DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy określone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy określone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 16 z 35
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 35
 #904493  autor: zoltan666
 10 sty 2017, 10:24
Zacksu22 pisze:No chyba że da sie jakos przez internet zarejestrować w Orange kolejny numer.
Bo na początku tej promocji z rejestracją w Orange jak dawali 10gb jeden numer zarejestrowałem.
Ale zgubiłem tą kartę gdzieś.
Jak znajdziesz kartę, którą zgubiłeś to możesz nowy numer zarejestrować smsem, nawet numer jeszcze nie aktywny. A jak nie to rejestracja osobista. Promocje z bonusem za rejestrację przedłużyli do końca lutego. Korzystam już z tych bonusów 3 miesiąc, oczywiście na różnych starterach.
 #904564  autor: adacomp
 10 sty 2017, 19:48
Zacksu22 pisze:Ten bonus za rejestrację jeszcze dają? Ten internet znaczy się?
Bo zastanawiam się czy do Orangutana nie isc zarejestrować karty. Internet z Play ten z rejestracji działa mi tak masakrycznie wolno w domu że masakra. Z orange działa z pełną prędkoscią.
Chyba pójdę jutro do salonu zarejestruję nowy starter.
No chyba że da sie jakos przez internet zarejestrować w Orange kolejny numer.
Bo na początku tej promocji z rejestracją w Orange jak dawali 10gb jeden numer zarejestrowałem.
Ale zgubiłem tą kartę gdzieś.
Także Orange moje dane osobowe ma już w swojej bazie.

Oszuści i złodzieje !!! Mi 3 karty zablokowali jak dostałem bonusa i chciałem go wykorzystać. Nie wydzwoniłem nawet 300zł z 1000zł bo zgniła pomarańcza bezczelnie blokuje karty powołując się że genruję sztuczny ruch. Po co dają 1000zł + 100GB jak nie można ich wykorzystać? A jak chcę to wykorzystać tzn. dzwonić do kogo i kiedy chcę to mi bezczelnie blokują karty jak nie wykorzystałem nawet 1/3 bonusu. 3 karty poszły do kosza przez tych oszustów. Orange podobnie jak Play czeka duży odpływ klientów którzy dostają bonusy a poetm są im bezczelnie odbierane i blokowane karty.
 #904572  autor: aster
 10 sty 2017, 20:32
Tak z ciekawości jakiego rodzaju połączenia powodują u nich zablokowanie konta pod przykrywką "sztucznie generowanego ruchu"?
 #904588  autor: zoltan666
 10 sty 2017, 21:44
Mnie ich zł. nie interesują, za to GB już tak. Z bonusowych 100 GB na jednej karcie wykorzystałem 73 GB, na drugiej 53 GB i nic nie zablokowali.
 #904595  autor: rudymax
 10 sty 2017, 22:16
aster pisze:Tak z ciekawości jakiego rodzaju połączenia powodują u nich zablokowanie konta pod przykrywką "sztucznie generowanego ruchu"?
Nie wiem jak jest teraz, ale jakiś czas temu potrzebowałem stworzyć jednej osobie możliwość dzwonienia do mnie bez kosztów. Był to czas, kiedy startery Orange były sprzedawane hurtowo za grosze. Ustawiałem swój numer jako darmowy i przez miesiąc był spokój, po miesiącu następny starter itd. W sumie kupiłem około 20 starterów. Rozmowy były powiedzmy co drugi dzień, a długość połączeń od kilkunastu do kilkudziesięciu minut. Łącznie w miesiącu 10 - 20 godzin. Wszystkie karty używane jednakowo, to znaczy tylko połączenia wychodzące na jeden numer i normalnie prowadzona rozmowa. Mniej więcej co czwarta karta była blokowana już po wykonaniu dwóch, trzech połączeń. Nie mam do dzisiaj pojęcia dlaczego niektóre były blokowane, a inne nie.
 #904668  autor: garfield-
 11 sty 2017, 13:03
aster: z pewnością 8h, przy czym info o uwaleniu przychodzi jakoś w ciągu 24h, a nie odrazu. Przynajmniej jak tak miałem.

