DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 12 z 18
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 18
 #891671  autor: darkangel
 15 paź 2016, 21:18
jazzzy bonus za zasilenie dostajesz tylko przy zasileniu na FB od 5zł (15% na konto promocyjne) lub na stronie doladowania.play.pl od 25zł

Ewentualnie możesz kupić pakiet 10zł za 5zł (poświęcasz 5zł z konta głównego na poczet 10zł na konto promocyjne ważne miesiąc).
 #891682  autor: darkangel
 15 paź 2016, 22:45
Wszystko zależy ile tych MMSów potrzebujesz wysłać w miesiącu, jeśli mało to Formuła Unlimited z dodatkowymi środkami na promocyjnym jest fajna, w innym przypadku tylko RBM Energy, wydatek 5zł więcej, ale za 30zł miałbyś 10GB Neta, MMSy, SMSy i rozmowy bez limitu ;).
 #891692  autor: jazzzy
 16 paź 2016, 06:41
wiem ale akurat net wystarczy mi nawet 2 czy 3 GB w zupełności, mmsów nie wysyłam prawie wcale natomiast przemieszczam się w miejsca o gorszym zasięgu a czasem przyjdzie z 30-40 minut pogadać z jakąś korporacją na numerze stacjonarnym żeby nie płacić za 801; osobiście to sprawę przeciągam do przyszłego miesiąca bo o dziwo po wyjściu z abo na karcie zostawili mi mnóstwo minut i neta
 #899757  autor: barteks2
 12 gru 2016, 18:21
Witam,

Mam obecnie Formuła Play na Kartę. Próbuję włączyć Formułę Unlimited i zarówno przez Play 24 jaki i przez krótki kod wyskakuje mi następujący błąd: "Usługa jest niedostępna w Twojej ofercie. Sprawdź dostępne pakiety na www.play.pl lub na www.24.play.pl. Nie mam włączonych żadnych innych formuł, tylko 100 minut na stacjonarne/Play, 10zł za 5 zł i 30 min. do wszystkich oraz Stan darmowy. Co robię nie tak?

http://www.speedtest.net/result/6970778920.png
 #901833  autor: R.Mandano
 27 gru 2016, 15:45
Czy przeniesienie się kodem z PlayFresh do FPnK, spowoduje utratę środków złotówkowych otrzymanych w ramach bonusa za rejestrację numeru ?

Bo na stronie Playa, piszą że "Zmiana oferty powoduje utratę wszystkich usług, bonusów i pakietów." - ale nie piszą jasno czy złotówek również ?
 #901865  autor: garfield-
 27 gru 2016, 18:05
nie powinno, pomiędzy taryfami, oprócz minimaxa tak się nie dzieje.
 #902282  autor: LaBt3c
 29 gru 2016, 19:19
R.Mandano pisze:Czy przeniesienie się kodem z PlayFresh do FPnK, spowoduje utratę środków złotówkowych otrzymanych w ramach bonusa za rejestrację numeru ?

Bo na stronie Playa, piszą że "Zmiana oferty powoduje utratę wszystkich usług, bonusów i pakietów." - ale nie piszą jasno czy złotówek również ?
Konto główne pozostaje, ale dodatkowe MB i konto promocyjne przepada.
 #905646  autor: aster
 16 sty 2017, 21:58
Jak wygląda sprawa jeśli bonus za rejestrację już wykorzystałem, a teraz uzbieram spore saldo (np. 300zł) i przejdę na tę taryfę.

Czy muszę doładowywać ze względu na "ważność rozmów wychodzących" czy mogę w tym przypadku przez rok zużywać to co mam na saldzie?

Każde przyszłe doładowanie np. za 100zł (starczy na 4 mies.) przedłuża rozmowy wychodzące tylko o 5 mies, tak więc nie chciałbym być w takiej pułapce, że tylko raz na jedno doładowanie będę mógł zużyć 25zł z dotychczasowego salda...
 #905654  autor: bobiwr
 16 sty 2017, 22:25
aster pisze:Czy muszę doładowywać ze względu na "ważność rozmów wychodzących" czy mogę w tym przypadku przez rok zużywać to co mam na saldzie?
No musisz. Chyba że masz jeszcze RWK.
Formuła Unlimited na Kartę na 30 dni jest pakietem taryfy Formuła Play na Kartę więc masz 50 dni ważności konta za 5 zł doładowania. Doładowanie od 100 zł przedłuża ważność środków o 150 dni czyli ok 5 miesięcy.
Wykorzystałeś promocyjną kasę ale chyba został Tobie RWK na parę miesiecy. On w obrębie play powinien przejść. Ale nie wiem dokładnie jaką masz obecnie taryfę więc głowy nie dam...
Najlepiej pierw przejdź, a potem zbieraj nową kasę. Tylko po co robić skarbonkę?
CO TO ZNACZY UZBIERAM ŚRODKI - Z DOŁADOWANIA CZY PROMOCYJNE?
Z promocyjnych nie opłacisz pakietu.
EDIT - oznaczony kolorem.
 #905732  autor: aster
 17 sty 2017, 13:53
Obecnie jestem na Mini Max, z którego korzystałem z uwagi na promocję Coli/Sprite.

