DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #899216  autor: columbo
 08 gru 2016, 20:39
Ktoś starszy mi się poskarżył na ceny rozmów. O zgrozo po sprawdzeniu okazało się, to jakaś taryfa Simplusa z cenami 79gr/min. Widzę od cholery tych taryf w Plusie i nie wiem, co włączyć. Czy w ogóle można przechodzić na starsze taryfy typu PLus na kartę?
Może ktoś napisać jaka jest hierarchia taryf i możliwości przechodzenia z jednej na drugą, bo kojarzę, że z nowszych nie ma chyba powrotu na starsze.
Widzę, że jest Plus na Kartę, Plus na Kartę bez limitu, Plus na kartę Więcej no i te nowe Ja+
Właściwie są 2 takie osoby, raczej nie dzwonią dużo 1-2 godz max., na kilka nr kom. i stacj., a jedna podobno używa internetu w smartfonie.
Plan mam taki żeby przejść na jedną z tych taryf, a potem niech sobie zarejestrują numery, żeby zgarnąć bonusy 500 zł i RWK (chyba można razem?), a potem się zobaczy.
Rozumiem, że bonus za rejestrację nr RWK, to tylko ważność konta na rok, a po roku będzie jak wg zasad danej taryfy? Czyli w międzyczasie nie można jej dodatkowo przedłużać.

Jeszcze jedna sprawa. Czy przenosząc niezarejestrowany nr do nowego operatora dostanie się u niego bonus za rejestrację(jeśli jest oczywiście)? Czy żeby przenieść trzeba zarejestrować u starego i defacto już nie ma tytułu do bonusu u nowego?
 #899255  autor: Gregrin
 09 gru 2016, 05:28
columbo pisze:żeby zgarnąć bonusy 500 zł i RWK (chyba można razem?), a potem się zobaczy.
Z tym ze te 500 to bonusowe i ważne 30dni.
columbo pisze:Jeszcze jedna sprawa. Czy przenosząc niezarejestrowany nr do nowego operatora dostanie się u niego bonus za rejestrację(jeśli jest oczywiście)? Czy żeby przenieść trzeba zarejestrować u starego i defacto już nie ma tytułu do bonusu u nowego?
W orange na pewno a w play jest jeszcze dodatkowy bonus za przeniesienie (w orange de facto tez bo można korzystać z paru pakietów po niższej cenie). U pozostałych 2 operatorów pewnie jest podobnie ale nie znam ich oferty.
columbo pisze:Właściwie są 2 takie osoby, raczej nie dzwonią dużo 1-2 godz max., na kilka nr kom. i stacj., a jedna podobno używa internetu w smartfonie.

Jeśli na te stacjonarne dzwoni się mało to polecam orange: pakiet 120min na komórki za 9zl. Jest ciekawy bo odnawia się po 30dniach albo gdy wygadamy te 120min, wiec cały czas rozmawiamy z pakietu.
Albo żeby całkowicie się tym nie przejmować wziąć abo ze świątecznej promocji i mieć to z głowy
http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 36#p898836
A dla drugiego numeru na rok http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 21#p896821 Lajtmobile działa na plusie wiec różnicy nie powinno być ;)