DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 560 z 692
  • 1
  • 558
  • 559
  • 560
  • 561
  • 562
  • 692
 #898333  autor: man1ana
 02 gru 2016, 09:26
Witam, czy ceny u przedstawicieli handlowych też podlegają negocjacjom? Chodzi o przeniesienie jednego numeru i połączenie już dwóch wcześniej posiadanych w Play w bizbox. Przedstawiciele mają swoje cenniki telefonów, czy ktoś miał jakieś doświadczenia w tej kwestii?
 #898431  autor: Darek Z
 02 gru 2016, 21:08
Witam
Kończy mi się umowa na 2 numerach. Mógłbym do tego dorzucić 3 z karty z innej sieci więc interesuje mnie rodzinna. Jak na razie proponują mi to co na stronie. Czy ktoś z forumowiczów migrował-przedłużał w play do rodzinnej? Jeśli tak to jakie były warunki ? W grę może wchodzić telefon od operatora z tym, że minimum P9 lite. Choć niekoniecznie.
 #898523  autor: Gregrin
 03 gru 2016, 15:37
Nikt ci nie zagwarantuje ale chyba tak. Mając umowę i składając wypowiedzenie system powinien pozwolić na ta opcje. Na wypowiedzenie w dniu podpisania nie wiem czy system pozwoli.
 #898534  autor: Dzej
 03 gru 2016, 17:04
Chyba nie da rady tak. Każda umowa w pleju na czas nieokreślony jest teraz objęta 3 miesięcznym okresem ochronnym, w którym nie możesz jej ani zmienic ani zerwać. Musiałbyś przemęczyć się 3 miesiące z ta oferta i dopiero wtedy możesz złożyć jej wypowiedzenie i ewentualnie otrzymać oferte za 25 zł.
 #898953  autor: pakierhakierxd
 07 gru 2016, 09:41
abonament bez telefonu chyba widzisz ze to jest watek dotyczacy przedluzen umowy w play tylko i wylacznie !

Pozdrawiam :)
 #899045  autor: Dzej
 07 gru 2016, 17:38
na kartę masz to samo tylko 1gb mniej internetu. no i bez usług dodatkowych jak darmowy tidal czy play now.
btw.
okazało się, że tidal oczywiście jest dostepny w abo za 25 zł, pomimo tego co ci mówią konsultanci przez telefon. zmieniłem abo, dostałem smsa, ze tidal został wyłączony. na nastepny dzien przychodzi sms, ze zmiany wynikajace z aneksu zostały zrealizowane. tidal w tym momencie nie działa, idzie zgłoszenie do BOK przez play24, na nastepny dzien miła Pani dzwoni i informuje mnie, ze tidal zostaje włączony i co ciekawe nie kontynuuje swoich 24 miesiecy, które aktywowałem w styczniu, tylko lecą mi od początku.
 #899056  autor: bedok
 07 gru 2016, 18:34
Jaka jest teraz najlepsza oferta do wyrwania na internet nielimitowany z samą kartą sim??
 #899065  autor: Llordus
 07 gru 2016, 20:56
Witam.
Obecnie kończy mi się umowa w Play MIX (24x50 pln), myślę o tym żeby przenieść to w jakiś abo no limit, bez telefonu. Ale standardowe oferty w play, które znalazłem na ich stronie do końca do mnie nie trafiają.
Potrzebuję na max internetu, reszta jest w sumie mało istotna. Preferuję abo - ze względu na wygodę obsługi - 1 faktura w miesiącu opłacona i temat z głowy.
Od biedy mogę połączyć się w taryfę na dwie karty sim - wraz z drugą której używam, a która obecnie jest na czas nieokreślony.
Ktoś przerabiał podobny scenariusz i doradzi co można ugrać w P4 i w jaki sposób najlepiej? Dzwoniłem dziś do BOKu, ale poza umowy standardowe nie chcieli wyjść, nawet jak gościowi mówiłem że w sumie w Orange wychodzi to taniej.
Pewnie nawet bym się przeniósł do pomarańczowych, gdyby nie fakt że do nich mam od paru lat uraz - nacięli mnie brzydko na trochę kasy i dla zasady nie chcę mieć z nimi nic wspólnego.

Z góry dzięki za wszelkie porady.
 #899071  autor: s-bart
 07 gru 2016, 21:56
Z końcem grudnia kończy mi się umowa. Zadzwowniłem do play i powiedziałem, że chcę taryfę solo m+ za 25 zł na czas niekoreślony. Pani z play powiedziała, że jest taka oferta ale tylko z dodatkową kartą na internet. Zapewne chodziło o umowę na elastyczny internet. Przystałem na to choć wolałem nie brać tej karty.
I teraz pytanie: czy od kuriera muszę to odebrać jeżeli tego nie chcę? Jeżeli nie odbiorę tej karty to nie czekają mnie jakieś konsekwencje? Chcą również kopie dowodu osobistego do tej umowy na elastyczny internet. Jak zapytałem się po co im ta kopia dowodu osobistego to odpowiedziała mi, że do każdej nowej umowy potrzebna jest im taka kopia.
 #899081  autor: Hods
 07 gru 2016, 23:31
Mi też kiedyś gość wciskał elastyczny internet do taryfy tej jeszcze za 29,99 (no limit z 5GB), bo niby to jest "pakiet usług", ale z karty można zrezygnować po miesiącu albo nie używać to nie będzie opłat... kazałem mu pocałować się tam, gdzie światło nie dochodzi ;) pewnie mają do wyrobienia jakieś plany sprzedażowe, dlatego wciskają ten net elastyczny jak się da... jak już zamówiłeś to rada jest prosta - zrezygnuj w ciągu ustawowych 14 dni :) a solo M+ zostanie.
 #899083  autor: Gregrin
 07 gru 2016, 23:47
Hods pisze: ale z karty można zrezygnować po miesiącu albo nie używać to nie będzie opłat
Skoro tak to gdzie problem ??
  • Strona 560 z 692
  • 1
  • 558
  • 559
  • 560
  • 561
  • 562
  • 692
  • 1
  • 558
  • 559
  • 560
  • 561
  • 562
  • 692