DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 492 z 675
  • 1
  • 490
  • 491
  • 492
  • 493
  • 494
  • 675
 #898949  autor: zielony71
 07 gru 2016, 09:30
samboman pisze:
zielony71 pisze:Przykro mi, ale po tym jak oferta dla firm była przez ostatnie 2 lata cały czas gorsza niż dla indywidualnych. to przestałem ją śledzić i w tej chwili nie potrafię Ci pomóc.
W zasadzie trochę źle opisałem obecną sytuację. Aktualnie posiadam taryfę Smart Plan Multi II Max (cesja dokonana z os. fizycznej na DG) więc czy w tym przypadku będę mógł otrzymać ofertę dla klientów indywidualnych?

@juga, dzięki za info
Tego niestety nie wiem. Zadzwoń i zapytaj. :-)
light7 pisze:A ja man następujące pytanie. Ciotka posiada abonament na telefon komórkowy oraz na telefon stacjonarny. Abonamenty te nie są połączone (na komórkę jest faktura elektroniczna a na stacjonarny papierowa). Obydwa abonamenty kończą się w lutym 2017. Wczoraj zadzwoniłem do BOKu z zapytaniem o ofertę na przedłużenie telefonu komórkowego. Sam zaproponowałem, że pewnie te obydwa konta trzeba połączyć aby uzyskać rabat orange open dla posiadaczy usług stacjonarnych. Pani stwierdziła, że ona nie ma możliwości połączenia kont a w momencie przedłużenia umowy system sam powinien sobie wyszukać, że abonent posiada usługi stacjonarne i naliczyć rabat. ...system powinien, a co się stanie jak system nie wyszuka?.... Czy rzeczywiście system ma sam sobie to wyszukać czy też to konta najpierw trzeba połączyć ??
Zwykle system wyszukuje, ale znajomy miał taką sytuację, że system nie wyszukał.
Po otrzymaniu faktury bez naliczonego rabatu open, znajomy napisał reklamację, która została rozpatrzona pozytywnie, a problem od tej pory już się nie powtórzył.
 #898956  autor: Schnap
 07 gru 2016, 10:07
Dostałem właśnie sms że za 3 dni się kończą moje rabaty na abonament i usługi dodatkowe i zapłacę wg cennika. Nikt do mnie nie dzwonił o przedłużenie umowy więc zapomniałem że kończy się umowa.
Do tej pory korzystałem z planu Halo II 59 z rabatem 30% i Orange Open co po zsumowaniu wychodziło 30 z groszami.
Co polecanie zrobić??
 #898965  autor: Schnap
 07 gru 2016, 10:51
Strasznie zagmatwane te oferty teraz. Po telefonie

12GB internetu, spotify prem 2 lata, oferta nolimit - abo 24 msc
Do tego dokłada kartę internetową 5GB - podobno warunek doliczenia 20% rabatu?(z tego nic nie kumam)
Samsung A5 za 199zł
i zrabatowana do 0 opłata aktywacyjna
Koszt sumaryczny na msc = 45,30

I włączenie rabatu orange open extra na resztę ofert

Czy można to jakoś lepiej rozegrać?
 #899009  autor: petrydz
 07 gru 2016, 13:47
@Schnap

Nie bierz karty 5 GB, bo to najprościej w świecie oferte Orange Free Net 19,90 - po rabacie Orange Open - 10zł, czyli 9,90. Oferta jest na 24 msc. Potem też normalnie z tego musisz rezygnować, czyli pisać wypowiedzenie.
W tej kwocie 45,30 masz to dodane zapewne, bądź nie.
Opłata aktywacyjna 29 zł (z tego co czytam zrabatowaną masz opłatę aktywacyjną) do pierwszej fv będzie doliczona i wyrównanie za okresy roliczeniowe + przedpłata za kolejny okres rozliczeniowy, także pierwsza faktura będzie spora jak się zdecydujesz na tą kartę 5 GB.
Konsultant cwany, warunkuje rabat 20 % kartą OFN, wiadomo, chce zrobić sprzedaż sobie.
Karta jest przydatna w przypadku jak mega dużo siedzisz w necie.
Jeśli nie to nie daj sie konsultantowi.
 #899030  autor: Schnap
 07 gru 2016, 15:10
@petrydz
Jasne, dzięki za podpowiedz. Tak jak mówisz, w zupełności by mi wystarczył ten normalny pakiet
Ostatnio zmieniony 07 gru 2016, 15:11 przez Schnap, łącznie zmieniany 1 raz.
 #899031  autor: MaxQuake
 07 gru 2016, 15:10
samboman pisze:
zielony71 pisze:Przykro mi, ale po tym jak oferta dla firm była przez ostatnie 2 lata cały czas gorsza niż dla indywidualnych. to przestałem ją śledzić i w tej chwili nie potrafię Ci pomóc.
W zasadzie trochę źle opisałem obecną sytuację. Aktualnie posiadam taryfę Smart Plan Multi II Max (cesja dokonana z os. fizycznej na DG) więc czy w tym przypadku będę mógł otrzymać ofertę dla klientów indywidualnych?

