DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 382 z 624
  • 1
  • 380
  • 381
  • 382
  • 383
  • 384
  • 624
 #905016  autor: SebAAA
 13 sty 2017, 08:59
kokos- pisze:
kemtak pisze: Swoja drogą możesz mieć rację... nie mogłem się zdecydować bo żadna oferta mnie nie powaliła to mówię sobie, zaniosę wypowiedzenie i może wtedy coś więcej dadzą... od tego czasu taka cisza w eterze zapanowała, że szkoda gadać, a wcześniej co chwilę atakowali
Skutek może może być że osoba straci nr, jeśli nie napisze w wypowiedzeniu że przechodzi na prepaid. ;)
kamiliusz pisze: Oferta T3
Abonament po rabacie 99,95 zł

-umowa na 24 miesiące
Telefony :
Samsung Galaxy S7 po rabacie 799zł
Można mieć s7 za 750 zł ;)
Zdradź sekret ;) co trzeba zrobić żeby mieć s7 w takiej cenie? Mnie uparcie wciskają go za 1000 w taryfie jump pro firma L
 #905037  autor: kemtak
 13 sty 2017, 11:13
SebAAA pisze: Zdradź sekret ;) co trzeba zrobić żeby mieć s7 w takiej cenie? Mnie uparcie wciskają go za 1000 w taryfie jump pro firma L
Nie wiem jak jest w firmowych, ale przy taryfie prywatnej standard jest -250zl na telefon w taryfach do 99zł a do tego -10zł na abonament, a od taryfy 119 jest -20zł rabatu na abo i -350zł na telefon...

Reasumując S7 w taryfie 119,95zł kosztuje 1099zł, do tego rabat na telefon -350 co daje 749zł i rabat 20zł na abonament co daje 99,95zł/mies...

Mam inne pytanie dotyczące przedłużenia o 6mies z abo 29,99zł - czy takie przedłużenie można załatwić rozmową telefoniczną bez przyjazdu kuriera? Albo przynajmniej czy można w salonie podpisać taki aneks... prace mam taka a nie inna i umawianie się z kurierem jest problematyczne dla mnie.
 #905068  autor: playman
 13 sty 2017, 16:03
Przedłużyłem umowę jednak bez telefonu na następujących warunkach:
- umowa 24 miesiące
- no limit rozmowy, smsy, mmsy
- internet 8 GB
- 14,99 zł netto

Mogę zmienić na internet bez limitu dopłacając 5 zł miesięcznie.
 #905070  autor: dawoo1
 13 sty 2017, 16:07
playman pisze:Przedłużyłem umowę jednak bez telefonu na następujących warunkach:
- umowa 24 miesiące
- no limit rozmowy, smsy, mmsy
- internet 8 GB
- 14,99 zł netto

