DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #898884  autor: henn
 06 gru 2016, 18:29
Czy kupujac nowy starter T-mobile na karte "Rozmawiasz i SMS-ujesz ze wszystkimi w T-Mobile za darmo. Po prostu." PIN jest domyślnie wyłączony / trzeba go samodzielnie wyłączyć czy nie ma możliwosci wylaczenia PINu?

Karta ma byc do GPS Trackera i aby karta w nim działała musi być wyłączony kod PIN. Jak to wyglada w przypadku T Mobile?

Przy okazji zapytam o druga rzecz, posiadam tmobile na karte numer zarejestrowany na siebie. Widzialem ze jest mozliwosc aby inny numer tmobile na karte zarejestrowac np bezposrednio z serwisu tmobile badz ze swojego numeru telefonu. Czy jezeli tak zrobie otrzymam jako bonus np 365 waznosci konta - widze ze daja taki bonus przy rejestracji online (ale nie wiem, czy to nie jest tylko dla nowych klientow). Do BOA oczywiscie nie moge sie dodzwonic.
 #898889  autor: darekka
 06 gru 2016, 18:40
PIN owszem jest ale domyślnie wyłączony(ja mam 2 Heyah i 2 T-mobile i na żadnym nie wymagało PINu).

RWK tylko kurierem zdobędziesz(ten wniosek online i wizyta kuriera). Z bonusów to jest jesze 12x10GB za regularne doładowywanie plus pierwszy msc. nolimit głosowy.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D