DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #898647  autor: jashooligans
 04 gru 2016, 18:54
Witam, w styczniu kończy mi się umowa z Orange.
Chciałbym przejść do t-mobile i skorzystać z promocji 6 miesięcy za darmo przy przeniesieniu numeru. Nie wiem kiedy mogę to zrobić, czy już teraz mogę przenieść numer?
Jak najlepiej to zrobić? przez internet?
Interesuje mnie abonament T2 10 GB za 80 zł ( + 6 miesięcy gratis czyli wyjdzie 60 zł na miesiąc)
Telefon to chyba P9 Lite za 120 zł dopłaty, i tu właśnie chciałem się dowiedzieć czy przez telefon lub w saloniejest jakaś szansa na negocjację tej ceny?
Oraz czy przy przenoszeniu numeru mogę jakoś dostać rabat na telefon podpisując aneks Family+?
Proszę o pomoc w wyborze najkorzystniejszej oferty.
Dziękuje i pozdrawiam
 #910543  autor: irzi
 11 lut 2017, 09:56
Jak jest wogóle z przejściem z Orange do T-Mobile ?
T-Mobile promuje ze pierwsze 6 m-cy jest za 1zł.
Mam rozumieć że pierwsze 6 m-cy płace po 1zł a kolejne 18 m-cy pelny abonament ? Czy jednak umowa jest na pełne 24 m-ce a te 6 promocyjnych miesięcy wydłuża ją do 30 m-cy ??
Jakby to wyglądało wmojej sytuacji - umowa z Orange kończy mi się w maju, a teraz bym się już chcial przenieśc do T-Mobile ..
 #910588  autor: piotrzet
 11 lut 2017, 15:26
6 miesięcy za 1 zł później 18 miesięcy pełna kwota tak było ale lepiej jeszcze skonsultować

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png