Mogę zmienić na internet bez limitu dopłacając 5 zł miesięcznie.
Możesz napisać jak nazywa się ta taryfa?
 #905077  autor: playman
 13 sty 2017, 16:30
Niestety nie wiem, dokumenty dostanę w przyszłym tygodniu.
Wiem tylko, że ta taryfa normalnie kosztuje bodajże 39,99 zł i jest to jakaś nowość.
Internet no limit za 5 zł z uwagi na to, że mam u nich kupiony również internet stacjonarny.
 #905117  autor: kokos-
 13 sty 2017, 22:23
kemtak pisze:
Reasumując S7 w taryfie 119,95zł kosztuje 1099zł, do tego rabat na telefon -350 co daje 749zł i rabat 20zł na abonament co daje 99,95zł/mies...
Dokładnie) to jest oferta prywatna ;-)
kemtak pisze: Mam inne pytanie dotyczące przedłużenia o 6mies z abo 29,99zł - czy takie przedłużenie można załatwić rozmową telefoniczną bez przyjazdu kuriera? Albo przynajmniej czy można w salonie podpisać taki aneks... prace mam taka a nie inna i umawianie się z kurierem jest problematyczne dla mnie.
Wg mnie można w salonie, jak nie będą chcieli to trza nacisnąć ich, sprawdzone ;-)
 #905239  autor: Angorka
 14 sty 2017, 17:09
Witam wszystkich po raz pierwszy, serdecznie dziękuję wszystkim za pomoc :) i niejako w rewanżu za wszystkie informacje, które tu życzliwie publikujecie, a które pozwoliły mi orientować się nieco szerzej w możliwościach negocjacji z TM, dorzucam swoją cegiełkę. Może komuś pomoże...
W TM jestem abonentem ponad 16 lat, prywatnie, do tej pory negocjowałam samodzielnie, a od końca października 2016 r., od kiedy Was przypadkowo znalazłam, korzystałam z Waszych doświadczeń z doskoku. Negocjowałam mniej więcej 1-2 razy (umowa kończy mi się w lutym 2016) w tygodniu z BOA, CUK lub w punkcie, zwykle z ich inicjatywy - wtedy w punkcie sprawdzałam. I tak od sierpnia 2016 mniej więcej. Jest chaos i strasznie dużo czasu zabiera taka zabawa...
Oferty były różne, każdy "mógł dać" inne zniżki maksymalne, ale szału nie było - głównie interesowała mnie T2, 24 miesiące i Samsung A5 lub P9 lite.
Rzekomy max do tego czasu i też z ostatniego tygodnia to (bez famili+):
- A5 za 99zł lub P9 lite za 29zł brutto przy T2 z 5G neta + 2 extra Sim, reszta krajowych NO limit za 69,95zł na 24 miesiące, kurier free lub
- A5 za 120zł lub P9 lite za 29zł brutto z 5G neta + 2 extra Sim, reszta krajowych NO limit, do tego NO limit wszystko i 1G neta w strefie TM za 79,95zł, na 24 miesiące, kurier free.

Obie ww. oferty ostatnie parę tygodni są właściwie bez zmian - więcej się niby już nie dawało, ale o wszystko trzeba się było upominać i wkurzająco kolejni Greka udawali. Za każdym razem ktoś inny w sumie...
Równocześnie negocjowałam ofertę rodzinną 3w1 w różnych kombinacjach i zdecydowałam się ostatecznie na warunki w punkcie, bo mi odpowiadały i dawał najlepsze (SUK i BOA mi nie uwierzyli i chcą zobaczyć tę umowę, bo podobno "TM ma 3w1 już po kosztach i dopłacać nie będzie, więc rabatów tu nie ma"...he, he, he).
Podpisałam już umowę, bo nie mam czasu dłużej się tym zajmować, a jestem w miarę zadowolona - bardziej będę po maju jak mi się umowa na stary net skończy...

Podpisałam 2 dni temu, bo jednak lepiej mi się opłacało niż T2 samodzielne:
Oferta rodzinna 3w1, wszystko na 24 miesiące:
- internet na osobną kartę 30G za 29,99zł brutto/miesiąc - 9,98zł rabatu przez całą umowę = 20,01zł brutto/mies. - bo osobna umowa na net z urządzeniem za 49,99zł/mies. kończy mi się w maju, więc niedługo...
Aktywacja karty jednorazowo tu doszła za 49,99zł brutto (można było wybrać za 1 zł lub ww. rabat na 24 mies., wybrałam rabat),
Do tego wzięłam router Huawei E5577C za 9zł brutto jednorazowo (bierzesz czy nie tyle samo w abonamencie płacisz), który zamierzam sprzedać (na Allegro chyba min. ok. 200zł),
- nowa karta Sim (ale można było przenieść na tych samych warunkach z innej sieci swoją starą Sim, oferta na kartę) z T2 z 5G neta + 2 extra Sim (do odbioru na żądanie w każdej chwili przez 24 mies.), reszta krajowych NO limit za 24,95zł brutto/mies. minus rabat w postaci 4 miesięcy za 1zł, a aktywacja karty za 1zł brutto jednorazowo,
- przedłużenie mojego abonamentu (wcześniej Jump L za ok. 60zł, bez telefonu) taryfa T2 z 5G neta + kolejne 2 extra Sim (do odbioru jw.), reszta krajowych NO limit za 34,95zł/mies. i P9 lite za 249zł brutto zrabatowany po podpisaniu family + o 160zł i dodane 40 min./mies. roomingu gratis (rachunki przez 2 lata muszą być na min. 80zł), czyli wyszedł za 89zł jednorazowo.
Do tego wszystkiego doszły zgody marketingowe.

