DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 565 z 692
  • 1
  • 563
  • 564
  • 565
  • 566
  • 567
  • 692
 #905839  autor: sprintek
 17 sty 2017, 22:46
Witam!

Dzięki temu forum i temu tematowi otrzymałem w play abo na czas nieokreślony najpierw za 29.99 następnie za 25 pln z 7gb netu. Wcześniej nie byłem zalogowany i tylko czytałem, ale chciałem wam podziękować, bo wiele się tutaj dowiedziałem. oczywiście od ręki nie zmienili mi tej oferty, ale po 4 telefonach w ciągu dnia przycisnąłem jednego konsultanta i jego koleżanka oddzwoniła z tym czego oczekiwałem. Tak więc pragnę wam doradzić: nie poddawajcie się! dzwońcie i marudajcie im to dadzą wam tą oferte solo m.

Pozdrawiam!
 #905881  autor: Ruben
 18 sty 2017, 08:38
@sprintek,
musi komuś bardzo zależeć na tym żeby koniecznie zostać w Play.
Teraz podobne oferty bez marudzenia i proszenia może dostać każdy u innych operatorów i - co ważne - nie będą mieć ograniczonej prędkości do 3Mb/s jakie Play stosuje w zasięgu roamingu krajowego.
Usilne trzymanie się operatora pomimo niekorzystnych warunków i zmian jest dla nas abonentów niekorzystne ponieważ umacnia operatora w przekonaniu, że "...ciemny lud i tak to kupi."
 #905952  autor: giiiienek
 18 sty 2017, 15:39
Ruben.
Jesli znasz lepsze propozycje na czas nie okreslony na no limit i 7gb internetu to podziel się wiedzą chętnie się zną zapoznam i rozważę
 #905964  autor: Hods
 18 sty 2017, 16:58
Vikings
29 zł/mc
15 GB (+1 jeśli włączymy autodoładowanie) + no limit sms/mms + no limit rozmowy na komórki i stacjonarne.
 #905982  autor: hergar
 18 sty 2017, 18:22
Red Bull to marka Play, więc się nie liczy bo to jest to samo. VM działa na roamingu Play, więc ograniczenie netu ma takie samo jak sieć główna. Pomijam operatorów wirtualnych jak lm czy pm. Najtaniej wychodzi w sumie w njumobile abo bez długoterminowej umowy. Dziś w plusie zaśpiewali mi 50 zeta tylko sim na 24 miesiące za no limit i 5 gb, fioletowi i pomarańczowi mają podobne ceny. To jakaś masakra.Zostaje karta ale jakoś do niej nie jestem przekonany.
 #905983  autor: pakierhakierxd
 18 sty 2017, 18:26
Ja tam lubię solo l pomimo ograniczenia w roamingu żaden operator nie daje no limit neta w zasięgu 4 sieci!

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Pozdrawiam :)
 #905988  autor: Hods
 18 sty 2017, 18:54
hergar pisze:Red Bull to marka Play, więc się nie liczy bo to jest to samo. VM działa na roamingu Play, więc ograniczenie netu ma takie samo jak sieć główna. Pomijam operatorów wirtualnych jak lm czy pm. Najtaniej wychodzi w sumie w njumobile abo bez długoterminowej umowy. Dziś w plusie zaśpiewali mi 50 zeta tylko sim na 24 miesiące za no limit i 5 gb, fioletowi i pomarańczowi mają podobne ceny. To jakaś masakra.Zostaje karta ale jakoś do niej nie jestem przekonany.
Skoro chcesz uciec z PLAY i koniecznie do abonamentu to może nju? 39 zł i masz full no limit z 13 GB... po 6 miesiącach GB się podwajają itd. Za dodatkowe 9 zł możesz dodać drugi numer (przeniesiony lub nowy), który korzysta z taryfy głównego (wspólny pakiet GB). Wychodzi to dość korzystnie, szczególnie przy dwóch numerach. Umowa bezterminowa. Pamiętaj, że nju = Orange, a nie jakaś firma-krzak typu Telestrada - lajt ;)
 #905996  autor: Ruben
 18 sty 2017, 19:31
giiiienek pisze:Ruben.
Jesli znasz lepsze propozycje na czas nie okreslony na no limit i 7gb internetu to podziel się wiedzą chętnie się zną zapoznam i rozważę
Napisałem "podobne oferty". Nie wiem co masz na myśli pisząc "lepsze oferty". Czy muszą być tańsze, czy jakieś inne kryteria mają dla Ciebie znaczenie.
W Play za no limit i 7GB płacę średnio 18pln/m-c ale niestety umowa na 2 lata i gdybym dzisiaj miał wybierać nie zdecydowałbym się na ten abonament. Wybrałbym droższy kilka pln ale nie w Play, gdzie ograniczono prędkość w roamingu do 3Mb/s a dla mnie to bardzo ważny element oferty.
Nie mam uprzedzeń do MVNO, korzystałem niemal ze wszystkich jakie były na rynku i nie mam złych doświadczeń. Dlatego rozważałbym Premium Mobile, Lajt Mobile albo nju mobile ale to nie MVNO.
 #906015  autor: hergar
 18 sty 2017, 21:28
Hods pisze:Skoro chcesz uciec z PLAY i koniecznie do abonamentu to może nju? 39 zł i masz full no limit z 13 GB... po 6 miesiącach GB się podwajają itd. Za dodatkowe 9 zł możesz dodać drugi numer (przeniesiony lub nowy), który korzysta z taryfy głównego (wspólny pakiet GB). Wychodzi to dość korzystnie, szczególnie przy dwóch numerach. Umowa bezterminowa. Pamiętaj, że nju = Orange, a nie jakaś firma-krzak typu Telestrada - lajt ;)
Ostatnio strasznie pogorszył się roaming w miejscu gdzie nie mam zasięgu play i jadę tam na roamingu. Na sylwestra nie miałem netu i był problem z połączeniami. Będę testować sieci i zobaczę, jak tam z zasięgiem jest. Rozważam też abo z tel w tmobile lub orange. Z P9 lite po odjęciu 6 miesięcy rabatu i hipotetycznej wartości tel na allegro no limit plus 5 gb neta wychodzi ok 23 zł, więc nie jest źle.
 #906018  autor: Wosiu96
 18 sty 2017, 21:40
hergar pisze:
Hods pisze:Skoro chcesz uciec z PLAY i koniecznie do abonamentu to może nju? 39 zł i masz full no limit z 13 GB... po 6 miesiącach GB się podwajają itd. Za dodatkowe 9 zł możesz dodać drugi numer (przeniesiony lub nowy), który korzysta z taryfy głównego (wspólny pakiet GB). Wychodzi to dość korzystnie, szczególnie przy dwóch numerach. Umowa bezterminowa. Pamiętaj, że nju = Orange, a nie jakaś firma-krzak typu Telestrada - lajt ;)
Ostatnio strasznie pogorszył się roaming w miejscu gdzie nie mam zasięgu play i jadę tam na roamingu. Na sylwestra nie miałem netu i był problem z połączeniami. Będę testować sieci i zobaczę, jak tam z zasięgiem jest. Rozważam też abo z tel w tmobile lub orange. Z P9 lite po odjęciu 6 miesięcy rabatu i hipotetycznej wartości tel na allegro no limit plus 5 gb neta wychodzi ok 23 zł, więc nie jest źle.
W O i T powinieneś mieć taki sam zasięg ;) Prędkości neta też takie same bądź porównywalne powinny być. Kup sb prepaida o i prepaida z t i daj znać co wybrałeś ;)
 #906450  autor: clint100
 21 sty 2017, 19:57
Dzisiaj przedłużyłem umowę na 3 numery na taryfę Specjalna FORMUŁA SMARTFON Unlimited 14,99 dla Firm tylko SIM. Wypowiedzenie było złożone, do końca umowy mniej niż miesiąc.
 #906558  autor: sprintek
 22 sty 2017, 15:38
Ja to już nie chce wynalazków typu nju. Mnie tam na prędkości neta bardzo nie zależy. Bardziej na zasięgu, żeby połączeń nie urywało. Chyba pozostanie mi przejść do tmobile...

