DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #896329  autor: Ozzy_666
 19 lis 2016, 19:34
Planuje zmienić swój wysłużony smartfon. Myślałem nad LG G4 nie ze względu na cenę czy specyfikację tylko ze względu na wygląd. Podobają mi się te skórzane plecki telefonu. Jednak poczytałem trochę w necie i dowiedziałem się że są z nim problemy a dokładniej z płytą główną. I znalazłem Samsunga Galaxy J7 2016 za mniejszą cenę. Który smartfon mi polecicie? Zależy mi na płynnej pracy i trwałości urządzenia.
 #896351  autor: Arthas
 19 lis 2016, 21:40
Za ile ten Samsung ?
Jego lepszym i tańszym konkurentem jest Xiaomi Redmi 3 Note Pro (wersja ze Snapem).
Jasne, nie ma AMOLED'a, ani nazwy którą zna każdy Kowalski, ale poza tym wygrywa we wszystkim. Nie wiem jak z wyglądem...hahah, jak sam rozumiesz to jest kwestia indywidualna. Jest sporo ładnych telefonów.. Z wadami... Zaletami...

This kingdom shall fall, and from the ashes shall arise a new order that will shake the very foundations of the world !
 #896354  autor: kokos-
 19 lis 2016, 21:46
Płynnej pracy poszukałbym w motoroli/lenovo :)
 #896592  autor: Ozzy_666
 21 lis 2016, 19:42
Nie interesuje mnie "Chińszczyzna" żadne Xiaomi i Huaweie nie wchodzą w grę. W ciemno brałbym tego LG G4 ale boję się że szybko się zepsuje i będzie trzeba zmieniać telefon. A dla mnie 1500 zł to dużo kasy jak na telefon i chciałbym aby służył mi lata.
 #896595  autor: Arthas
 21 lis 2016, 20:29
Boi się Xiaomi...
Boi się Huawei...
Boi się Lg...

This kingdom shall fall, and from the ashes shall arise a new order that will shake the very foundations of the world !
 #896597  autor: Realista72
 21 lis 2016, 20:33
Zdecydowanie G4 lepszy sam posiadam ten telefon rzeczywiśćie ma wade konstrukcyjna ale w modelach prudukowanych do stycznia tego roku bo pozniej juz jest w porzadku a z reszta moja plyta glowana dziala juz dlugo po naprawie i nie tylko mi a telefon naprawiali tydzien i dotalem na plyte glowna oddzielenie 2 lata gwarancji niektorym plyte glowna naprawiali kilka razy ale tak sie dzialo do stycznia 2016 gdzyz jeszcze wtedy nie wiedzieli ze to plyta glowna jest wadą także spokojnie telefon możesz kupowac niezawiedzie Cię
 #896726  autor: Ozzy_666
 22 lis 2016, 16:55
Bardziej ufam LG niż innej chińszczyźnie ponieważ sam pracuję w tej firmie, ale nie przy telefonach a przy telewizorach.
 #898579  autor: Ozzy_666
 04 gru 2016, 10:11
No i wybór padł na LG G4 skóra czarna :) chciałem brązową ale nie była dostępna i czarna jest super :) telefon pierwsza klasa, szybkość działania a zdjęcia są perfekcyjne. Bardzo podoba mi się funkcja pilota uniwersalnego, wszystkiego piloty do mojego sprzętu zastąpił teraz smartfon. Polecam ten telefon :)
 #898667  autor: kokos-
 04 gru 2016, 21:43
Cieszymy się razem z Toba :-D