Opłata miesięczna za całość 3w1 i P9 lite + router będzie 80zł, po doliczeniu kosztów i rabatów jednorazowych za całą umowę na 24 mies. z abonamentami, sprzętami i aktywacjami całość umowy za ok. 1918zł (bez zysku ze sprzedaży routera).
Można było wziąć Samsunga A5 z tym samym, ale za 499zł - family + 160zł (2xabonament 80zł).

Do tego dostałam jeszcze na koniec smycz TM, dziecko naklejki, fajny breloczek i duuży dość porządny parasol, bo nie było już zestawów Starbox, który chciałam kiedyś tam dla dziecka:).
Być może udało by się coś więcej, ale ostatecznie nie wyszło źle (jak za 80zł miesięcznie) i już jestem zmęczona tymi telefonami i rozmowami od początku o tym samym, taka zabawa w kotka i myszkę...
Szkoda, że to w TM tak wygląda dla stałych i wiernych abonentów, zamiast przygotować faktycznie dobre oferty...Strata czasu dla obu stron, a za jałową, wielogodzinną pracę konsultantów muszę bez sensu płacić.

A Wam wszystkim WIELKIE DZIĘKI! :)

A, i jeszcze jedno: trafiła mi się dość fajna dziewczyna w punkcie, bo nie czarowała jak Ci z BOA i CUK, że nie może, nie da rady itd. i powiedziała, że na nowe oferty dla przedłużających umowy na razie nie ma co liczyć, bo najprawdopodobniej będą najwcześniej za ok. pół roku...
Ostatnio zmieniony 14 sty 2017, 18:15 przez Angorka, łącznie zmieniany 5 razy.
 #905240  autor: negra
 14 sty 2017, 17:11
Mam do Was pytanie dotyczące ewentualnego przedłużenia umowy , a mianowicie umowa kończy się dnia 12.03.07 i jak dotąd ze strony T.M. nie było żadnego telefonu z propozycją dalszej współpracy. Pamiętam że w poprzednich ; przedłużeniach ; parę miesięcy przed zakończeniem umowy telefony od operatora były dość często wręcz nachalnie , a teraz cisza. Jak to wyglądało u Was ?
 #905241  autor: muody
 14 sty 2017, 17:12
kemtak pisze: Mam inne pytanie dotyczące przedłużenia o 6mies z abo 29,99zł - czy takie przedłużenie można załatwić rozmową telefoniczną bez przyjazdu kuriera? Albo przynajmniej czy można w salonie podpisać taki aneks... prace mam taka a nie inna i umawianie się z kurierem jest problematyczne dla mnie.
Nic nie podpisujesz. Aneks dostajesz na mejla i po kilku dniach potwierdzenie listem. Az jedna kartka z informacja o zmianie warunkow.
 #905251  autor: Angorka
 14 sty 2017, 18:03
Nie wiem jak u innych, ale u mnie to się tak zwykle odbywało, że jak zalogowałam się na stronie TM i tylko obejrzałam ofertę "dla mnie" w nocy, to na drugi dzień miałam od nich telefon ws. przedłużenia umowy. A testowałam ten patent wielokrotnie w ciągu ostatniego pół roku. Chyba ani razu nie było inaczej...Dziwnym zbiegiem okoliczności jak nie wchodziłam tam 2 tygodnie, to nikt nie dzwonił...
 #905278  autor: Angorka
 14 sty 2017, 21:25
Gdybym ktoś chciał negocjować ofertę 3w1, którą opisałam we wcześniejszym poście, to po podpisaniu family + w punkcie, co dałoby komuś zniżkę na jakiś telefon 160zł (przy deklaracji abonamentu min. 80zł przez 2 lata, ale i tak umowa na tyle, więc nic się nie traci) bez łaski, mógłby negocjować te same warunki z CUK, i w tej sytuacji mógłby mieć jeszcze na pewno 5 zł co miesiąc niższy abonament niż ja (czyli 75zł) lub pewnie jakąś usługę w zamian dodatkową by 80zł wyszło miesięcznie (lub nie korzystać z family +, ale z ceny telefonów nie schodzą inaczej za Chiny w tej ofercie i lamentują, że dokładają do interesu :)), bo w punkcie ta oferta wyjściowo jest po 89,89zł miesięcznie, a on line i przez CUK lub BOA po 85zł miesięcznie i dopiero ostatni konsultant przyznał w końcu w bólach, że mają taką możliwość by jednak w ofercie 3w1 dać zniżkę 10zł co miesiąc (nazywa się ta zniżka: za Super Zestaw). 85zł - 10zł = 75zł/mies.