@juga, dzięki za info
Prawie na pewno NIE. Będzie Cię obowiązywać propozycja dla Firm.
 #899036  autor: malin_f1
 07 gru 2016, 16:10
Mateusz7 pisze:Ok, już wszystko wiem. Ta promocja nie łączy się ani z 6 miesiącami za darmo, ani z rabatem Orange Open Extra.

Jeżeli ktoś potrzebuje, posiadam kod -20% dla przenoszących numer z innej sieci. Niestety niepotrzebnie go odkupiłem. Szczegóły na PW.
W poniedziałek rozmawiałem z *400 kody rabatowe łączą się z OOE (pytałem o przedłużenie umowy). Rozmowę mam nagraną w razie czego będę reklamował.

Zamierzam przedłużyć ale dopiero po świętach, z uwagi na najlepsze oferty które zawsze są po świętach.
Czy ktoś wie czy przed świętami będzie jeszcze jakaś zmiana cennika dla indywidualnych ?
 #899041  autor: Maco2883
 07 gru 2016, 16:32
Ja slyszalem ze od 8 grudnia ma byc nowy cennik. Ktos moze potwierdzic?

A co do mnie, to niestety ciagle nikt do mnie nie dzwonil, mimo ze zaraz mina prawie 3 tyg od wypowiedzenia, a do konca umowy 10 dni. Bede musial sam sie skontaktowac ;-)
 #899042  autor: bloomy
 07 gru 2016, 16:55
@marco2883 - mi umowa kończy się 26 grudnia moje wypowiedzenie też leży już 3 tygodnie ale dzwoniłam do DOK 3 razy w tym dzisiaj. Chce iPhone 7 różowego ale teraz go nie mają na stanie, mieli dać znać jak się pojawi, miałam go w ofercie no limit na wszystko za 139 zł na 30 miesięcy + spotify + 15GB internetu.. niestety telefonu nie ma a nie chce brać SGS7 jest też w fajnej ofercie na 30 mieisecy po 119.90 ale chciałam spróbować tym razem appla a tu wielka niewiadoma. Mam czas do 13 grudnia potem wypowiedzenie wchodzi w życie...
 #899085  autor: Mateusz7
 08 gru 2016, 00:15
malin_f1 pisze:
Mateusz7 pisze:Ok, już wszystko wiem. Ta promocja nie łączy się ani z 6 miesiącami za darmo, ani z rabatem Orange Open Extra.

Jeżeli ktoś potrzebuje, posiadam kod -20% dla przenoszących numer z innej sieci. Niestety niepotrzebnie go odkupiłem. Szczegóły na PW.
W poniedziałek rozmawiałem z *400 kody rabatowe łączą się z OOE (pytałem o przedłużenie umowy). Rozmowę mam nagraną w razie czego będę reklamował.
Próbowałem wpisać na stronie orange.pl kod na rabat -20% oraz kod na rabat 6 miesięcy za darmo za przedłużenie i jeden "wypychał" drugi. Zapytałem na czacie z konsultantem czy promocje te łączą się i czy rabat -20% łączy się z OOE. Napisał, że niestety nie. W dodatku przeczytałem w regulaminie OOE, że promocja nie łączy się z kuponami zniżkowymi.

Oczywiście mogę być w błędzie i w praktyce być może rabat ten się jednak aktywuje wraz z OOE. Na pewno OOE aktywuje się z rabatami z DUK oraz z rabatem 6 miesięcy za darmo za przedłużenie.

Jeżeli masz nagranie, to możesz spać spokojnie. Najwyżej "ręcznie" aktywują ten rabat w ramach reklamacji.
 #899097  autor: petrydz
 08 gru 2016, 07:46
malin_f1 pisze:
Mateusz7 pisze:Ok, już wszystko wiem. Ta promocja nie łączy się ani z 6 miesiącami za darmo, ani z rabatem Orange Open Extra.

Jeżeli ktoś potrzebuje, posiadam kod -20% dla przenoszących numer z innej sieci. Niestety niepotrzebnie go odkupiłem. Szczegóły na PW.
W poniedziałek rozmawiałem z *400 kody rabatowe łączą się z OOE (pytałem o przedłużenie umowy). Rozmowę mam nagraną w razie czego będę reklamował.

