DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 2 z 23
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 23
 #899171  autor: maker3
 08 gru 2016, 14:20
Mi też wali błędy.
Ciekawe czy Frii Internet ich boli. Regulamin nic nie wspomina o tym.

Przy jednej z prób pierwszy kod dał komunikat, żebym poszukał prawdziwego kodu na włączenie EIH. Czyli wiedzą o co chodzi, ale blokują.

Co za sieć, gdybym nie dał naciągnąć się kilka doładowań w zamian za 10GB na kilka dni przed wyłączeniem RWK, to poszedłbym do punktu Play niż płaszczył się na infolinii o RWK.
Kod: Zaznacz cały
if ARPU=0 then Wystąpił błąd;
 #899176  autor: darekka
 08 gru 2016, 14:55
@asdaf Lekka irytacja mnie wziela, bo krew zalewa jak 100 razy ludzie pytaja o to co wolami napisane(w kilku tematach sie udzielam gdzie to jest nagminne) i jesli poczytales moj wczesniejszy wpis za atak na Ciebie to jestem jak najdalszy od tego(lekkie nieporozumienie wystapilo choc zamierzone nie bylo)
W regulaminie zapisalu ze zgody mozna wyrazic w dowolny sposob akceptowany przez operatora I KODAMI USSD wiec sa one nie jako alternatywabdl rozmowy z BOA, a ze nie dzialaja to poinformowalem o tym aby nikt nie zazucil mi, ze glupoty pisze(bo kod nie wchodzi). Oczywiscie powinny dzialac ale wiemy ze u T sporo takuch kwiatkow jest.
Aby byla jasnosc ja sam lekko sie na te problemy wpieniam i operatora nie bronie.

@maker3 musisz dzwonic(dobrze, ze USSD nie jest jedynym sposobem) ale pamietaj nnazwe promo, nazwy zgod bo konsul moze sie trafic nieogarniety w temacie nowosci i mozliwebze pomylu z stracja kurierem

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #899177  autor: slawekt
 08 gru 2016, 15:27
darekka pisze:W regulaminie zapisalu ze zgody mozna wyrazic w dowolny sposob akceptowany przez operatora I KODAMI USSD wiec sa one nie jako alternatywabdl rozmowy z BOA, a ze nie dzialaja to poinformowalem o tym aby nikt nie zazucil mi, ze glupoty pisze(bo kod nie wchodzi). Oczywiscie powinny dzialac ale wiemy ze u T sporo takuch kwiatkow jest.
Aby byla jasnosc ja sam lekko sie na te problemy wpieniam i operatora nie bronie.
A ja ze swojej strony zaczynam być Twoim fanem...
Bo tyle czasu, nerwów, pisaniny z konsulami oraz tłumaczenia, to naprawdę chyba świętym zostaniesz :-) Nie wiem ile Ty poświęcasz (codziennie?) uwagi na walkę z wiatrakami (niedziałające usługi, regulaminy od czapy oraz ciągłe spory o swoje w T-Mobile), to po prostu podziw aż bierze...
Już nawet się zastanawiam, kiedy Ci się odechce, machniesz ręką i przejdziesz do innego Operatora :-)
 #899178  autor: darekka
 08 gru 2016, 15:34
Dzieki za zyczliwe slowa. Co do mojejnewentualnej swietosci to i tesciowa za tym oponuje.

Szybko to mi sie nie odechce, bo na drugie imie mam Cierpliwosc (pamietny czas kiedy operator nawet ponad miesiac usuwal usterki mojej opcji uslugowej chcac nam obrzydzic oferte, ktorej nie e moze wycofac- wtedy zapowiedzialem, ze niedoczekanie ich i na swoim postawilem). Lubie to co robie, mam czas(24godz.sluzby sprzyjaja cierpliwosci), a i dzieki temu mam praktycznie za jakies grosze nelimitowane uslugi(Masz zlotowke...), bo z reklamacji/rekompensta kasa sie zwraca.
Dodatkowo inni maja latwiej jak ktos szlaki przetrze.

Co do ilosci czasu to duzo go nie poswiecam-jak cos zdechnie to zgloszenie i reklamacja, nowinki szukam co kilka dni. Od czasu do czasu jakis telefon do BOA i jakos nie jest to upierdliwe,a satysfakcja jest.

Jednym slowem takie "ekstremalne" hobby- jestem "wyjadaczem wisienek" od operatorow i bankow.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #899179  autor: asdaf
 08 gru 2016, 15:55
darekka pisze:jesli poczytales moj wczesniejszy wpis za atak na Ciebie to jestem jak najdalszy od tego
Nie poczytałem ;) Ty napisałeś że jest promo i jak włączyć. Ja napisałem jakie mogą być "przygody" w praktyce. To tylko takie "uzupełnienie" z mojej strony :)
 #899180  autor: darekka
 08 gru 2016, 15:58
I o uzupelnianie wzajemne powinnismy sie starac.
Dodatkowa zaleta zlecenia przez BOA jest potwierdzenie zmian smsem otrzymywanym niedlugo po rozmowie na co jak zauwazyles nie mozna liczyc przez kody bo one nie trybia(dobrze, ze jest alternatywna opcja wyrazenia zgod, bo bysmy byli w ciemnym lesie).

