DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 561 z 692
  • 1
  • 559
  • 560
  • 561
  • 562
  • 563
  • 692
 #899132  autor: never44
 08 gru 2016, 11:31

dziękuje :D czy trzeba wpisywać gdzieś jakąś dokładną datę do kiedy mam z nimi umowę albo w sensie od kiedy chce rozwiązać? żeby nie palnąć gafy i nie płacić jakiejś kary.

Data zakończenia umowy 28.02.2017. Kiedy najwcześniej mogę wysłać wypowiedzenie?
Pan konsultant dał mi delikatnie do zrozumienia że muszę wysłać wypowiedzenie żeby starać się o solo M+
 #899203  autor: Llordus
 08 gru 2016, 19:11
Witam.
Spróbuję podbić jeszcze dziś.
Pytanie brzmi, czy przy kończącej się umowie na MIX w Play, da się ugrać coś sensownego (może być w abo), czy jestem skazany na umowy wg oferty ze strony internetowej play?
Z góry dzięki za pomoc.
 #899207  autor: andrzejgolota
 08 gru 2016, 19:55
@LLordus

Przy migracji mix -> abo raczej nic konkretnego przez DUK nie załatwisz. Rozważ sobie abo w Red Bull Mobile. Umowa bezterminowa, 29 zł no limit rozmów,sms 8GB i TIDAL na dwa lata. RBM to też Play żeby była jasność.
 #899221  autor: Llordus
 08 gru 2016, 20:56
andrzejgolota --> Dzięki, w sumie ten red bull wygląda bardzo ciekawie. Nie będą robić problemów przy przenosinach numeru, że niby wewnątrz "jednej" sieci?
 #899367  autor: kemor44
 09 gru 2016, 21:23
Nie wiem co się ostatnio dzieje w Play, mailem trzeba wpisać konkretnie termin zakończenia umowy.W salonie wygląda to lepiej,ale przy rozmowie z SUK wygląda to tak jakby spadli z księżyca,trzeba im przypominać,że wypowiedzenie jest złożone.
 #899437  autor: martinox1
 10 gru 2016, 19:26
Jeśli chodzi o przejście z MIX-a na abonament to w moim przypadku nie było problemu żeby dostać Solo M+ za 25 zł na czas nieokreślony. Było to w październiku bieżącego roku.
 #899494  autor: Llordus
 11 gru 2016, 15:56
martinox1 pisze:Jeśli chodzi o przejście z MIX-a na abonament to w moim przypadku nie było problemu żeby dostać Solo M+ za 25 zł na czas nieokreślony. Było to w październiku bieżącego roku.
Dzięki za info. Sęk w tym że przy moich potrzebach celować musiałbym w okolice Solo L. Ale istotne jest że jest jakiś potencjał w negocjacjach (wbrew temu co mi wmawiał ostatni konsultant z którym o tym rozmawiałem). Jak by zeszli w okolice tego co RBM oferuje cenowo, to mógłbym zostać - z czystego lenistwa :)

Byłeś po złożeniu wypowiedzenia? Jakieś specjalne argumenty wykorzystałeś podczas tej zmiany?
 #899788  autor: martinox1
 12 gru 2016, 22:14
Tak, po wypowiedzeniu umowy. Miła pani konsultant mi nawet poradziła złożenie wypowiedzenia, ponieważ bez wypowiedzenia niby nie mogła zaoferować mi tej oferty za 25 zł (system nie przepuszczał). Powiedziałem jej również, że moja mama byłaby zainteresowana taką ofertą, no do niej też zadzwoniła na podany przeze mnie numer:-)
 #899841  autor: qtek
 13 gru 2016, 11:00
Mam pytanie czy udało się komuś dostać propozycje z telefonem solo M przy przedłużeniu z rabatem na telefon większym niż około 90 pln ? Tylko taka ofertę udało mi się narazie otrzymać przy złożonym wypowiedzeniu.
 #900138  autor: Llordus
 14 gru 2016, 23:46
martinox1 -->Dzięki.
Mnie w sumie mocno dziwi sytuacja. W sumie MIXa mam już spłaconego, i de facto jestem jak po wypowiedzeniu - w każdym momencie bez konsekwencji mogę przejść gdziekolwiek.
Zadałem nawet pytanie przez Play24 czy w związku z tym mają dla mnie jakąś ofertę. I tutaj cud - od ręki najpierw jedna pani zadzwoniła, czy mogą mnie zaofertować z działu utrzymania. Jak się zgodziłem, to prawie od razu telefon - tyle że kobitka która dzwoniła napaliła się na mój numer który mam w abo na czas nieokreślony - jak ją wyprowadziłem z błędu i wyjaśniłem że chodzi o drugi numer i inną umowę -to powiedziała że musi przygotować i sprawdzić dostępne oferty. I od tamtej pory - drugi dzień już cisza.