Zamierzam przedłużyć ale dopiero po świętach, z uwagi na najlepsze oferty które zawsze są po świętach.
Czy ktoś wie czy przed świętami będzie jeszcze jakaś zmiana cennika dla indywidualnych ?
Kody rabatowe łączą się OOE. Niestety, jak wpiszesz kod 20 % to wyklucza on kod na 6msc za darmoche. Coś takiego nie przejdzie.
menstorm pisze:Ponawiam pytanie
Czy dla przedłużających umowy dają jeszcze zniżki na Tel czy juz tego nie ma??
Zniżek na telefon nie ma, w większości przypadków jest system ratalny, gdzie rata jest stała. Jedynie dla firm można coś wynegocjować.
Zniżkę możesz otrzymać jedynie na opłatę abonamentową.
samboman pisze:
zielony71 pisze:Przykro mi, ale po tym jak oferta dla firm była przez ostatnie 2 lata cały czas gorsza niż dla indywidualnych. to przestałem ją śledzić i w tej chwili nie potrafię Ci pomóc.
W zasadzie trochę źle opisałem obecną sytuację. Aktualnie posiadam taryfę Smart Plan Multi II Max (cesja dokonana z os. fizycznej na DG) więc czy w tym przypadku będę mógł otrzymać ofertę dla klientów indywidualnych?

Tylko oferta dla firm Cię obowiązuje.
Jeśli masz jakąkolwiek usługę stacjonarną od Orange to możesz rok wcześniej przedłużyć abonament na telefon komórkowy - Pakiet dla Firm z Internetem 28,78 netto za dwa numery + rata za telefon jak będziesz chciał sprzęt.
Jeśli nie masz to polecam Pakiet Mobilny - 74,99 netto za 3 numery + rata za sprzęt jak będziesz chciał telefon.
Jak żadna opcja Ci nie odpowiada to zwykła, standardowa oferta, która jest na stronie.
 #899111  autor: Schnap
 08 gru 2016, 09:33
petrydz pisze:@Schnap

Nie bierz karty 5 GB, bo to najprościej w świecie oferte Orange Free Net 19,90 - po rabacie Orange Open - 10zł, czyli 9,90. Oferta jest na 24 msc. Potem też normalnie z tego musisz rezygnować, czyli pisać wypowiedzenie.
W tej kwocie 45,30 masz to dodane zapewne, bądź nie.
Opłata aktywacyjna 29 zł (z tego co czytam zrabatowaną masz opłatę aktywacyjną) do pierwszej fv będzie doliczona i wyrównanie za okresy roliczeniowe + przedpłata za kolejny okres rozliczeniowy, także pierwsza faktura będzie spora jak się zdecydujesz na tą kartę 5 GB.
Konsultant cwany, warunkuje rabat 20 % kartą OFN, wiadomo, chce zrobić sprzedaż sobie.
Karta jest przydatna w przypadku jak mega dużo siedzisz w necie.
Jeśli nie to nie daj sie konsultantowi.
dzwoniłem jeszcze raz, inna kobieta twierdzi że nie mogą dać rabatu jeśli nie wezmę dodatkowej usługi.

Jak ich przekonać? wypowiedzenie zostało wysłane mailowo wczoraj, jednak jeszcze nie zostało zarejestrowane.
 #899119  autor: waldemarr3
 08 gru 2016, 10:38
osa114 pisze:mamy szalone dni na orange
I poszło zamówienie na S7 z przeniesieniem z TM :D
Zobaczymy czy gładko to przejdzie, 530 zł jednorazowo + 6mcy-0zł, a 18 z OOE tylko telefon stacjonarny muszę odwiesić
 #899120  autor: kolonh
 08 gru 2016, 10:41
rozmawialem wlasnie z duk. oni maja inne ceny nic na stronie. nie da sie ugrac cen z szalonych dni. na abonamencie wspolnym tym za 115zl s7 rata na 30 miechow ok 63 zl.
abonament + rata 128,63 .
20 % rabatu tylko daja.za cholere nie dadza wiecej.
 #899126  autor: Peter_24
 08 gru 2016, 11:06
kolonh pisze:rozmawialem wlasnie z duk. oni maja inne ceny nic na stronie. nie da sie ugrac cen z szalonych dni. na abonamencie wspolnym tym za 115zl s7 rata na 30 miechow ok 63 zl.
abonament + rata 128,63 .
20 % rabatu tylko daja.za cholere nie dadza wiecej.
------------------------------------------------------------------------------

A jak w DUK z abonamentem bez rat? Będzie dostepna taka mozliwość czy nie ma na to żadnych szans?
  • Strona 492 z 675
  • 1
  • 490
  • 491
  • 492
  • 493
  • 494
  • 675
  • 1
  • 490
  • 491
  • 492
  • 493
  • 494
  • 675