DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy określone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy określone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 12 z 35
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 35
 #897991  autor: saximel
 30 lis 2016, 12:20
Będę mógł skorzystać z promocji trwającej do dzisiaj pomimo skorzystania ze wcześniejszej promocji innego numeru w sierpniu?
 #897999  autor: rudymax
 30 lis 2016, 12:52
Tak, jeżeli spełnisz warunki, czyli zarejestrowałeś ten drugi numer w czasie trwania obecnej promocji. Jeżeli zarejestrujesz numer dzisiaj też powinno być OK.
 #898164  autor: garfield-
 01 gru 2016, 10:56
Promocja przedłużona do 31 grudnia - info z Orange.

No to widzę, że będę musiał przetestować to na własnej skórze z tą datą aktywacji. przenisłem 27 listopada, po sprawdzeniu do jakiej sieci należy numer, system odpowiada Orange. Poczekam trochę i zobaczymy. Dam znać.

BTW: przenosiłem już 3 numery do Orange (1 z plusa jeden z virgin i 1 z play) i żaden z numerów nie dostał z automatu roku ważności konta, a jedynie 31. :( Po reklamacji oczywiście zostało przyznane.
 #898226  autor: Jestem_Janek
 01 gru 2016, 17:23
Wczoraj zarejestrowałem sms'em numer na kartę w OFnK.
Otrzymałem 50GB ważne 14 dni. Pakiet danych jest widoczny pod *101*01#.
Da radę to jakoś przedłużyć? RWK już włączyłem, ale ważność tych 50 GB się nie zmieniła.
 #898255  autor: zoltan666
 01 gru 2016, 20:40
Trzeba będzie nabyć kolejny starter i dzięki Orange przez 5 miesięcy internet domowy prawie za darmo (cena startera).
 #898265  autor: Gregrin
 01 gru 2016, 21:03
zoltan666 pisze:Trzeba będzie nabyć kolejny starter i dzięki Orange przez 5 miesięcy internet domowy prawie za darmo (cena startera).
O czym mowa ??
 #898270  autor: zoltan666
 01 gru 2016, 21:08
Aaaa, zapomniałem dodać, że 5 miesięcy, ale na 5 starterach (1 starter na miesiąc: rejestracja + bonus 100 GB).
 #898274  autor: saximel
 01 gru 2016, 21:18
Kupiłem wczoraj starter Orange Smart na kartę za 5zł oraz aktywowałem bonus. Na mój orange wyświetla:

Konto główne
Możesz dzwonić
jeszcze 61 dni,
do 31.01.2017
Możesz odbierać
jeszcze 0 dni,
do 08.10.2011
Stan
5,00 zł
Promocyjny pakiet danych
Ważne do
za 29 dni,
30.12.2016
Pozostało
99.58 GB

A na opakowaniu napisane że 31 dni na wykorzystanie kwoty startowej oraz 12 miesięcy na odbieranie połączeń.
 #898340  autor: Blank
 02 gru 2016, 10:45
@saximel, Witaj w Orange :)

Mój Orange to właśnie takie gówno, które często pokazuje bzdury. Zwróć uwagę, że odbierać możesz do 2011 roku ;)

Na spokojnie, termin masz rok od aktywacji startera - możesz się upewnić dzwoniąc pod numer *500 i wybierając 2, a następnie 1 (uwaga - wybór innych opcji może spowodować naliczenie opłaty 50 gr), albo wchodząc na czat lub dzwoniąc na infolinię albo napisz zgłoszenie w Moim Orange, to Ci w ciągu kilku dni odpowiedzą :)
Mnie bardziej zastanawia termin na wykonywanie 61 dni, ale jeśli *124*# / *500 tak samo pokazuje, to nie masz się czego obawiać :)

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #898350  autor: ManiacGSM
 02 gru 2016, 12:31
może system billingowy Orange jeszcze wszystkiego nie ''przemielił'' w swoich ustawieniach. Dlatego takie klocki. Pisz reklamację w razie czego. Obecnie bardzo szybko odpowiadają konsultanci. (jak na możliwości firmy Orange)

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.
 #898362  autor: garfield-
 02 gru 2016, 13:57
widzieliście ? :-0

Dodatkowe 100 GB w prezencie za podanie danych adresowych podczas rejestracji
Każdy Klient posiadający ofertę na kartę, który:
zarejestruje swój numer oraz po raz pierwszy poda swoje dane adresowe (ulicę, numer domu/mieszkania, kod pocztowy oraz miejscowość), może otrzymać dodatkowy bonus 100 GB danych ważny 30 dni.
Aby odebrać bonus, należy wysłać SMS o treści START pod bezpłatny numer 80590.
Zmiana danych adresowych, lub ich uzupełnienie do wcześniej zarejestrowanego numeru nie uprawnia do otrzymania bonusu.
Bonus za podanie adresu nie wyklucza Bonusu za rejestrację. Klient może skorzystać z obydwu promocji jednocześnie.

https://www.zarejestrujnumer.pl/Regulam ... resowe.pdf
 #898468  autor: rudymax
 03 gru 2016, 00:17
W/g tego regulaminu spełniam warunki, ale w odpowiedzi dostaję sms, że nie mogę skorzystać z promocji, bo podczas rejestracji nie podałem danych adresowych. Numer przenosiłem z innej sieci z datą 21 listopada i wszystkie dane adresowe zostały podane i są widoczne w systemie w mój orange w zakładce moje dane. W takim razie gdzie i jak należy wprowadzić te dane adresowe.
 #898474  autor: biala1991
 03 gru 2016, 06:14
Widzicie wszystkie swoje dane na Mój Orange? U mnie wyświetla się tylko nazwisko, pesela brak a przecież był podawany.


