Mnie się wydaje, że cena dobra
Jeszcze możesz dostać zamiast 8 GB netu - 12 MB a cena? czy ja wiem czy taka dobra na horyzoncie już ósemka :lol:
Tak tylko wyjdzie w kwietniu w kosmicznej cenie :lol:

Ja jestem tylko ciekawy czy przy takim abonamencie za 67 da się wyrwać S6 taniej niż 299pln :?:
 #906001  autor: piter210
 18 sty 2017, 20:09
Witam szanowne grono użytkowników forum.
25 lutego br. kończy mi się umowa z TMobile, dzisiaj zaproponowali mi S7 edge za 1019,00 zł w 24 miesięcznym abonamencie 119,95 zł.(wszystko no limit + 2 karty sim na internet). Wyczytałem na tym forum że zmienił się cennik 17 stycznia br. i pewnie z tego powodu poprzednia propozycja dla mnie z SUK była niższa na abonamencie o 10 zł (pozostałe warunki wraz z ceną telefonu takie same). I tu moje pytanie do szanownego grona forumowego czy da się jeszcze coś ugrać ? i co w ogóle sądzicie o tej ofercie ?
 #906009  autor: Wosiu96
 18 sty 2017, 20:48
piter210 pisze:Witam szanowne grono użytkowników forum.
25 lutego br. kończy mi się umowa z TMobile, dzisiaj zaproponowali mi S7 edge za 1019,00 zł w 24 miesięcznym abonamencie 119,95 zł.(wszystko no limit + 2 karty sim na internet). Wyczytałem na tym forum że zmienił się cennik 17 stycznia br. i pewnie z tego powodu poprzednia propozycja dla mnie z SUK była niższa na abonamencie o 10 zł (pozostałe warunki wraz z ceną telefonu takie same). I tu moje pytanie do szanownego grona forumowego czy da się jeszcze coś ugrać ? i co w ogóle sądzicie o tej ofercie ?
Jako użytkownik prepaida mogę ci powiedzieć, iż z mojego punktu nie opłaca się ten abonament w ogóle. Suma opłat za telefon i abonament to około 4000 zł na okres 24 miesięcy. Pytanie do ciebie czy koniecznie musisz mieć abonament i koniecznie s7 edge? Osobiście lepiej by cię wyszło kupno telefonu na wolnym rynku ( od allegrowicza, który zabrał np. przedłużenie umow i sprzedaję s7 edge z t-mobile za 2500zł ) do tego prepaid 25x24 co daje nam około 600 za prepaid i 2500 za telefon czyli 3100 zł. Jeżeli chciałbyś telefon na raty często na allegro są raty 0%.
 #906026  autor: Angorka
 18 sty 2017, 23:09
Byłam w jeszcze jednej sprawie w punkcie TM wczoraj i podpytałam przy okazji tę samą miłą dziewczynę o 6 miesięcy gratis w wyżej opisanej przeze mnie ofercie (czyli 3w1), bo nie pamiętałam jak mi mówiła wcześniej dokładnie, a nie chciałam wprowadzać nikogo w błąd i wyszło, że 6 miesięcy gratis zamiast 4, które dostałam gratis na numer przenoszony byłoby/jest osiągalne, ale wyłącznie jak się to zrobi samodzielnie przez internet. W punkcie, mówiła, że nie ma takiej możliwości technicznej, max to 4 miesiące gratis do przenoszonego numeru.
Ale uwaga! Tylko na istniejące już/przenoszone numery, a nie na nowe! Ale można to obejść - kupić kartę i wykonać 1 połączenie gdziekolwiek, a potem przenieść w punkcie czy w necie...:)
Zatem jeśli się przenosi 2 karty SIM w tej ofercie (3w1), to na każdej można dostać te 6 miesięcy gratis osobno, ale tylko w necie.
Jednak jest minus. Jeśli robi się jak ja, że 3w1 to: 1 przeniesienie SIM + 1 net + 1 przedłużenie, to nie da rady uzyskać na necie zniżki 9,98zł (okazuje się, że reszta z tych 29,99 zł abo za net, to tylko rata za router - 20zł, a po odjęciu zniżki, za net płaci się...0,01zł i bez znaczenia jest czy się ten router weźmie czy nie, i tak się tyle zapłaci po zniżce, czyli 20,01zł) co miesiąc przez 24 miesiące, jeśli się to zrobi przez net by zyskać te 6 miesięcy na przeniesieniu tej jednej karty gratis.
Krótko mówiąc każdy musi zdecydować jak woli, albo przeliczyć.
Dobra wiadomość jest taka, że te 4 miesiące jest całkiem za 0zł, a nie za 1 zł (tak wynika z faktury i umowy) :).

