DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #905670  autor: zaratustra
 17 sty 2017, 07:43
witam serdecznie,

jestem w trakcie poszukiwań nowej słuchawki w kwocie do około 1300zł. parę dni temu padł mi Nexus 5 (bootloop, brak możliwości wejścia w recovery mode), wcześniej był Nexus 4.



moje wymagania:
1) rozmiar max 5.2",
2) szybkość działania zbliżona do Nexusów,
3) co najmniej jeden dzień na baterii,

moje typy to:
1) Nexus 5x
2) Redmi 3s
3) P9 Lite

zakup wyłącznie w sklepach stacjonarnych, bądź internetowych, zakup na raty.

z góry dziękuję za wszelką pomoc,
pozdrawiam.
 #905890  autor: Fortin
 18 sty 2017, 09:22
1. kiepski S808, no i jest to już dość stare urządzenie.
2. Nie pojmuje dlaczego przy budżecie 1300zl chcesz kupować urządzenie za 1/3 tej kwoty
3. To to już w ogóle pomyłka, jest taka jedna zasada nigdy nie kupować czegoś co ma w nazwie mini, lite itd.
Przemyśl zakup Mi5, albo Mi5S też mieści się w budżecie