Chyba się skończy przejściem do RBM. Jak mam się męczyć i biegać składać wypowiedzenie, to wolę po prostu wypełnić formularz RBM przez internet a resztę sfinalizować z kurierem. Dam im jeszcze czas do końca tygodnia, a później żegnaj Play.

Inna sprawa, że jak mi się ten RBM na jednym numerze sprawdzi, to pewnie 1-2 miesiące później przerzucę tam i drugi - bo w sumie za to samo będę płacić dużo mniej.
 #900157  autor: pity7
 15 gru 2016, 04:48
zarzuci ktoś cennik z telefonami. pytanko czy od ceny telefonu mozna coś negocjować jeśli tak to o ile można obniżyć cenę ?

i czy można obniżyć cenę abonamentu ( wynegocjować np 10 zl mniej na czałą umowę ) ?

czy play jest tak super firma która nie zmnienia nic w cennikach ??

interesuje mnie oferta z telefonem , prosze o konkrety .
 #900178  autor: lukx95
 15 gru 2016, 09:05
Witam jeśli kogoś interesuje oferta Formuły Solo M tej z plusem specjalnej w cenie 25 zł, ale z pakietem podstawowym telewizji w ramach abonamentu w usłudze Play NOW, to musi skorzystać z innej promocji na przedłużenie umowy.
Konkretniej w znanej ofercie na czas nieokreślony za 25 zł, nie ma wliczonego pakietu podstawowego telewizji Play NOW w ramach abonamentu.
Jeśli ktoś chce mieć tą ofertę w tej cenie, ale z pakietem podstawowym telewizji, to należy skorzystać z przedłużenia umowy na promocję specjalną przedłużeniową o nazwie:
RePlay FORMUŁA SOLO Tylko SIM extra + z TV
w taryfie tej samej czyli Formuła SOLO M.
W ramach tej oferty umowa jest na 24 miesiące i reszta składników oferty jest taka sama co w tej na czas nieokreślony tylko plusem jest to, ze można mieć w nowej tej ofercie z umową na 2 lata w ramach abonamentu ten pakiet podstawowy usługi telewizji Play NOW.
Dodatkowo w ramach tej oferty przez pierwszy rok trwania umowy ma się za darmo pakiet "TV - usługi dodatkowe". Potem po roku można wyłączyć ten pakiet lub go utrzymać za 2 zł dodatkowo miesięcznie. Oczywiście cały czas bez zmian na zawsze jest pakiet podstawowy telewizji Play NOW :)
 #900194  autor: szukam_oferty_play
 15 gru 2016, 10:24
Witam, w lutym kończą mi się umowy na 2 numery firmowe w Play. Na początku grudnia złożyłam wypowiedzenie i dzwonili do mnie z ofertą, która była gorsza od tej na stronie - powiedzieli, że tamta jest tylko dla przenoszących numer...
Interesuje mnie Formuła Biznes Box z 2 simami, gdzie wszystko jest bez limitu i w tym jeden nowy telefon (Samsung A5). Czy ktoś przedłużał umowę na takich warunkach? Wiecie co najlepszego mogą mi zaproponować?
  • Strona 561 z 692
  • 1
  • 559
  • 560
  • 561
  • 562
  • 563
  • 692
  • 1
  • 559
  • 560
  • 561
  • 562
  • 563
  • 692