Innych zniżek nie chcieli w ogóle dawać, twierdzili, że w tej ofercie ich nie ma.
W mojej sytuacji już się ta gimnastyka nie opłacała, bo i tak 80zł muszę płacić, żeby mieć zniżkę gotówkową na telefon, a wtedy wychodziłoby niby o 5 zł mniej w abonamencie, ale nie miałam już za bardzo co dobrać do tego pakietu, żeby to sens miało, więc zrobiłam to wszystko hurtem w salonie i zyskując 160zł na telefonie przez family +, wyszło, że dzieląc to na 24 miesiące jestem do przodu o dodatkowe 6,666zł, a nie o 5 zł, więc w sumie jeden pies, tylko mniej gotówką do zapłaty :).
 #905476  autor: impresja
 16 sty 2017, 09:12
Angorka pisze:Gdybym ktoś chciał negocjować ofertę 3w1, którą opisałam we wcześniejszym poście, to po podpisaniu family + w punkcie, co dałoby komuś zniżkę na jakiś telefon 160zł (przy deklaracji abonamentu min. 80zł przez 2 lata, ale i tak umowa na tyle, więc nic się nie traci) bez łaski, mógłby negocjować te same warunki z CUK, i w tej sytuacji mógłby mieć jeszcze na pewno 5 zł co miesiąc niższy abonament niż ja (czyli 75zł) lub pewnie jakąś usługę w zamian dodatkową by 80zł wyszło miesięcznie (lub nie korzystać z family +, ale z ceny telefonów nie schodzą inaczej za Chiny w tej ofercie i lamentują, że dokładają do interesu :)), bo w punkcie ta oferta wyjściowo jest po 89,89zł miesięcznie, a on line i przez CUK lub BOA po 85zł miesięcznie i dopiero ostatni konsultant przyznał w końcu w bólach, że mają taką możliwość by jednak w ofercie 3w1 dać zniżkę 10zł co miesiąc (nazywa się ta zniżka: za Super Zestaw). 85zł - 10zł = 75zł/mies.
Innych zniżek nie chcieli w ogóle dawać, twierdzili, że w tej ofercie ich nie ma.
W mojej sytuacji już się ta gimnastyka nie opłacała, bo i tak 80zł muszę płacić, żeby mieć zniżkę gotówkową na telefon, a wtedy wychodziłoby niby o 5 zł mniej w abonamencie, ale nie miałam już za bardzo co dobrać do tego pakietu, żeby to sens miało, więc zrobiłam to wszystko hurtem w salonie i zyskując 160zł na telefonie przez family +, wyszło, że dzieląc to na 24 miesiące jestem do przodu o dodatkowe 6,666zł, a nie o 5 zł, więc w sumie jeden pies, tylko mniej gotówką do zapłaty :).
Cześć mam w planie podpisanie umowy z T-mobile w ofercie rodzinnej na 3 Sim (1 Sim z T-mobile i 2xSim przeniesienie).
Podpisując w punkcie T-mobile umowę w ofercie rodzinnej 3 Sim mogę uzyskać:
- Abonament 75zł dzięki rabatowi "za Super Zestaw" (zamiast 85zł)
- Rabat na telefon 160zł, czyli np: Huawei P9 Lite za 89zł (zamiast 249zł)
- Pierwsze 4-mc abo 1zł na Sim z tel (za przeniesienie numeru z innej sieci)
- Opłata za aktywacje kart po 1zł/Sim
- Nielimitowane połączenia kom/stac
- Nielimitowane sms/mms
- po 5 Gb na Sim

Kilka pytań:
1. Jakich argumentów użyłaś do uzyskania rabatu 160 zł na telefon? Czy wynika on tylko z dobrej woli konsultanta i deklaracji opłaty abonamentu?
2. Jakich argumentów użyć do uzyskania rabatu (-10zł) na abonament "za Super Zestaw".