Tylko nie wiem czy karta czy abo. Na razie telefony mamy i najlepiej oferta tylko sim. Potem ewentualnie może w dobrych pieniądzach telefon się dostanie...
 #906618  autor: Hods
 22 sty 2017, 22:47
nju to druga, poza Orange, marka Orange Polska S.A., żaden wynalazek. Wynalazkiem możesz nazwać lajta, którego właścicielem jest telestrada, o której można się naczytać w necie :)
 #906622  autor: macc
 22 sty 2017, 23:35
Play też można nazwać wynalazkiem bo oferuje coś bez zasięgu. Taka only fatima było a nima :D
 #906648  autor: pakierhakierxd
 23 sty 2017, 09:30
Czemu bez zasiegu jakos zasieg mam lepszy niz w W3 dzieki roamingowi czasem xD
Mam w telefonei 2 karty 1 Play abo 2 Lycamobile i to Plus czesciej traci :D/jak mialem karty obok T-Mobile/Orange bylo podobnie,zdazaly sie miejsca gdzie tylko 1 op mial zasieg np orange

Pozdrawiam :)
 #906855  autor: Sermee
 24 sty 2017, 13:02
Witam
Czy komuś udało się wynegocjować solo m za 25 zł z Tindalem jeśli wcześniej się go nie miało? Obecnie Pani proponuje ofertę non limit za 25zł z 7GB internetu okres umowy na czas nieokreślony.
 #906910  autor: bardak
 24 sty 2017, 15:33
Brzydko mówiąc Play ma naprawdę wyje*ne na starych klientów. W poprzednich latach telefony od konsultantów o przedłużenie umowy zaczynały się już na 4 miesiące przed końcem umowy. Po wypowiedzeniu umowy, nadal męczenie, listowne propozycje.
A teraz, przed cisza, po złożeniu wypowiedzenia cały jeden telefon, z ofertą kropka w kropkę jak na stronie. I jeden list, że wypowiedzenie przyjęte i koniec tematu.
No cóż, skoro im tak zależy, to już nawet nie rozważam, potencjalnego zostania jeszcze z nimi jakby się pojawiła naprawdę godna oferta, mimo kiepskiej jakości internetu.
 #907213  autor: gepard
 25 sty 2017, 19:44
Sermee pisze:Witam
Czy komuś udało się wynegocjować solo m za 25 zł z Tindalem jeśli wcześniej się go nie miało? Obecnie Pani proponuje ofertę non limit za 25zł z 7GB internetu okres umowy na czas nieokreślony.
Tidal promocyjnie był do 31.12.16, teraz już nie dostaniesz za free.
 #907257  autor: baggis
 25 sty 2017, 23:23
Hej, czy jest tu jakaś ogarnięta osoba, która przedstawi mi lepszą ofertę PLAY na abonament niż ta, która jest na stronie play.pl? Obecnie mam 2 numery w nju i chcę przenieść je do PLAY bez telefonu. Proszę o info na priv. Thx!
  • Strona 565 z 692
  • 1
  • 563
  • 564
  • 565
  • 566
  • 567
  • 692
  • 1
  • 563
  • 564
  • 565
  • 566
  • 567
  • 692