Przy okazji:
1. do tej oferty 3w1 dorzucili mi jeszcze 2 miesiące gratis Netflixa (filmy, seriale, programy) wartości 86zł, potem każdy miesiąc 43zł. Masakra, dziecka już oderwać nie można...Trzeba pamiętać by później wypowiedzieć..
2. jeśli ktoś ma Double SIM (2 karty SIM pod jednym numerem telefonu) i zmienia telefon, do którego będzie wydana nowa karta SIM (bo stary format karty nie pasuje do nowego telefonu - ta wymiana jest bezpłatna), to niech nie zapomni przy wymianie karty od razu o tym wspomnieć i zażądać zachowania aktywności tej drugiej karty SIM, która zwykle jest w jakimś drugim aparacie i nadal do niego pasuje. Inaczej mu wyłączą przy wymianie obie stare SIM i trzeba będzie interweniować, albo zapłacić za nową, tą drugą.
Wydanie nowej Double SIM (tej dodatkowej) kosztuje 70zł.
I z mojego punktu widzenia jej dezaktywacja "bez pytania" jest przekroczeniem uprawnień, bo w systemie to mają, raz się za nią już zapłaciło, a dyspozycja wymiany dotyczy jednej karty, nie dwóch.
Jeśli ktoś jednak zapomni, to polecam natychmiast jak się zorientuje złożyć reklamację. Im szybciej, tym lepiej. Zamiast płacić z automatu jak mówią, że już nie da rady, bo za późno itd.
 #906037  autor: kemtak
 19 sty 2017, 01:12
Angorka pisze: 2. jeśli ktoś ma Double SIM (2 karty SIM pod jednym numerem telefonu) i zmienia telefon, do którego będzie wydana nowa karta SIM (bo stary format karty nie pasuje do nowego telefonu - ta wymiana jest bezpłatna), to niech nie zapomni przy wymianie karty od razu o tym wspomnieć i zażądać zachowania aktywności tej drugiej karty SIM, która zwykle jest w jakimś drugim aparacie i nadal do niego pasuje. Inaczej mu wyłączą przy wymianie obie stare SIM i trzeba będzie interweniować, albo zapłacić za nową, tą drugą.
Wydanie nowej Double SIM (tej dodatkowej) kosztuje 70zł.
I z mojego punktu widzenia jej dezaktywacja "bez pytania" jest przekroczeniem uprawnień, bo w systemie to mają, raz się za nią już zapłaciło, a dyspozycja wymiany dotyczy jednej karty, nie dwóch.
Rozumiem, że Double Sim to chodzi Ci o T-Mobile Tandem czyli dwie karty z tym samym numerem.
Weź pod uwagę, że jak chcesz drugą kartę z tym samym numerem (czyli tandem) to starą kartę dezaktywują i dają Ci dwie nowe z tym samym numerem IMSI (numerem kart sim). To samo dotyczy wymiany jednej z tych kart... wymieniają dwie bo innej możliwości nie ma.
Dla mnie to "oczywista oczywistość" bo z tego rozwiązania korzystam pewnie z 10 lat.
Ale do rzeczy... nigdy za te karty nie płaciłem, w salonach mają możliwość bezpłatnego wydania kart sim tandem, kwestia tylko dobrego uargumentowania, a już na pewno nie liczą jak się wymienia karty bo np. posiada się stare karty które rozmiarowo nie pasują. Moim zdaniem zawinił czynnik ludzki tj. ktoś kto wymieniał kartę nie dojrzał/przeczytał/zrozumiał, że ma do czynienia z kartami tandem i dezaktywował je wydając nową zwykła kartę zamiast nowsze karty tandem.
 #906155  autor: fareboh
 19 sty 2017, 18:24
Oferta przedłużeniowa :
-na okres 24 miesięcy
-nolimits kom
-nolimits stacjonarne
-nolimits SMS , MMS
-10 GB internetu

