DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #899416  autor: Kompan
 10 gru 2016, 13:33
Jestem w trakcie przenoszenia numeru do Nju,otrzymałem tymczasowy numer.Dostałem info,że mogę aktywować na tym numerze bonus za rejestrację.Jestem ciekawy czy po przeniesieniu numeru da radę aktywować ponownie bonus,na przeniesionym numerze?
 #899659  autor: vh
 12 gru 2016, 11:27
Według mnie nie, bo to jest jedno konto, któremu w pewnym momencie tylko zmieni się numer.

T10s, OT-311, 1650, X501, P780, GT-C3322, E560, 3S, 4X, G7 Power
 #899687  autor: asdaf
 12 gru 2016, 14:02
Oczywiście, że nie będzie drugiego bonusu po zmianie numeru z tymczasowego na właściwy. Jeśli aktywujesz bonus na numerze tymczasowym i go nie wykorzystasz w całości to pozostała część przejdzie na numer właściwy. Jeśli bonus wykorzystasz zanim aktywują Ci numer właściwy to będzie wykorzystany i koniec. Cała historia (rozmów, doładowań, smsów) zostaje przeniesiona z numeru tymczasowego na właściwy. Jeśli podczas używania numeru tymczasowego założysz konto na nju.pl to po zmianie na numer właściwy hasło do konta zostaje to samo a zmienia się numer zastosowany jako login.