DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #901440  autor: Wosiu96
 24 gru 2016, 00:32
Cześć. Czy cesja numeru orange na kartę jest płatna czy darmowa? Jedynie co znalazłem informację, iż dla klientów abonamentowych kosztuje około 20 zł lecz o prepaidzie ani słowa. Wiecie może coś na ten temat?
 #901600  autor: orson_dzi
 25 gru 2016, 22:30
Cesja byłaby np, przy Zetafonie. W byle prepaidzie to jest zwykłe przerejestrowanie numeru, zadna cesja. Za darmo.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)
 #901610  autor: Wosiu96
 25 gru 2016, 23:16
orson_dzi dziękuje ci bardzo za odpowiedź ;)
 #902158  autor: HappyBoy
 29 gru 2016, 05:06
orson_dzi pisze:Cesja byłaby np, przy Zetafonie. W byle prepaidzie to jest zwykłe przerejestrowanie numeru, zadna cesja. Za darmo.
Niestety jesteś w błędzie.. każdy z operatorów czy to postpaid czy prepaid za zmianę właściciela numeru pobiera opłatę..
 #902335  autor: Gregrin
 29 gru 2016, 23:35
HappyBoy pisze:Niestety jesteś w błędzie.. każdy z operatorów czy to postpaid czy prepaid za zmianę właściciela numeru pobiera opłatę..
Nie pamiętam czy to było w orange czy play (bo przenosiłem i w którymś momencie zmieniałem właściciela) ale nie ponosiłem żadnej opłaty (chyba już w play) a orson_dzi raczej tez wie co mówi i można ufac jeśli chodzi o orange ;)
PS. Zadzwoń, zapytaj i będziesz miał potwierdzenie ;)
 #904541  autor: ukefake
 10 sty 2017, 17:11
HappyBoy, cesja w orange dla numeru pre-paid jest BEZPŁATNA, o ile nie korzystamy z zetafona lub minutofona. W linku powyżej jest to wyraźnie zaznaczone. Robiłem cesję na poczatku 2016 i nic nie płaciłem.
 #904938  autor: Wosiu96
 12 sty 2017, 17:17
Dziś byłem w salonie Orange chciałem przepisać nr na kogoś innego i co 25 zł. Mówię Pani, że nawet na facebooku pytałem i dowiedziałem się, że 0zł. Zadzwoniła do kogoś z Orange i 25 zł. Trochę jestem wkurzony bo nawet orange mówił 0 zł. Ale przejdę na dzień do playa tam zrobię cesję, wrócę do Orange i nową simkę dostanę przy okazji ;)
 #905467  autor: Orange Ekspert
 16 sty 2017, 08:11
Przepisanie numeru na inną osobę w ofercie prepaid jest bezpłatna. Usługa jest płatna w przypadku oferty Zetafon lub Minutofon.
 #905546  autor: Wosiu96
 16 sty 2017, 13:23
@Orange Ekspert szkoda, że nie wiedzą tego w moim salonie ;/ Kiedyś Pani w tym salonie przy chęci przejścia do orange wymagała odemnie jakiegoś dowodu, iż numer jest zarejestrowany...
@Gregrin tak jest już płatna i wynosi 25 zł.
 #905901  autor: ukefake
 18 sty 2017, 11:30
Wosiu96, pamiętaj tylko, że jak wrócisz do orange po przygodzie u innego operatora, to dostaniesz nową kartę sim z NIEZDEJMOWALNYM pinem - o ile znajdziesz salon z kartami do przenosin, któremu będzie się chciało "zmarnować" jedną na przenosiny pre-paida. Dodatkowo mogą zażądać kasy za nową simkę. Dlatego namawiam, aby jeszcze raz udać się do orange, najlepiej salonu firmowego, i w przypadku żadania opłaty grzecznie poprosić o wskazanie jej zasadności w cenniku. Można teź mieć przy sobie wydruk, na wypadek gdyby popsułyby im się drukarki. I nie zapomnij zgłosić skargi w orange na ten punkt.