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #899184  autor: darekka
 08 gru 2016, 16:26
Szybszy bedzie telefon do BOA, bo mofa zmienic Regulamin i wpisac wymog zgod marketingowych przez cale RWK.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #899185  autor: kaspeed
 08 gru 2016, 16:48
A jakie są kody na wyłączenie zgód:)? u mnie cała 3ca weszła na heyah masz 1zł masz no limit :mrgreen: Może wystarczy wysłać za te 14dni meila z rezygnacją z ww zgód?

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #899188  autor: darekka
 08 gru 2016, 17:05
Zgody cofniesz dzwoniac do BOA co zostanie potwierdzone przez konsula i zwrotny sms.

Czyli jestes przykladem tego, ze operator juz ogarnia kody. Teraz tylko czekamy do 14dni i zgody cofamy jak dadza RWK.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #899204  autor: biala1991
 08 gru 2016, 19:14
W końcu poszło, oczywiście każdy kod najpierw zwracał info: Zlecenie odrzucone. Dopiero po chwili: Zlecenie dotyczące wyrażenia/odwołania zgód zostało zrealizowane. Niepotrzebne skreślić, tylko które? :)
Na tym nr były już wyrażone zgody (TM sam nimi zarządził przy okazji telefonicznej rejestracji) Możliwe że teraz zostały odwołane, bo z treści komunikatu jednoznacznie nie wynika jakie właściwie zlecenie zrealizowano :D
 #899210  autor: darekka
 08 gru 2016, 20:23
Aby sprawdzic czy wyrazilismy czy odwolalismy kodem zgody konieczny jest telefon do BOA. Ddam,ze zgody sa automatycznie w systemie zaznaczone dla osob ktore zamowily kuriera ale jeszcze nie dotarl z dokumentami(dotyczy tylko nowej wersji kurierskiej rejestracji-ta pierwsza co do skutku nie doszla nic w zgodach nie zmieniala).

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #899226  autor: maker3
 08 gru 2016, 21:25
biala1991 pisze:W końcu poszło, oczywiście każdy kod najpierw zwracał info: Zlecenie odrzucone. Dopiero po chwili: Zlecenie dotyczące wyrażenia/odwołania zgód zostało zrealizowane. Niepotrzebne skreślić, tylko które? :)
Taki sam komunikat miałem, jak wysłałem sms "TAK" na 80888.
SMS "NIE" wyłącza marketing, to pomyślałem, że wyślę tak. No i przy przyszło potwierdzenie, z którego nic nie wynika.

Natomiast jak mam błąd po wpisaniu kodu USSD i czekam tak jak ty kilka chwil to wyskakuje:
"Coś się stało i nie mogliśmy tego dokończyć"
 #899248  autor: biala1991
 09 gru 2016, 01:19
Asdaf, wyobraź sobie że tylko raz. Po prostu po pierwszym niepomyślnym info trzeba było cierpliwie odczekać aż przyjdzie kolejne przynosząc teoretycznie :D lepsze wieści.

Darekka, chodzi o nr wcześniej zarejestrowany (zanim wymyślono słynną promocję RWK za rejestrację przez kuriera).

Maker3, czyli tak naprawdę nie wiemy na jakim etapie są zgody, równie dobrze mogły zostać wyłączone a nieświadomy klient sobie czeka na przyznanie RWK.

Dlaczego w TM żadna promocja nie działa tak jak powinna i wszystko musi być załatwiane przez telefon do BOA? Nie mówiąc o tym, że te smsy informacyjne, które o niczym konkretnie nie informują a wręcz wprowadzają w błąd (klient myśli że wyłączył zgody a stało się dokładnie odwrotnie) to chyba niedozwolone praktyki.
 #899253  autor: darekka
 09 gru 2016, 04:49
Czemu w T wszystko dziala z problemami?-bo tak i juz :lol:
Niestety aby cokolwiek konkretnie ustaluc jaki status maja zgody nieobejdzie sie bez BOA niestety.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #899346  autor: asdaf
 09 gru 2016, 18:53
biala1991 pisze:Asdaf, wyobraź sobie że tylko raz.
No widzisz a tak na nich narzekasz. Ja niestety odpowiedzi nie otrzymałem. Dziś znów wbiłem wszystkie kody :) Teraz to już nie wiadomo czy włączyłem, czy wyłączyłem.
 #899358  autor: biala1991
 09 gru 2016, 19:59
asdaf pisze:
biala1991 pisze:Asdaf, wyobraź sobie że tylko raz.
No widzisz a tak na nich narzekasz. Ja niestety odpowiedzi nie otrzymałem. Dziś znów wbiłem wszystkie kody :) Teraz to już nie wiadomo czy włączyłem, czy wyłączyłem.
Sama nie wiem co gorsze, czy to że Ty nie dostajesz wcale odpowiedzi, czy to że mnie przyszło niby-potwierdzenie włączenia zgód na nr, na którym na bank już były włączone :D
Poszperałam w necie i znalazłam osobne kody na dezaktywacje. Póki co jeszcze za wcześnie żeby testować, ale jak coś nie wypali (a co do tego nie mam wątpliwości) nie omieszkam sobie ponarzekać :D

@Darekka, jak dostaniesz RWK podziel się tą radosną nowiną :) Do BOKu będę dzwonić w ostateczności
 #899371  autor: darekka
 09 gru 2016, 22:09
Jeśli dostąpię zaszczytu uzyskania RWK z tej oferty to się pochwalę(mają czas od 7grudnia-potem dym).

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
  • Strona 2 z 23
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 23
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 23