Koszt - 25 zł/miesiąc
 #906160  autor: Angorka
 19 sty 2017, 18:54
Kemtak..Tak o Tandem mi chodziło... może i czynnik ludzki.
Też korzystam z tego rozwiązania od lat, ale płaciłam za wydanie drugiej karty pierwszy raz, chyba 60zł to było, wydawało mi się to dużo wtedy, z tym, że to było dawno...
A w tym tygodniu jak wymieniałam swoją SIM ze względu na format (akurat lubię inne telefony i sytuacja mnie zmusiła) i zapytałam o tę drugą, choć potrzeby wymiany tej drugiej nie było, to mnie poinformowano, że została właśnie dezaktywowana (bez pytania) razem z tą wymienianą, i że teraz 70zł to kosztuje bym miała ją nadal...
Niestety, nie mogłam się zgodzić. I po krótkiej rozmowie, zażądałam przywrócenia stanu drugiej karty SIM. Dyspozycja została zrobiona i w ciągu najbliższych godzin, góra 2 dni aktywność starej karty miała zostać przywrócona (bez wymiany tej karty, bo jej nie miałam przy sobie, a nawet jej nikt nie chciał ode mnie). Nie sprawdzałam czy się to ostatecznie udało, ale sprawdzę wkrótce czy działa.
Tak czy siak na miejscu się tego jakoś inaczej nie dało zrobić, choć mogli dezaktywować wydaną kartę i zrobić ponownie aktywację, ale już tandemu. I byłoby po sprawie, zwłaszcza jak faktycznie to jest bezpłatne w przypadku obu kart.
Tylko w takim razie dlaczego chcieli ode mnie za to 70zł? Bo chcieli niewątpliwie.
Dlatego też napisałam by pamiętać o takim szczególe, że ma się gdzieś tę drugą kartę, przy wymianie podstawowej, a w razie czego najszybciej jak to możliwe interweniować w tej sprawie.
Zobaczymy.
 #906260  autor: i.slepy
 20 sty 2017, 12:40
Coś sie ostatnio zmieniło w Tmobile, że mając 8 miesięcy do końca umowy już mam opcję przedłużenia jej przez "Moj Tmobile"? Kiedyś było to dostępne dopiero na 6 miesięcy przed końcem zobowiązania.
 #906300  autor: arasel
 20 sty 2017, 17:28
Nic się nie zmieniło, kiedyś też zdarzało się mieć możliwość przedłużenia na 8 a czasem nawet więcej miesięcy. Nie wiem czy zależy to od średniej rachunków czy od czego, ale fakt jest taki, że tak się czasem dzieje.
 #906561  autor: hellboyek
 22 sty 2017, 16:06
Pytanie: czy ktoś z Was ostatnio przedłużał umowę w T z iPhonem 7 lub 7 Plus? Kilka postów temu widziałem Plusa, ale czy może ktoś jeszcze negocjował z SUK?
Ostatnio zmieniony 23 sty 2017, 08:40 przez hellboyek, łącznie zmieniany 1 raz.
 #906621  autor: Balik26
 22 sty 2017, 23:31
Dostałem ofertę T3 bez limitu za 99,95zł i Sony Xperia X za 199zł, coś więcej da rade ugrać? telefony, które mnie interesują to Samsung S6, S7 albo Iphone 6/SE Xperia też w sumie może być.
 #906649  autor: mixer99
 23 sty 2017, 09:37
Witam,za ile mozna dostac oferte T2 bez telefonu,bez limitu intermnetu, dla przenoszacych numer?Przedluzal ktos taka oferte? Cena wyjsciowa to 69,90

Z gory dziekuje
 #906789  autor: danielkl
 24 sty 2017, 00:27
od 23 stycznia dla nowych jest nowy cenik a w nim oczekiwany przez wielu honor 8 wiec i pewnie i na aneksy go dadza a taniej jest niz p9
 #906793  autor: Steve71
 24 sty 2017, 00:54
Witam wszystkich. Wczoraj kurier przywiózł mi Lenovo P2 wraz z aneksem na 24 miesiące. Warunki "standard": taryfa T2 5GB za 59,95 zł (po rabacie -10 zł), telefon za 489 zł - 200 zł rabatu, 2 dodatkowe karty SIM do współdzielenia paczki Supernet'u. To tyle, do zobaczenia za 24 miesiące. Zapewne dało by się urwać jeszcze 50 zł z ceny telefonu, ale nie próbowałem.

Szczególne podziękowania dla tych, którzy wspomnieli tu o tym telefonie. Dzięki nim, zainteresowałem się tym modelem i nie żałuję. Pzdr
 #906795  autor: Steve71
 24 sty 2017, 01:43
Ja patrzyłem na cennik z 17 stycznia pt "Wymiana telefonu dla ofert z TARYFĄ T", aneks uzgodniłem w czwartek zeszłego tygodnia.

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka
 #906796  autor: i.slepy
 24 sty 2017, 01:49
Tak tak, dzięki. Już znalazłem go wcześniej i skasowałem komentarz :)
  • Strona 383 z 624
  • 1
  • 381
  • 382
  • 383
  • 384
  • 385
  • 624
  • 1
  • 381
  • 382
  • 383
  • 384
  • 385
  • 624