DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #897692  autor: ManiacGSM
 28 lis 2016, 18:42
Witam taka mała informacja , dla tych ,którzy jeszcze nie wiedzą. Orange uruchomiło promocję 3 giga internetu za 3 złote. Akcja trwa od dzisiaj -to jest:

28 Listopad do 6 Grudnia

Aktywacji dokonać można sms-em, szybkim kodem- i podobno jest już w aplikacji Mój Orange.

Tutaj info ze strony Telepolis.

,,Aktywacji pakietu dokonać można za pomocą SMS-a o treści AKT3 wysłanego na numer 260 lub szybkim kodem *110*17#. Stan usługi sprawdzimy natomiast SMS-em o treści STAN3 wysłanym pod numer 260 lub kodem *110*76*1#.''

PS.(wiem ameryki nie odkryłem ,ale jak by jeszcze ktoś nie wiedział... :smt005 to już teraz będzie wiedzieć)

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.
 #898806  autor: bazooka
 05 gru 2016, 22:35
@ManiacGSM - popraw błąd powielony - czyli kod aktywacji to nie 17 tylko 76...

*110*76#

W temacie przedłużania pakietów Orange się wycwaniło, przy takich akcjach tworzy kolejną pozycję w liście pakietów - tym razem jest to
"Pakiet miesięczny 3GB".
 #898858  autor: Przemix
 06 gru 2016, 14:56
Dobra, pierwsza wersja newsa na stronie głównej mówiła że nowy pakiet nie przedluzy juz aktywnego, jednak dziala jak na zdrowy rozum przystalo - dane sie sumują a waznosc ustala tego najnowszego, sprawdzilem. Polecam wlaczyc bo mozna do dziś

Chodzi oczywiscie o przedluzanie mikolajkowego mikolajkowym