DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #905972  autor: enagem
 18 sty 2017, 17:38
Cześć,
po aktualizacji systemu do Androida 6.0 w moich dwóch Samsungach Galaxy A5 nie działa Sklep Play w domowej sieci WIFI, pojawia się komunikat: "Przekroczono limit czasu połączenia", w sieci komórkowej i innych sieciach WIFI wszystko śmiga. Na innych telefonach z androidem po moim domowym WIFI również wszystko działa jak należy.

Gdzie leży przyczyna?

JUTRO TO JEST TAKIE DZIŚ TYLKO, ŻE JUTRO.
 #906048  autor: enagem
 19 sty 2017, 08:44
Zrobione, ale nie podziałało. Zmieniłem też router. Nic to nie dało. Macie jakieś pomysły?

JUTRO TO JEST TAKIE DZIŚ TYLKO, ŻE JUTRO.
 #932873  autor: Nestor
 19 cze 2017, 20:49
Ja mam tak z S7 Edge. Moja domowa sieć działała na nim bez problemu przez pierwsze 2-3 dni. Później przestał działać Sklep Play i Youtube. Sklep jakimś cudem zaczął działać, ale nie mógł pobrać aktualizacji systemowych. Inne telefony i komputery działają w tej sieci bez zarzutu.
Mój S7 działa w innych sieciach WiFi w pełnym zakresie.
Serwis kazał przywrócić ustawienia fabryczne - pomogło na 2 dni i jest to samo. Poza Youtubem nie działa mi kilkanaście innych aplikacji. Samsung kazał mi zawieźć do serwisu, ale to póki co nie wchodzi w grę (Mało czasu i potrzebny telefon).
Jak to zrobić, żeby działało?