garfield- pisze:Dodatkowe 100 GB w prezencie za podanie danych adresowych podczas rejestracji
Każdy Klient posiadający ofertę na kartę, który:
zarejestruje swój numer oraz po raz pierwszy poda swoje dane adresowe (ulicę, numer domu/mieszkania, kod pocztowy oraz miejscowość), może otrzymać dodatkowy bonus 100 GB danych ważny 30 dni.
Aby odebrać bonus, należy wysłać SMS o treści START pod bezpłatny numer 80590.
Zmiana danych adresowych, lub ich uzupełnienie do wcześniej zarejestrowanego numeru nie uprawnia do otrzymania bonusu.
Bonus za podanie adresu nie wyklucza Bonusu za rejestrację. Klient może skorzystać z obydwu promocji jednocześnie.

https://www.zarejestrujnumer.pl/Regulam ... resowe.pdf
Nie zaglądałam do regulaminu, czy aktywacja dodatkowego bonusa osobnym smsem oznacza, że można to rozłożyć w czasie? w jednym miesiącu 100GB za rejestrację a w następnym kolejne 100GB za dane adresowe albo odwrotnie? czy całe 200GB do wykorzystania w jednym miesiącu?
 #898511  autor: Blank
 03 gru 2016, 13:38
@rudymax,
Z tego co wiem, dotyczy to tylko klientów rejestrujących numer, nie przenoszących z innej sieci.

@biala1991, bonus za rejestrację można odebrać w ciągu 60 dni, a bonus za podanie danych adresowych w ciągu 30 dni.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #898519  autor: biala1991
 03 gru 2016, 15:04
Blank pisze:@biala1991, bonus za rejestrację można odebrać w ciągu 60 dni, a bonus za podanie danych adresowych w ciągu 30 dni.
A więc ci, którzy zwlekali z rejestracją są nagradzani dwoma miesiącami darmowego neta, solidni, nie zostawiający wszystkiego na ostatnią chwilę dostali jedno-miesięczny bonus.


Szczerze mówiąc nie rozumiem polityki zwiększania bonusów. Od lipca minęły już 4 miesiące, klienci, którym zależy na nr porejestrowali swoje karty, zostali albo nieświadomi obowiązku rejestracji albo ludzie typu "zrobię to jutro". Ani jednych ani drugich nie skuszą dodatkowe bonusy, bo pierwsi o nich nie wiedzą a drugim to zwisa :D Te bonusy będą zachętą dla łowców okazji, którzy kupują starter tylko dla jednorazowego gratisu. Nie rozumiem dlaczego operatorzy tak walczą o klientów nie zamierzających w dłuższej perspektywie korzystać z usług danej sieci :)
 #898567  autor: rudymax
 03 gru 2016, 23:32
Blank pisze:@rudymax,
Z tego co wiem, dotyczy to tylko klientów rejestrujących numer, nie przenoszących z innej sieci.
Punkt 4 regulaminu:
4. Do Bonusu są uprawnieni:
a. Abonenci aktywni w sieci Orange przed wejściem w życie niniejszego regulaminu
b. Abonenci, którzy aktywowali nową kartę SIM po wejściu w życie niniejszego
regulaminu i dokonali rejestracji w trakcie trwania promocji;
c. Abonenci, którzy przeniosą numer z innej sieci do Orange na kartę;
Powodem odmowy przyznania bonusu jest niby brak danych adresowych, które jednak widnieją w zakładce moje dane :)
 #898686  autor: Blank
 04 gru 2016, 23:51
@rudymax, wiem jak wygląda regulamin. Problemem jest to, że nagradzani są klienci, którzy spełnią następujące warunki (punkt 1):

1) PO RAZ PIERWSZY podadzą swoje dane adresowe (to wyklucza otrzymanie bonusu na więcej niż jednym numerze, lub za pomocą SMS-u)
2) podali swoje dane DOBROWOLNIE (przy wniosku MNP, MUSISZ podać dane adresowe :))

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #898689  autor: xander21
 05 gru 2016, 01:44
Blank pisze:@saximel, Witaj w Orange :)

Mnie bardziej zastanawia termin na wykonywanie 61 dni, ale jeśli *124*# / *500 tak samo pokazuje, to nie masz się czego obawiać :)
Pokazywanie 61dni to nie błąd. W regulaminie dotyczącym aktywacji bonusu piszę, że ma się 2 miesiące na aktywacje. Więc dali miesiąc dłużej aktywny numer, czyli w sumie 2 miesiące od właczenia startera. :D

"Zgodnie z regulaminem promocji „Bonus za rejestrację” z dnia 1.12.2016 na włączenie bonusu masz 60 dni od zarejestrowania się"
 #899026  autor: Kompan
 07 gru 2016, 14:43
Taka historia...numer w Nju na kartę zarejestrowany smsem na Nju z rachunkiem.Przyznany bonus 1000min i 10GB,bonus został wykorzystany.Ponieważ aktualnie bonus za rejestrację zwiększyli tj 1000zł i 100GB przeniosłem numer Nju na kartę do Orange Free smsem.Aktywowałem nowy/większy bonus w Orange,został przyznany.Czy z Orange Free można przejść do Nju na kartę smsem?PS znalazłem...można.
  • Strona 12 z 35
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 35
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 35