zoltan666: dwa razy zjechąłem w ok 3 tygodnie 100GB i nic nie zablokowali - sprawa rozbiją się o generowanie call-i.
 #904755  autor: Graffik87
 11 sty 2017, 20:32
Na pierwszej karcie bez problemów wykorzystałem te 100 gb oraz 1000 zł (też na internet) i nic nie zablokowali. Od prawie 2 tygodni mam kolejną simkę, 40 gb wykorzystane, zobaczymy jak dalej będzie, może nie przytną :D
 #904787  autor: adacomp
 12 sty 2017, 00:12
garfield- pisze:aster: z pewnością 8h, przy czym info o uwaleniu przychodzi jakoś w ciągu 24h, a nie odrazu. Przynajmniej jak tak miałem.

zoltan666: dwa razy zjechąłem w ok 3 tygodnie 100GB i nic nie zablokowali - sprawa rozbiją się o generowanie call-i.
Dokładnie blokują jak dzwonisz a nie korzystasz z neta.
Mi się udało maksymalnie wydzwonić 315zł z 1000zł i blokada a na pozostałych 2 kartach jeszcze mniej.
Blokadę zakładają dosyć szybko i już ci nie odblokują prośby i groźby w BOK nie pomagają.
Karta do wyrzucenia.
 #904827  autor: aster
 12 sty 2017, 11:20
adacomp pisze:Dokładnie blokują jak dzwonisz a nie korzystasz z neta.
Na szczęście używam kartę tylko w tablecie, ale 100GB i tak nie zużyję w miesiąc. Szkoda, że zamiast tego nie dają np. dodatkowe 1GB co miesiąc przez rok. Chyba, że jest jakis magiczny sposób aby przedłużyć bonusowe 100GB nawet jeśli (zbędne w moim przypadku) 1000zł na rozmowy i tak przepadnie?
 #905329  autor: zuku
 15 sty 2017, 12:42
mam pytanie kupiłem starter orange 100GB ważne 30dni, w jaki sposób smsem mogę sprawdzić ile danych mi zostało, i jaka kwotą muszę wpłacić aby nie utracić po 30 dniach tego startera?
 #905330  autor: zoltan666
 15 sty 2017, 12:59
"Aby sprawdzić ile GB zostało z przyznanego bonusu wystarczy wysłać sms o treści: ILE
DANYCH pod numer 901 (koszt SMS-a 20 groszy)."

Drugi sposób to sprawdzenie poprzez stronę Orange po zarejestrowaniu się na stronie https://www.orange.pl/zaloguj.phtml?_requestid=144525

Te 100 GB to pewnie za rejestrację numeru w Orange, więc tych GB nie przedłużysz.
 #905365  autor: adacomp
 15 sty 2017, 16:15
Nie można przedłużyć 1000zł + 100GB w Orange podobnie jak 500zł + 50GB w Plusie i od 17.11.2016 100-500zł + 10GB w Play.
T-Mobile nie daje żadnych bonusów za rejestrację z wyjątkiem zalewu spamu jak będziesz chciał aktywować płatne 3zł/miesiąc RWK.
 #905529  autor: Graffik87
 16 sty 2017, 12:30
Od ponad 2 tygodni mam zarejestrowaną kartę Orange kupioną na Allegro. Od kilku mam mały problem: dzwonią do mnie obce numery których nie znam kompletnie, a dzisiaj jeszcze mi przyszedł sms z radia zet, gdzie ja nigdzie nic nie wysyłałem. Kartę tą używam praktycznie do internetu przez LTE. Czy jest możliwe że ten numer był wcześniej używany?
 #905548  autor: Gregrin
 16 sty 2017, 13:31
Graffik87 pisze: Czy jest możliwe że ten numer był wcześniej używany?
Tak. To standardowa praktyka w każdej sieci. Dezaktywowany numer leży w próżni przez jakiś czas (6-12m-cy) i ponownie wraca do obiegu.
 #905594  autor: aster
 16 sty 2017, 16:16
Rozumiem, że bonusu za rejestrację nie da się włączyć w panelu online?

W porównaniu do Play24 to ten MyOrange jest makabryczny w obsłudze/nawigacji...
 #905657  autor: garfield-
 16 sty 2017, 22:28
nie da się.
 #905747  autor: reboot
 17 sty 2017, 15:29
Proszę o pomoc, bo o ile w temacie bonusów w Play wiem dużo, to w temacie Orange jestem
zielony.