Teraz chciałbym zostać na Mini Max przez najbliższy czas, aż do zużycia środków promocyjnych. Nie chcę natomiast robić doładowań przez FB tylko zwykłe, gdzie muszę co miesiąc doładować 25zł aby przedłużyć też środki promocyjne dzięki bonusowi 15%.

Natomiast z konta głównego będzie mi schodzić 9 lub 20zł miesięcznie (lub jak mnie przez kilka tygodni nie będzie to zero) bo tylko internet będę opłacał. Stąd z comiesięcznych doładowań moje saldo główne będzie się co miesiąc tylko powiększać.

Jak wyzeruję saldo promocyjne to chcę przejść z powrotem na Formułę Unlimited, stąd pytanie jak poradzić sobie z saldem głównym aby po przejściu jak najmniej doładowywać (aż stopnieje moje konto główne).

Jeśli robiłbym doładowania za 100zł na 5 mies, a zużywałbym w tym czasie 125zł, to te saldo będzie bardzo powoli topniało. Natomiast dobrze podałeś tu opcję 5zł na 50 dni, co pozwoli na większe zużycie dotychczas zebranych środków.

Z promocji rejestracyjnej RWK to nawet jak się przeniosę na Formułę, to czy wydłużenie ważności środków powoduje także identyczne wydłużenie ważności rozmów wychodzących?
 #905735  autor: bobiwr
 17 sty 2017, 14:24
Gdzieś na forum widziałem link pozwalający doładować konto jak przez FB bez logowania się na niego... Może poszukasz albo ktoś podpowie... Mi tam FB nie przeszkadza, stworzyłem profil tylko po to (doładowania) i nikt tam mnie nie podejdzie w żaden sposób.
W Formuła Play na Kartę każde doładowanie nie tylko przez FB daje 50 dni dla doładowań 5-99 zł.
aster pisze:jak wyzeruję saldo promocyjne to chcę przejść z powrotem na Formułę Unlimited, stąd pytanie jak poradzić sobie z saldem głównym aby po przejściu jak najmniej doładowywać (aż stopnieje moje konto główne).
No właśnie piątkami...
aster pisze:czy wydłużenie ważności środków powoduje także identyczne wydłużenie ważności rozmów wychodzących?
Tak. Ważność środków pieniężnych (z konta głównego) jest tożsame z ważnością rozmów wychodzących.
 #905809  autor: aster
 17 sty 2017, 20:08
bobiwr pisze:Gdzieś na forum widziałem link pozwalający doładować konto jak przez FB bez logowania się na niego... Może poszukasz albo ktoś podpowie... Mi tam FB nie przeszkadza, stworzyłem profil tylko po to (doładowania) i nikt tam mnie nie podejdzie w żaden sposób.
Dzięki. Mi też FB nie przeszkadza - czy zgoda na logowanie do strefy doładowań z profilu FB nie ma jakiś ubocznych konsekwencji? Z tego co widzą to chcą tylko dostęp do publicznych danych o sobie oraz adres email...
bobiwr pisze:Tak. Ważność środków pieniężnych (z konta głównego) jest tożsame z ważnością rozmów wychodzących.
No właśnie mam nadzieję, że RWK mi przejdzie i pod tym względem sprawa sama się rozwiąże, przynajmniej na jakiś czas.
 #905852  autor: aster
 17 sty 2017, 23:58
reboot pisze:aster czemu nie założysz fejkowego konta na fejkowy email? :)
Pewnie, zawsze jest to jakieś wyjście, ale jeśli ktoś potwierdzi że logowanie do aplikacji Play przez FB nie powoduje jakiegoś spamu lub innych niechcianych czynności to mogę i z normalnego konta to zrobić. :)
  • Strona 12 z 18
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 18
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 18