Ps. Czy orientuje się ktoś jaka jest cena cesji w T-mobile z abonamentu??

Pozdrawiam.
 #905553  autor: otasz
 16 sty 2017, 13:53
Czy "internet Connect" i "internet LTE w kraju" to dwa "różne internety"?

Dostałem ofertę na proFirma M i proFirma Ms i w jednej jest napisane tak, a w drugiej tak. Na pewno nie jest to "przejęzyczenie" bo to była aktualizacja oferty z końcówki roku i wtedy też tak pisano?

O co w tym chodzi?
 #905560  autor: Angorka
 16 sty 2017, 14:29
Impresja..
1. W tym punkcie, w sumie i o dziwo, nie musiałam używać właściwie żadnych argumentów (miła odmiana), po prostu zapytałam grzecznie czy nie da się coś więcej urwać z tej oferty i tak po kolei mi ta dziewuszka "urywała" i ja znowu czy nie da się coś lepiej, bo wierny klient, 3w1..itd. (gadka na miękko, bo z BOA i CUK czasem na ostro już była, bo Greka udawali jak nawet się okazało, że wiem o zniżkach, a tu nie było takiej potrzeby)...i tak aż do czasu tej ww. oferty, gdy powiedziała, że już NAPRAWDĘ nie da rady więcej, a było dla mnie ok już w sumie, więc podpisałam po kilku dniach z nią.
Jednak byłam gotowa zażądać wprost zniżki za Super Zestaw, bo tak zrobiłam z CUK i BOA i się cudownie znalazł ten rabat w końcu w CUK, ale w bólach i nie od razu, a w BOA się zarzekali, że nie ma żadnego rabatu w tej ofercie do końca, bo już jest tak tania, że TM dopłaciłoby....
Gadałam z CUK/BOA to, co większość chyba, kręciłam nosem, że stały abonent, że 16 lat, że teraz 3w1 będą mieli, że nowi mają lepiej albo to samo, że jakby dali zniżkę chociaż na telefonie i abonamentach, to bym się zaraz zgodziła, że za wierność itp.
Nigdzie nie było mowy o tym, że Super Zestaw można uzyskać tylko w kombinacji oferty 3w1 z netem, choć docelowo (na umowie mam to odjęte od neta).

2. Jak zrobisz family + w punkcie, to czy w punkcie czy w BOA/SUK bez łaski rabat na telefon dostaniesz jako kwotę 2xabonament deklarowany na przyszłe 2 lata (chyba tylko od pełnych kwot robią, czyli 70, 80zł, czyli albo coś pokombinować w górę z tym 5 zł albo mieć 2x70zł u Ciebie), to się nazywa "budżet na sprzęt". Najwyżej się upomnisz jak sami nie powiedzą, że masz to na koncie, ale raczej powiedzą jak tylko będzie to już w systemie (po max kilku dniach na pewno, ale zwykle szybko). Family + się robi tylko w punkcie, ale potem skorzystać z tego możesz, gdzie chcesz.

3. rabat 4 miesiące za 1zł jest na... przenoszoną lub nową kartę SIM (a nie na przedłużaną!). U Ciebie będą takie 2 karty SIM, więc bierz za obie i, moim zdaniem, najpierw próbuj po 6 miesięcy jak nowi, na każdą, a w ostateczności dopiero na 4 miesiące na każdą osobno.

Możesz jeszcze uzyskać za darmo do każdej karty SIM po 2 karty Extra Sim, czyli razem 6 - do odbioru od razu lub kiedy chcesz na żądanie (w umowie to zakreślają, że na żądanie przez 24 mies.).
Teraz nie wiem, czy ten konsultant z BOA i to mi źle nie powiedział, bo jak patrzę na ich reklamówkę z ofertami (papierową, od tej dziewczyny), to wychodzi, że 5 zł więcej się płaci jak się bierze w 3w1 1 kartę na internet zamiast SIM (za każdy internet w 3w1 5 zł więcej niż za SIM). A on twierdził i taką ofertę mi też przedstawił, bo zapisałam, że u nich wyjściowa byłaby 85zł/mies. za 1 przedłużenie z tel. + 1 SIM + 1 karta do neta lub przeniesienie. To teraz już nie wiem na 100%, bo tego nie sfinalizowałam, ale w punkcie dziewczyna nie podważyła tego, tylko powiedziała, że może ONI mogą dać 5 zł z tego mniej jeszcze, ale ona nie ma takiego kodu...
 #905738  autor: broda4
 17 sty 2017, 14:48
playman pisze:Przedłużyłem umowę jednak bez telefonu na następujących warunkach:
- umowa 24 miesiące
- no limit rozmowy, smsy, mmsy
- internet 8 GB
- 14,99 zł netto