Widzę, że Orange oferuje bonus 1000 zł + 100 GB za rejestrację numeru oraz niezależnie od tego drugi bonus 100 GB za podanie danych adresowych.

Z uwagi na kończący się okres możliwości aktywacji bonusu w Play, chcę uruchomić taki bonus w Orange, ale jednak chcę to zrobić jak najoptymalniej, aby jak najdłużej mieć ważne konto i pakiety internetu.

Na stronie https://www.zarejestrujnumer.pl/ są 2 regulaminy

https://www.zarejestrujnumer.pl/Regulam ... .01.17.pdf
https://www.zarejestrujnumer.pl/Regulam ... resowe.pdf

Pierwszy dotyczy po prostu podania imienia, nazwiska, PESELu i obowiązuje do 28 lutego 2017.
Drugi dotyczy danych adresowych i obowiązuje również do 28 lutego.

Za rejestrację mogę dostać 100 GB, które moge odebrać w terminie 60 dni od momentu rejestracji czyli najpóźniej do końca kwietnia, tak?
Jedynie muszę mieć ważne poł. wychodzące - w związku z tym spytam - czy jeśli minie ważność poł. wychodzących, a już będę miał aktywny bonus, to będę mógł z niego korzystać czy nie?

Widzę, że za podanie adresu dostaje się 100 GB, które należy odebrać w ciągu 30 dni od momentu podania tych danych. Nie ma wymogu posiadania ważnego konta głównego - czy można wysłać bezpłatnego smsa jak się ma zablokowane poł. wychodzące?

Proszę o radę jak najoptymalniej to zrobić, aby uzyskać GB najmniejszym kosztem :)

WKS
 #905768  autor: rudymax
 17 sty 2017, 16:07
reboot pisze:Proszę o radę jak najoptymalniej to zrobić, aby uzyskać GB najmniejszym kosztem
Może nie odpowiem wprost, ale myślę, że trochę Ci się rozjaśni. Po przeniesieniu będziesz miał na karcie 1zł, ale za to ważne rok.
 #905828  autor: garfield-
 17 sty 2017, 22:07
testuje już 3 kartę. Pamiętaj, że te dodatkowe 100GB są do odebrania w ciągu 30 dni i to tylko raz z tego co mi wiadomo, ale na 100% pewny nie jestem, ponieważ mimo, że adres przy moich danych widnieje, to nie mogę wykorzystać tego bonusu - konsultant twierdzi , że systemu mu twierdzi i ona tez tak uważa, że mi sie nie należy - co ciekawe ta sama sytuacja przy danych na kogoś z rodziny już jest ok i dodatkowy udało się aktywować od pierwszego strzału z smsa - no ale to są takie hocki-klocki z Orange.

tak jak pisze rudymax - MNP rok ważne konto - ewentualnie reklamacja - uznają bez problemu
najpierw 100GB za dane, później 100GB za rejstracje, a póxniej przeniść do nju za kasę z konta i tam spróbować też wykorzystać - nie wiem tylko w nju do kiedy można aktywować bonus ...

BTW: mój prywatny ranking internetu mobilnego w Wawie (wola-bemowo) na podstawie bieżącego użytkowania:
1 miejsce Orange
2 miejsce Play
4 miejsce plus
9 miejsce mobi-dick (t-mobile) ze burdel i usługi, których nie udało mi się uruchomić mimo walki z 4 kartami w tym 2 z limitowanej edycji 1pln/1dzień no limit.
 #905841  autor: reboot
 17 sty 2017, 23:01
Dzięki za informację garfield-.
Czy dobrze interpretuję regulaminy, że promocja jest do 28 lutego i liczy się moment podania danych podstawowych i dodatkowych i od tego momentu liczone jest 30/60 dni?
Jak rozumiem ważne, aby przed 28 lutego przenieść nr do Orange i od tego momentu będę miał 30 dni aby aktywować pierwszy pakiet, a potem kolejne 30 dni (30+30=60) aby włączyć drugi?

Poza tym miałem 2 startery NJU z pakietami 100GB - ani razu nie rejestrowałem numeru w Orange od momentu wejścia ustawy.

WKS
  • Strona 16 z 35
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 35
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 35