Mogę zmienić na internet bez limitu dopłacając 5 zł miesięcznie.


Patrząc na twoj poprzedni post - to celowałeś w taryfę za 100 zł a wziąłeś za 15 :)
 #905742  autor: danielkl
 17 sty 2017, 15:05
cennik wymiany telefonu dla prywatnych ten bez dopisku www z 17 stycznia czyli z dzis sa nowe fony np huawei g8 htc desire 10 lifestyle htc a9s i potanial np note 4 tylko czy jeszcze warto brac go w abo za 139 to niewiem https://app.box.com/s/zh5pfcl70u6vguzfo8x7ub9rijje83a2 i male update z ostatniej chwili nasz operator wlasnie opublikowal ten cennik na swojej www normalnie jakies swiento czy cus :D
Ostatnio zmieniony 17 sty 2017, 16:45 przez danielkl, łącznie zmieniany 1 raz.
 #905748  autor: danielkl
 17 sty 2017, 15:30
iles stron temu ktos tu pisal ze linki do pdf z cenikiem po zalogowaniu na konto abonameckie nie dziala a jak to na dzis wyglada? pytam bo tak mi boa odpisalo na prozbe o aktualny cennik -- Witam
Dziękuję za nadesłaną korespondencję.
Uprzejmie informuję, że cennik telefonów
dostępny jest po zalogowaniu na
konto - ale jednocześnie w załączeniu
przesyłam cennik aparatów.
Nadmieniam, że warto podać telefon
kontaktowy tak aby była możliwa rozmowa
i dobranie oferty.
Z pozdrowieniami
Monika Kawnik
Biuro Obsługi Abonenta
 #905778  autor: Testus
 17 sty 2017, 17:10
Dostałem ofertę z SUK na firmę. Przedłużenie
JumpFirmaM - bez limitu rozmowy, sms,mms +8 GB net - 67 brutto
Samsung S6 za 299brutto (podobno 300 złotych zniżki)
Da się coś jeszcze ugrać. Mnie się wydaje, że cena dobra
 #905789  autor: irzi
 17 sty 2017, 18:30
danielkl pisze:cennik wymiany telefonu dla prywatnych ten bez dopisku www z 17 stycznia czyli z dzis sa nowe fony np huawei g8 htc desire 10 lifestyle htc a9s i potanial np note 4 tylko czy jeszcze warto brac go w abo za 139 to niewiem https://app.box.com/s/zh5pfcl70u6vguzfo8x7ub9rijje83a2 i male update z ostatniej chwili nasz operator wlasnie opublikowal ten cennik na swojej www normalnie jakies swiento czy cus :D
Dzięki za cennik :-)

Ps. W ofercie T-Mobile : 3 KARTY SIM JEDEN WSPÓLNY ABONAMENT, też skorzystamu z promocyjnego abonamentu ( 1zł przez 6 m-cy) w przypadku przejścia z innej sieci ?
 #905792  autor: dawoo1
 17 sty 2017, 18:55
Testus pisze:Dostałem ofertę z SUK na firmę. Przedłużenie
JumpFirmaM - bez limitu rozmowy, sms,mms +8 GB net - 67 brutto
Samsung S6 za 299brutto (podobno 300 złotych zniżki)
Da się coś jeszcze ugrać. Mnie się wydaje, że cena dobra
Jeszcze możesz dostać zamiast 8 GB netu - 12 MB a cena? czy ja wiem czy taka dobra na horyzoncie już ósemka :lol:
  • Strona 382 z 624
  • 1
  • 380
  • 381
  • 382
  • 383
  • 384
  • 624
  • 1
  • 380
  • 381
  • 382
  • 383
  • 384
  • 624